Απαγωγές και κλοπές σκύλων




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Κάποτε γνώριζα μια που είχε μπουλονόκλειδο στην τσάντα με σκοπό να την φέρει στο κεφάλι του επίδοξου βιαστή (μαζι με το μπουλονόκλειδο)

Τρέμω την κακή διάγνωση από ανθρώπους που φοβούνται...
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Υ.Γ. Εκτός αν εννοείς κάτι τέτοιο, οπότε η πηγή πέφτει λιγάκι μακρυά...
https://www.facebook.com/l.php?u=https://vimeo.com/127425928&h=AAQGionEZ&s=1
Τι γλυκούλιιιι! Κουνάει και ουρίτσα! :p:D
Ασύμφορο όμως, γίνεται μεγάλο το team. Ένα τέτοιο να συνοδεύει τα γαλλικά και 1-2 δίποδοι ακόμα να συνοδεύουν τον γλυκούλη γιατί ένας για να τον κυκλοφορεί σε δρόμους της Αθήνας μάλλον δεν φτάνει!
Το βίντεο κάπου το είχε ξαναπάρει το μάτι μου, αλλά δεν θυμόμουν καθόλου το intro με τις κατσίκες. Γελούσα 1 λεπτό, να'σαι καλά Mr John!
Επίσης καλό το bred & owned, ποιος ήταν ο μαέστρος που έφτιαξε το βίντεο δεν μας λένε.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Κάποτε γνώριζα μια που είχε μπουλονόκλειδο στην τσάντα με σκοπό να την φέρει στο κεφάλι του επίδοξου βιαστή (μαζι με το μπουλονόκλειδο)

Τρέμω την κακή διάγνωση από ανθρώπους που φοβούνται...
Nταξ δεν θα αρχίσουμε να ρίχνουμε και χειροβομβίδες προς πάσα κατεύθυνση. Αλλά δεν πηγαίνουμε και σκυλοβόλτα αμέριμνοι με λυτές τις κοτσίδες - θα χουμε το νου μας.
 
  • Like
Reactions: johnk






johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...Ασύμφορο όμως, γίνεται μεγάλο το team...
Εντάξει, βρε Ειρήνη μου... ας σου προτείνω και μία version πόλης... κάτι πιο handy...
Για να περπατάει ανέμελα στην Αθήνα...:p

Crazy Wolf 05.jpg

Υ.Γ. Του αρέσει και "αυτουνού" ο ωμός γαύρος...:cool:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Εγω πάντως καλού κακού αν βλεπω γαλλίδες θ' αλλάζω πεζοδρόμιο!:p

Τι είπαμε κάνει το χανζαπλάστ;:eek:
Αντί για pepper sprey - στραβώνει. Αλλά είναι νόμιμο. :cool:
"Τι να κάνω κύριε πόλισμαν, κόβομαι συνέχεια και το κουβαλάω μαζί μου".
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αυτό στο video του @johnk σκλι είναι ή το φτιάξανε για γιαπωνέζικη ταινία τρόμου?

Να ενημερώσω επίσης ότι από σήμερα κυκλοφορώ κι οπλοφορώ με σπρέυ hansaplast στην τσέπη του φούτερ. Πριν βγω απ' το σπίτι έκανα και πρόβες πως βγάζεις γρήγορα το καπάκι. Όποιος κινείται στην περιοχή να έχει το νου του γιατί είμαι λίγο τρελαμμένη. :eek:
Πάρε ενα σπρέυ pulvo... να εχει πολλαπλές χρήσεις...
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli and vrmode


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
γαμώτο, να ήμουν στην Αθήνα θα άνοιγα σκυλοσυνοδοσεκιουριτάδικο με τσοπάνια
Από ραντεβού σε ραντεβού θα είστε - θα τα ξεκάνεις στο περπάτημα τα τσοπάνια. Διπλό όφελος.
 
  • Like
Reactions: sea-mol


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Παιδια αν ξερετε οτι θα σας την πεσουν πολλοι, παρτε ενα τηλ να φερω τα κοριτσια να κανουμε κανα ρεαλιστικο της προκοπης..... Τι Καρα-τετοιος κ @@...... :p
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Παιδια αν ξερετε οτι θα σας την πεσουν πολλοι, παρτε ενα τηλ να φερω τα κοριτσια να κανουμε κανα ρεαλιστικο της προκοπης..... Τι Καρα-τετοιος κ @@...... :p
Μπροστά οι γαλλίδες, πίσω εσεις... το Λύκειο Ελληνίδων σε νέες περιπέτειες!
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Μπροστά οι γαλλίδες, πίσω εσεις... το Λύκειο Ελληνίδων σε νέες περιπέτειες!
Ε μα.... Ειναι κατασταση αυτη τωρα να μας τα παιρνουν οι εκπαιδευτες ενω υπαρχουν τετοια σεναρια που ζητανε προταγωνιστες να υλοποιηθουν;;;; :cool:
 
  • Like
Reactions: johnk and Orilis


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ε μα.... Ειναι κατασταση αυτη τωρα να μας τα παιρνουν οι εκπαιδευτες ενω υπαρχουν τετοια σεναρια που ζητανε προταγωνιστες να υλοποιηθουν;;;; :cool:
εχουμε και κρίση... δεν ειμαστε για έξοδα
Εσωτερικής κατανάλωσης θα το κάνουμε το επάγγελμα του συνοδου σκύλων!
 
