Αδερφάκι για την Maya... Προσεχώς


















Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Αυτή την "κρίση βλακείας" aka zoomies την πιάνει και τη δικιά μου! Έχουμε βγει πρωινή βόλτα και έχουμε φτάσει σε ένα σημείο με γκαζόν και παίζουμε κοντράροντας η μια την άλλη.. Και εκείνη την ώρα.. Ανοίγουν τα μπεκάκια του ποτίσματος.. Αρχίζει αυτή τα zoomies, από πίσω εγώ κρατώντας το λουρί και το πότισμα να μας ραντίζει.. Στο τέλος μέχρι να σταματήσει φύγαμε και οι δυο πάπιες, εγώ με σπαστικό γέλιο και η σκύλα με ένα χαζοχαρούμενο ύφος και το "χαμόγελο" μέχρι τα αυτιά!
 


Michalis-Maya

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2013
940
1.709
47
Νίκαια
εγώ με σπαστικό γέλιο και η σκύλα με ένα χαζοχαρούμενο ύφος και το "χαμόγελο" μέχρι τα αυτιά!
Το ζω καθημερινά και μου φτιάχνει τη διάθεση κάθε φορά. Τα σκυλιά μου είναι η ψυχοθεραπεία μου.
 








HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
τώρα χαζομάρα ερώτηση θα κάνω, αλλά βλέποντας τα zoomies πιο πάνω (λολ)..με τον καναπέ τι κάνετε; Τρίχες; Σκισίματα; Φαίνεται καλής ποιότητος γι αυτό. Επειδή μου τη βαράει εμένα με τα σεντόνια συνέχεια στον καναπέ..απο την άλλη όταν τα βγάζω μαζεύω 5 μέρες :mad:
 


Michalis-Maya

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2013
940
1.709
47
Νίκαια
τώρα χαζομάρα ερώτηση θα κάνω, αλλά βλέποντας τα zoomies πιο πάνω (λολ)..με τον καναπέ τι κάνετε; Τρίχες; Σκισίματα; Φαίνεται καλής ποιότητος γι αυτό. Επειδή μου τη βαράει εμένα με τα σεντόνια συνέχεια στον καναπέ..απο την άλλη όταν τα βγάζω μαζεύω 5 μέρες :mad:
Ο καναπές έχει επένδυση δερματίνης καλής ποιότητας. Όταν τον πήραμε είχαμε την εντύπωση ότι θα επιβιώσει. Τελικά τον ξέσκισε ο γάτος σε μία εβδομάδα...
Επειδή πιάνουν τα χεράκια της γυναίκας μου, κάθισε και τον έντυσε με ριχτάρια, τα οποία τα έχουμε αλλάξει ήδη μία φορά. Όταν καθόμασταν να τον καθαρίσουμε μας έπαιρνε μία ολόκληρη Κυριακή!
Οπότε, πλέον πάνω από τα ριχτάρια, πετάμε και πικέ κουβέρτες. Ρίχνεις ένα πλύσιμο, ένα στεγνωτήριο και είναι σαν καινούργιες. Αν δεν υπήρχε βέβαια το στεγνωτήριο να κρατάει όλη την τρίχα στο φίλτρο, θα τις πετάγαμε...
 
  • Like
Reactions: GRDANE and mareco








Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Η κοντορεβιθουλα με το που ξυπνησει την πιανει η κριση χαζομαρας,με συνοδεια γαβγισματος,αν δε κανουμε τη γυμναστικη μας δε μπορουμε! Ημαστε αθλητικοι τυποι,απορω που βρισκει την διαθεση πρωινιατικα:whistle:.
 


Michalis-Maya

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2013
940
1.709
47
Νίκαια
Η κοντορεβιθουλα με το που ξυπνησει την πιανει η κριση χαζομαρας,με συνοδεια γαβγισματος,αν δε κανουμε τη γυμναστικη μας δε μπορουμε! Ημαστε αθλητικοι τυποι,απορω που βρισκει την διαθεση πρωινιατικα:whistle:.
Ευτυχώς για εμάς, το πρωί αν δεν σηκωθώ εγώ από το κρεβάτι, δεν κουνάνε πατούσα.
Πιθανόν να φταίει που μάθανε και τα δύο για αρκετό καιρό να κοιμούνται σε crate.