Έξοδα γέννας


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
καλητερα να μην πουμε για κυνηγους .... οπλο και σκυλος = εργαλειο ...... τελος κυνηγετικης περιοδου και τα δυο στο ραφι
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Το αρχειο με τα εξοδα ειναι πολυ χρησιμο για πολλους(παρα πολλους) που νομιζουν οτι ο εκτροφεας ζευγαρωνει ενα αρσενικο με ενα θηλυκο της φυλης, βγαζει 10 κουταβια, τα πουλαει 1000 ευρω το ενα, βαζει στην τσεπη 10.000 ευρω, κανει 2 γεννες το χρονο, βαζει στην τσεπη 20.000 ευρω κλπ...
Για ολους αυτους ειναι πολυ χρησιμο το αρχειο της Αλεξιας...
 






merlin 1

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2011
358
0
συγχαρητηρια την γεννα

να ρωτησω για την επιβαση 700 μου φαινονται πολλα τι χαρακτηρηστικα ειχε ο μαγκας ή τι τιτλους

ρωταω γιατι και εμενα μου ειπαν για επιβαση ? και σκεφτομαι!!1
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
και εδώ έχει σεμινάρια εκτροφής τα κάνουν κάποιοι δυστυχώς λίγοι όμιλοι φυλών
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
να ρωτησω για την επιβαση 700 μου φαινονται πολλα τι χαρακτηρηστικα ειχε ο μαγκας ή τι τιτλους
Μπα δεν είναι πολλά. Νέος επιβήτορας είναι, τότε είχε μόνο κάποια CAC/CACIB/VDH, τον Αύγουστο έγινε German Champion.

Δες τι γράφει η Sophiaouda στο ποστ #26

Εξαρτάται πάντως από τη φυλή.
 


mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
alexia και απο μενα συνχαρητηρια ,φαινεται το μερακι σου και η αγαπη σου για την φυλη, μακαρι ολοι οι εκτροφεις να μας δειχνανε τα εξοδα τους για να αποφασιζαμε αναλογως οταν απευθυνομαστε για κουταβι ,
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Δεν χρειάζεται να σου δείξουν τα έξοδα για να καταλάβεις. Κανένας από τους ενδιαφερόμενους που με επισκέφτηκαν δεν αμφισβήτησε την τιμή. Και μια κυρία που μου είπε ότι θα πήγαινε να δει και μια άλλη γέννα στο 1/3 της τιμής, με το που βγήκε από το σπίτι με πήρε τηλέφωνο και ήθελε να έρθει να μου δώσει προκαταβολή (πράγμα που δεν δέχομαι) για να είναι σίγουρη.
 


ΖΥΓΟΣ

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2011
124
0
ΑΘΗΝΑ
Δεν χρειάζεται να σου δείξουν τα έξοδα για να καταλάβεις. Κανένας από τους ενδιαφερόμενους που με επισκέφτηκαν δεν αμφισβήτησε την τιμή.
Χαίρομαι που αναγνωρίζεις ότι δεν χρειάζεται η ανάρτηση εξόδων μιας γένναςι για να δικαιωθείς....εγώ ακόμα επιμένω ότι δεν συμφωνώ με posts εξόδων (όποιος και άν τα αναρτεί). Θα ήταν άδικο απο πλευράς μου όμως να μη σου αναγνωρίσω την αγάπη την υπευθυνότητα και τον επαγγελματισμό που επιδεικνύεις στο όμορφο, αλλά δύσκολο έργο που έχεις αναλάβει....σύμφωνα με τα λίγα που έχω διαβάσει για σένα....και βέβαια τέτοιους εκτροφείς θέλουμε..!!

Υ.Γ. Ηθελα να τοποθετηθώ για να μη θεωρηθεί (απο μερικούς συμφορουμίτες) ότι τα ισοπεδώνω όλα και δεν ξέρω να διακρίνω.


 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22