Έκθεση Ομίλου Κυνοφίλων Αθηνών 23-24 Mαρτίου 2013


christos79

Well-Known Member
20 Νοεμβρίου 2011
633
27
Μπορεί να έχεις δίκιο και εσύ και ο Γιάννης.
Είμαι πολύ άπειρος για να διεκδικώ το αλάθητο!!!
Μπορεί αυτός ο all rounder να είναι διαφορετικός από τους all rounder (κυρίως ανατολικού μπλοκ) που φέρνει ο ΚΟΕ και δυστυχώς μας δίνουν ότι κρίση να ναι.
 


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
θα ειμαι εκει!θα παρω σβαρνα ολες τις εκθεσεις.
θα τα πουμε και απο κοντα,δεν ξερω ποιος ειναι ο κριτης και δεν με ενδιαφερει
συμφωνω με κοκονι
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
θα ειμαι εκει!θα παρω σβαρνα ολες τις εκθεσεις.
θα τα πουμε και απο κοντα,δεν ξερω ποιος ειναι ο κριτης και δεν με ενδιαφερει
συμφωνω με κοκονι
That's the attitude!
 


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Μπορεί να έχεις δίκιο και εσύ και ο Γιάννης.
Είμαι πολύ άπειρος για να διεκδικώ το αλάθητο!!!
Μπορεί αυτός ο all rounder να είναι διαφορετικός από τους all rounder (κυρίως ανατολικού μπλοκ) που φέρνει ο ΚΟΕ και δυστυχώς μας δίνουν ότι κρίση να ναι.
To σωστό και το λάθος είναι σχετικό. Έχω δει κριτές σπεσιαλίστες, που ήταν μέτριοι και all rounder που ήταν εξαιρετικοί στις φυλές μου. Οπότε προτιμώ να αξιολογώ τον κάθε ένα ατομικά.
Επίσης μην ξεχνάς ότι ο συγκεκριμένος προέρχεται από την Δανία, όπου έχουν πολύ υψηλό επίπεδο στις ποιμενικές φυλές.
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Αναγνωρίσεις ελληνικών φυλών δεν γίνονται.
Ενδέχεται να κατεβάσω την τσοπάνα (επιφυλάσσομαι λόγω ημερομηνίας).
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Εσύ παιδί μου να πας για καφέ.
Εγώ δεν τολμώ. Θα παρακολουθώ με μεγάλη προσοχή τους στίβους. Ολους. Δεν θα σηκώσω τα μάτια μου, από τα σκυλιά που θα αγωνίζονται. Απ'έξω θα τα μάθω :shock:
 




aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Εσύ παιδί μου να πας για καφέ.
Εγώ δεν τολμώ. Θα παρακολουθώ με μεγάλη προσοχή τους στίβους. Ολους. Δεν θα σηκώσω τα μάτια μου, από τα σκυλιά που θα αγωνίζονται. Απ'έξω θα τα μάθω :shock:
Εγώ πάλι θα κοιτάω το μαρεκο που θα κοιτάει τους στίβους όλους και δε θα σηκώνει τα ματια της απο τα σκυλιά που θα αγωνίζονται. Και να εχω απορίες θα την ρωτάω γιατί θα έχει μελετήσει, είμαι σιγουρη. :cool:

Και μακρυά απ τα σουβλάκια!
Δε νομίζω οτι εκει εχει σουβλάκια.....:rolleyes:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Εχει παιδί μου Γιαδικιάρογλου. Αλλά σαν τα σουβλάκια των starbucks, πουθενά...:rolleyes:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Εσύ παιδί μου να πας για καφέ.
Εγώ δεν τολμώ. Θα παρακολουθώ με μεγάλη προσοχή τους στίβους. Ολους. Δεν θα σηκώσω τα μάτια μου, από τα σκυλιά που θα αγωνίζονται. Απ'έξω θα τα μάθω :shock:
Αφού θα είσαι τόσο χαμηλοβλεπούσα μη χάσεις καμια οξεία από το στίβο των γαλλικών που τα σκυλιά είναι εδάφους-εδάφους. Γιατί αν τολμήσω να κοιτάξω εγώ εκεί, με βλέπω να μπουκάρω αλαλάζοντας στο στίβο και να φωνάζω "stop the breed" ως άλλος blade...
 










raven

Well-Known Member
24 Μαϊου 2011
96
54
Κομοτηνή
Αν πανε ολα καλα εως τοτε θα ειμαστε και μεις και στις 2 εκθεσεις με την λαμπραντορινα μας. Ελπιζω να μην δουμε παλι τα σκηνικα που ειδαμε στην Θεσσαλονικη, στην εκθεση στις αρχες Φλεβαρη.....
 
Last edited:




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Αν πανε ολα καλα εως τοτε θα ειμαστε και μεις και στις 2 εκθεσεις με την λαμπραντορινα μας. Ελπιζω να μην δουμε παλι τα σκηνικα που ειδαμε στην Θεσσαλονικη, στην εκθεση στις αρχες Φλεβαρη.....
Aντε!!! Μακαρι να ερθετε! Θα χαρω να σας δω! Τον "Παλαιοκωστα" θα τον αφησετε να φυλαει το σπιτι ε ?:cool:
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.920
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95