  • Like
Reactions: Orilis and east49


maraki267

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2015
46
21
Λάρισα
το σχεδιάκι του τατουαζ ελευθερο ή κάτι συγκεκριμένο??? :whistle::p (συγνωμη δε κρατηθηκα....)
Δεν χρειάζεται να είσαι τόσο καυστική. Είπα πως διάβασα το συγκεκριμένο σε ένα βιβλίο, δεν το έβγαλα απο το μυαλό μου. Και επίσης ρώτησα την άποψή σας. Αν είναι να απαντάτε έτσι τι να πω...
 
Last edited:




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Δεν χρειάζεται να είσαι τόσο καυστική. Είπα πως διάβασα το συγκεκριμένο σε ένα βιβλίο, δεν το έβγαλα απο το μυαλό μου. Και επίσης ρώτησα την άποψή σας. Αν είναι να απαντάτε έτσι τι να πω...
Ηταν ξεκάθαρο χιούμορ :) Το Αλικάκη μας, είναι "καυστικώς" ολότελα ανίκανο :D
Η εναλλακτική του τατουάζ, ισχύει βασικά για καθαρόαιμους σκύλους που τους χτυπάνε σε tattoo τον εκτροφικό τους αριθμό ή κάτι τέτοιο. Σε χώρες όμως που το chip είναι υποχρεωτικό, όπως στην δική μας, έχει δεν έχει τατουάζ ο σκύλος, πρέπει να τσιπάρεται. Σε ημίαιμα, δεν έχω ακούσει ποτέ να βάζουν τατουάζ.
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Δεν χρειάζεται να είσαι τόσο καυστική. Είπα πως διάβασα το συγκεκριμένο σε ένα βιβλίο, δεν το έβγαλα απο το μυαλό μου. Και επίσης ρώτησα την άποψή σας. Αν είναι να απαντάτε έτσι τι να πω...
απαπαπα νευράκια για λίγο χιούμορ!!!!!! Να το θυμάμαι να μην απαντήσω ποτε ξανα σε σενα με χιουμορ!
Εφόσον με κάλυψε απόλυτα η απάντηση του Μαρεκο (Μαρεκου, κλίνεται το νικ σου καλέ? ) απλά να προσθέσω ότι έχω χρόνια να δω τατουαζ σε σκύλο ελληνικής εκτροφής. Ακόμα όμως και οταν υπήρχε σαν τακτική ποτέ δεν έτυχε να δω το τατουαζ στη κοιλιά του σκυλου αλλά στο αυτί και αυτό συμβαίνει προφανως γιατι το δερμα στη κοιλίτσα ειναι πολύ πιο λεπτό αρα πιο ευαίσθητο αρα ενα τατουαζ εκει θα ειναι σαφώς πιο οδυνηρό. Προσθέτω φυσικά (για τους τυπους πάντα) οτι ΕΓΩ δεν έτυχε να δω....... Μπορεί φυσικά να κάνω και λάθος.


υ.γ. που απευθυνεται στο Μαρεκο... Αι μαρή που θα μου πεις οτι είμαι "καυστικώς" ολότελα ανίκανο... είναι θέμα μέρας και mood!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
απαπαπα νευράκια για λίγο χιούμορ!!!!!! Να το θυμάμαι να μην απαντήσω ποτε ξανα σε σενα με χιουμορ!
Εφόσον με κάλυψε απόλυτα η απάντηση του Μαρεκο (Μαρεκου, κλίνεται το νικ σου καλέ? ) απλά να προσθέσω ότι έχω χρόνια να δω τατουαζ σε σκύλο ελληνικής εκτροφής. Ακόμα όμως και οταν υπήρχε σαν τακτική ποτέ δεν έτυχε να δω το τατουαζ στη κοιλιά του σκυλου αλλά στο αυτί και αυτό συμβαίνει προφανως γιατι το δερμα στη κοιλίτσα ειναι πολύ πιο λεπτό αρα πιο ευαίσθητο αρα ενα τατουαζ εκει θα ειναι σαφώς πιο οδυνηρό. Προσθέτω φυσικά (για τους τυπους πάντα) οτι ΕΓΩ δεν έτυχε να δω....... Μπορεί φυσικά να κάνω και λάθος.


υ.γ. που απευθυνεται στο Μαρεκο... Αι μαρή που θα μου πεις οτι είμαι "καυστικώς" ολότελα ανίκανο... είναι θέμα μέρας και mood!
Ο πρώτος μου σκύλος είχε τατουάζ στο αυτί το οποίο είχε σχεδον σβηστεί.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf