Απαγωγές και κλοπές σκύλων




tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Χα ειδες; Εγω τα λεγα, εσυ δεν εχεις σκλια, προβατακια του θεου εχεις! :LOL:
μπενει ο κλεφτης
ο κοντος το παιζει αντρας αλλα δεν μασαει και προχωραει
η μικρη του ανοιγει την πορτα
και η μεγαλη τον ρωταει τι θα πιει...

θα παρω γαλοποουλες που κανουν θορυβο τουλαχιστον
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
@manolo ομολογουμενως οχι...αλλα τι να πω...αμα με πιασουν ας με πανε μεσα...απτο σπιτι μου ο Κορυδαλλος ειναι ειναι τεταρτο αποσταση,θα μου φερνει κ ταπερακια η μανα μου...
H αντίρρηση η δική μου με τέτοιες ιδέες ειναι ότι το 'όπλο' που κουβαλάω εγω για να με προστατεψω, ευκολα μου το παιρνει ο αλλος και το χρησιμοποιεί πάνω μου.
 










ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πάντως πρέπει να συμφωνήσω... το λευκό δεν φοβίζει.... σας εχω ξαναπεριγράψει το σκηνικό....

d.argentino παρέα με το νίντζα... Ασπρο με μαύρο...
Αντιθέτως διερχόμενο στο ίδιο ρεύμα κυκλοφορίας ενα κανισοειδές...
Στη θέα του dogo, όλα οκ... μόλις είδε το ninja αγκαλιά το κανισοειδές και επιτόπου αναστροφή...

πληγώθηκα! Να το ξέρετε!
 
  • Like
Reactions: GRDANE and johnk






johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
μπορει οχι το συγκεκριμενο βιντεο που εβαλες αλλα το μισο συν φορουμ σιγουρα τονειδε
Άντε, αφού δεν μπόρεσες να τον δεις, να σου βάλω μία φωτογραφία του... λίγο νεώτερος...:p

Middelpos Alpha 01.jpg
 






manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
@manolo ομολογουμενως οχι...αλλα τι να πω...αμα με πιασουν ας με πανε μεσα...απτο σπιτι μου ο Κορυδαλλος ειναι ειναι τεταρτο αποσταση,θα μου φερνει κ ταπερακια η μανα μου...
επειδή κατάλαβα ότι δεν το γνωριζες στο έγραψα.
Πάντως στην φυλακή (χτυπά ξύλο) το μόνο που δεν θα σε απασχολεί είναι το αν είναι κοντά το σπίτι σου. Άσε που θα αναγκαστεις να αποχωρηστεις την αγαπημένη σου ηΉρα;)
@betty coltrane ακριβως αυτό . ασε που οι πέρισσοτεροι δεν ξερουν να τα χρησημοποιουν
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
και εγινε ετσι....
Ναι... και τώρα που τον ξαναβλέπω... νομίζω ότι είναι ιδανικός για συμβίωση με την @vrmode και τις Γαλλίδες!;)

Υ.Γ. Και κάτι μου λέει ότι δεν θα ξερνάει τον ωμό γαύρο στα ριχτάρια του καναπέ!!!:LOL:
 
  • Like
Reactions: Orilis and vrmode


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
H αντίρρηση η δική μου με τέτοιες ιδέες ειναι ότι το 'όπλο' που κουβαλάω εγω για να με προστατεψω, ευκολα μου το παιρνει ο αλλος και το χρησιμοποιεί πάνω μου.
Εε αμα στο παρει ηθελεστα κ παθεστα παει μετα...


επειδή κατάλαβα ότι δεν το γνωριζες στο έγραψα.
Πάντως στην φυλακή (χτυπά ξύλο) το μόνο που δεν θα σε απασχολεί είναι το αν είναι κοντά το σπίτι σου. Άσε που θα αναγκαστεις να αποχωρηστεις την αγαπημένη σου ηΉρα;)
@betty coltrane ακριβως αυτό . ασε που οι πέρισσοτεροι δεν ξερουν να τα χρησημοποιουν
Θα ξεσηκωσω τις υπολοιπες κρατουμενες,θα κανουμε καμια εξεγερση (σε δουλεια να βρισκομαστε),θα φτιαξουμε κ καμια αντιπροσωπευτικη επιτροπη (με μενα αρχηγο) κ θα προτεινω (ολως τυχαιως) αναμεσα στα αλλα να δημιουργησουμε κ προγραμμα οπως στο Αμερικα για να την φερω κοντα μου :ROFLMAO:

εχω πλαν Α πλαν Β κ παει λεγοντας για ολα :whistle:
 




Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
πλακα πλακα....ασχημα θαταν?
τζαμπα φαι,τζαμπα στεγη...το παιζεις κ λιγο τρελιτσα σε στελουν σε κανα τρελοκομειο...εκει εχεις κ αλλα προνομια...ζαχαρη...λες να παω να σπασω καμια βιτρινα?
τι θελω κ πληρωνω ενφια κλπ λαλακιες δεν καταλαβαινω....
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Αυτό στο video του @johnk σκλι είναι ή το φτιάξανε για γιαπωνέζικη ταινία τρόμου?

Να ενημερώσω επίσης ότι από σήμερα κυκλοφορώ κι οπλοφορώ με σπρέυ hansaplast στην τσέπη του φούτερ. Πριν βγω απ' το σπίτι έκανα και πρόβες πως βγάζεις γρήγορα το καπάκι. Όποιος κινείται στην περιοχή να έχει το νου του γιατί είμαι λίγο τρελαμμένη. :eek:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf