Αναφορά προβλημάτων και θεμάτων με τις αλλαγές
















ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ριχ'τον Δευκαλίωνα (τον τοίχο)!
Μηπως χρειαζοταν τοτε βιντεο από την πτώση του Τείχους?

και συνεχίζω να μην μπορώ να πατήσω στο πλαισιο των ποστ από το κινητο. android ice cream...
 
  • Like
Reactions: Katiariko






Defkalion

Administrator
23 Ιουνίου 2008
161
10
Melbourne
www.defkalion.com
Ε τι να απαντήσω; έτσι τις δείχνει τις ημερομηνίες, δε μπαίνω στη διαδικασία να κάτσω να τις αλλάξω, εκεί που εμφανίζεται δεν δημιουργεί πρόβλημα αν είναι μία ή δύο γραμμές. Μπορεί να μην είναι ιδανικό από πλευράς ευθυγράμμισης αλλά θέματα design κλπ δε θα πειράξω.
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Gratz για το ότι οι διαφημίσεις είναι πάνω κάτω και πλαγίως και όχι μες στη μέση του θρεντ πλέον. Το προτιμώ προσωπικά.
 
  • Like
Reactions: Orilis


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Παίζει κατι με τις εικονες των υπογραφών ή με το δικο μου πισι; Ξαφνικα επαψε να εμφανίζεται , πρεπει να διορθώσω κάτι;
 










Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
εγω θα συμφωνήσω με την προλαλήσασα (η Amaliaz νομίζω ήταν) για το format της ημερομηνίας εγγραφής. Καλύτερα να είναι dd / mm /yyyy ο μήνας δηλαδή να αναγράφεται με αριθμό αντι με λέξη, γιατί όπως είναι τώρα χτυπάει λίγο περίεργα στο ματι καθώς φεύγει στην από κάτω σειρά.

Λεπτομέρεια βέβαια που και να μην αλλάξει, δεν έγινε και κατι, κάποια στιγμή θα σταματήσει το μάτι μου να "τραβιέται" προς τα αριστερά :p
 
  • Like
Reactions: Alexia






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU