Αναφορά προβλημάτων και θεμάτων με τις αλλαγές










skar

Well-Known Member
22 Μαρτίου 2014
81
158
27
Ελλάδα
αλλη μια απορια... οταν αναφερετε ενα ποστ αν το αναφερω εγω πχ. ....αυτος που το εγραψε βλεπει οτι το ανεφερα εγω ας πουμε? η ειναι ανωνυμο?o_O:D και ποσες αναφορες πρεπει να γινουν ωστε να φαει ban? με συγχωρειτε για της πολλες αποριες!:unsure:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
αλλη μια απορια... οταν αναφερετε ενα ποστ αν το αναφερω εγω πχ. ....αυτος που το εγραψε βλεπει οτι το ανεφερα εγω ας πουμε? η ειναι ανωνυμο?o_O:D και ποσες αναφορες πρεπει να γινουν ωστε να φαει ban? με συγχωρειτε για της πολλες αποριες!:unsure:
Αυτές σου οι απορίες όμως, δεν αφορούν το παρόν νήμα, το οποίο φορτώνουμε έτσι με off topic.
Η διαχείρηση εννοείται, ότι μπορεί να δει, ποιός κάνει αναφορά ένα ποστ. Ο δημιουργός του, όχι. Ban μπορεί να γίνει και χωρίς να γίνει αναφορά ένα ποστ. Επίσης, μπορεί να μην γίνει ban, ακόμη κι αν έχει πολλές αναφορές.

Διάβασε τους κανονισμούς και για τέτοιες απορίες, στείλε πμ στον admin.
 
  • Like
Reactions: Defkalion


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Στο δικό μου πετιέται, οπότε μπορεί να είναι θέμα λογισμικού. Μήπως θέλει αναβάθμιση το android σου;
Παγωτάκι αυτή τη στιγμή, από τις επισημες αναβαθμίσεις ειναι στην τελευταία του ήδη. Το xperia με παλαιότερο λογισμικό δεν εχει θέμα.
 


skar

Well-Known Member
22 Μαρτίου 2014
81
158
27
Ελλάδα
Αυτές σου οι απορίες όμως, δεν αφορούν το παρόν νήμα, το οποίο φορτώνουμε έτσι με off topic.
Η διαχείρηση εννοείται, ότι μπορεί να δει, ποιός κάνει αναφορά ένα ποστ. Ο δημιουργός του, όχι. Ban μπορεί να γίνει και χωρίς να γίνει αναφορά ένα ποστ. Επίσης, μπορεί να μην γίνει ban, ακόμη κι αν έχει πολλές αναφορές.

Διάβασε τους κανονισμούς και για τέτοιες απορίες, στείλε πμ στον admin.
ο τιτλος λεει αναφορα προβληματων και θεματα με της αλλαγες....δεν μπορω να καταλαβω που βγαινω of-topic....αν θυμαμαι καλα στο παλιο φορουμ δεν ειχε ουτε like ουτε αναφορα... τελος παντων... ας μην το αναλυσουμε!!!;)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
Αναφορά είχε πάντα. Και τα θέματα ban, δεν αφορούν τις αλλαγές. Αφορούν την συμμετοχή μας στο φόρουμ και οριοθετούνται από τους κανονισμούς.
Τι άλλη ανάλυση να του κάνουμε;
 










admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Μη συνεχίσουμε όμως τα off topic...

Το παρόν θέμα είναι για αναφορά προβλημάτων και θεμάτων που σχετίζονται με τις αλλαγές.
 


milou LGD

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2013
386
230
πολυ ωραιες οι αλλαγες.
μια ερωτηση μονο. υπαρχουν διαφορα skins?
ρωταω γιατι δειχνει πολυ 'ασπρο΄ και πχ καποια λινκς (σελιδες κατω απο καθε θεμα) φαινονται μονο με mouse hover αφου κι αυτα ειναι ιδιο χρωμα. υπαρχει επιλογη να αλλαξει αυτο?
 


Defkalion

Administrator
23 Ιουνίου 2008
161
10
Melbourne
www.defkalion.com
Όχι δεν υπάρχουν διάφορα σκινς, ένα είναι μόνο , αυτό που βλέπετε. Πώς γίνεται όμως να μην ξεχωρίζεις τα λινκς αφού όλα τα λινκς είναι πια με έντονο μπλε χρώμα; μήπως εννοείς κάτι άλλο; τι εννοείς "σελίδες κάτω από κάθε θέμα" ?
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.563
6.996
Τον αριθμό των σελίδων σε κάθε θέμα, αν τα δεις π.χ. από τα recent posts. Δεν είναι θέμα χρώματος γραμματοσειράς όμως αυτό, είναι νομίζω feature να φαίνονται μόνο με mouse over. Στο κινητό βέβαια αυτό δεν ξέρω πώς λειτουργεί.
 




Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
Μισό...να κάνουμε τεστ :p
Λοιπόν το 'χω κάψει όπως πιθανώς κατάλαβες!! Νόμιζα ότι μετράει τα like που κάνω εγώ σε άλλους (τι ακριβώς θα χρησίμευε μη με ρωτάς :oops:)

Τα ποστ όντως έφτιαξαν, υπάρχει γενικά κάποια χρονοκαθυστέρηση
 
  • Like
Reactions: mareco


milou LGD

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2013
386
230
εχεις δικιο, δεν ειναι το χρωμα. αυτο με τις σελιδες μπορει να αλλαξει? ισως ειναι βολικο να φαινονται παντα οι σελιδες.

πχ ειναι καποιος στο http://www.dogforum.gr/community/forums/Εμείς-και-τα-σκυλιά-μας.13/

βλεπει ενα θεμα που τον ενδιαφερει και θελει να παει στην τελευταια σελιδα του χωρις να χρειαστει το mouse over.

και παλι συγχαρητηρια για τις αλλαγες.