Caniche ή Poodle




ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
chloe ευχαριστουμε...
ακομα και απεριποιητα ειναι τελεια!!!

η τελευτεα εικονα ειναι φοβερη,αυτος ειναι σκυλος με αποψη!!!
 


bytzamas

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2011
123
0


το αριστερά μοιάζει για πιστός ρασταφάριαν με όλη την σημασία την λέξης :p:D
*bobmarley*:maria::zzzz:
φαντάζομαι τον σκυλακο αριστερά να τραγουδάει "legalize..."
 




ChineseCrested

Well-Known Member
7 Απριλίου 2014
89
39
Καλησπέρα σας ..!! 'Ενα εχω να σας πώ σαν το poodle δεν εχει κανένα αλλο σκυλί στο κοσμο ..!! είναι απλός ΕΡΩΤΑΣ ..!! (απο προσωπική εμπειρία) <3 <3 <3
 


annatonni

Well-Known Member
11 Μαϊου 2015
50
22
54
Γεια σας ! εγω εχω ένα βερικοκακι κανισακι του μικροτερου μεγέθους(η αληθεια πως εψαχνα για μεσαιο αλλα δεν βρηκα! Ο μικρος είναι πενεξυπνος,τοσο πολύ που πονηρος τον λες ανετα,είναι 2 μηνων και πηγαίνει στην πανα του τουαλετα (ακομα δεν μπορούμε εξω να βγουμε) ξερει ,,κατσε,, φερε μπαλα,, με τα κλεψίματα παντοφλών εχουμε ένα θεμα και με δαγκώματα(στο παιχνιδι) κατά αλλα-ΤΕΛΕΙΟ ΜΙΚΡΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ!!!!
 

Attachments



l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Είναι πανέμορφος πραγματικά!!!
Αλλά αυτό που τα ξεχωρίζει είναι η εξυπνάδα τους. Είχα τον Έλβις μωρό και ένα μέλος παλιό κι αγαπημένο, η Chloe είχε τον δικό της, poodle, και ήταν σαν να έβλεπες διαφορετικά είδη ζώων σε βαθμό εφυίας :p
Να σου ζήσει!
 
  • Like
Reactions: annatonni


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Να το χαίρεσαι το μικρό!!!
Γιατί δεν του κάνεις ένα νέο ολοδικό του θέμα, να βάλεις και μπολικες φωτογραφίες του? :D
 


annatonni

Well-Known Member
11 Μαϊου 2015
50
22
54
Είναι πανέμορφος πραγματικά!!!
Αλλά αυτό που τα ξεχωρίζει είναι η εξυπνάδα τους. Είχα τον Έλβις μωρό και ένα μέλος παλιό κι αγαπημένο, η Chloe είχε τον δικό της, poodle, και ήταν σαν να έβλεπες διαφορετικά είδη ζώων σε βαθμό εφυίας :p
Να σου ζήσει!
 


annatonni

Well-Known Member
11 Μαϊου 2015
50
22
54
Σας ευχαριστω πολύ!!!
ghelly που μπορω να ανοιξω το θεμα του? Στο ,,να γνωριστούμε,,?
ΘΑ του βγαλω και φωτο-ς αυριο καινούριες));)
 
  • Like
Reactions: ioanna a and ghelly


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Σας ευχαριστω πολύ!!!
ghelly που μπορω να ανοιξω το θεμα του? Στο ,,να γνωριστούμε,,?
ΘΑ του βγαλω και φωτο-ς αυριο καινούριες));)
Εδώ μπορείς. Είναι τα θέματα που παρουσιάζουμε τα σκυλιά μας!! Οπότε μπορείς να μας συστήσεις το βερυκοκί κουκλί, με μπολικες φωτογραφίες σε ένα αποκλειστικά δικό του θέμα! ;)

Και οι γενικοί κανονισμοί στο πώς ανοίγουμε νέο θέμα!
 
  • Like
Reactions: annatonni


annatonni

Well-Known Member
11 Μαϊου 2015
50
22
54
Γεια σας ! Πραγματι ο δικος μου ο μικρος(πανεξυπνος και καλος χαρακτηρας) αλλα ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!! μια τον περνω μια όχι,προσπαθω να μην είναι στα χερια ολη την ωρα,αλλα πηδαει από κατω και κλαιει για να τον παρω. Το εχουν στα γονίδια τους ολα τα μικρα σκυλάκια για αγκαλια και καναπε η είναι μικρος και ,,θα το ξεπερασει,?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf