Αστεία βίντεο










wastor

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2013
56
0
Αυτό το βιντεάκι ήταν ένας από τους λόγους που θέλαμε να αποκτήσουμε pug!

Απλά καταπληκτικό!
Χαχα,φοβερο ειναι.Εμενα μου αρεσει που το τελευταιο pug καθεται στο χαλι και κοιταει ακομα,ενω τα αλλα ξερω γω εχουν αρχισει ηδη βολτες γυρω απο το χαλι και ειναι ετοιμα για βολτα.Και κοιταει αυτο ακομα και προσπαθει να καταλαβει,χαχα.

Να χαιρεστε το pug σας. :) Δεν ξερω αν ειμαι ο μονος,αλλα καθε φορα που βλεπω τα pug,μου βγαζουν ρε γαμωτο οτι ειναι θλιμμενα,ετσι οπως ειναι η μουριτσα τους.Οτι ειναι μονιμως θλιμμενα,χαχα.
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Να χαιρεστε το pug σας. :) Δεν ξερω αν ειμαι ο μονος,αλλα καθε φορα που βλεπω τα pug,μου βγαζουν ρε γαμωτο οτι ειναι θλιμμενα,ετσι οπως ειναι η μουριτσα τους.Οτι ειναι μονιμως θλιμμενα,χαχα.
Ναι δεν έχεις άδικο, δείχνουν θλιμμένα μερικές φορές αλλά αν τα προσέξεις καλά φαίνεται περισσότερο η εξάρτηση από τους ανθρώπους στο βλέμμα τους!

Επίσης παίρνουν και πολλές αστείες εκφράσεις, αυτά τα ματάκια τους είναι πολύ εκφραστικά τελικά!

Σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου!




Sent from my iPhone using Tapatalk
 


wastor

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2013
56
0
Ναι δεν έχεις άδικο, δείχνουν θλιμμένα μερικές φορές αλλά αν τα προσέξεις καλά φαίνεται περισσότερο η εξάρτηση από τους ανθρώπους στο βλέμμα τους!

Επίσης παίρνουν και πολλές αστείες εκφράσεις, αυτά τα ματάκια τους είναι πολύ εκφραστικά τελικά!

Σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου!
Ε ναι,λεω απλα οτι φαινονται σαν να ειναι θλιμμενα,δεν σημαινει οτι ειναι.Οντως,τωρα που το λες,το βγαζει και αυτο η ματια τους.Οτι ειναι πολυ εκφραστικα δε χωραει καν συζητηση..!!Οι πιο πολλες εκφρασεις ειναι σαν αυτη που παιρνει το τελευταιο pug,χαχα.Μενουν αναυδα!! :)
 


panagiotisgp

Well-Known Member
3 Μαϊου 2012
1.001
423
52
Β.Α Αττική
Και φυσικά δεν θα μπορούσα να μην το βάλω το κορίτσι μου ΚΑΙ εδώ!:rolleyes:


[video=youtube;vKcC4qGBoAA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vKcC4qGBoAA#t=0s[/video]
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
get off my bed you stupid cat!
[video=youtube;k5Ae3bRiykA]http://www.youtube.com/watch?v=k5Ae3bRiykA&amp[/video]
 








flygirl

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2010
335
49
Kefalonia
Αυτο ειναι το σκυλι μιας φιλης μου!!
Ricky Bobby - The Ball Header Dog!!! - YouTube

Τον βρηκε αδεσποτο κουταβι χτυπημενο πολυ και απιστευτα φοβισμενο.
Σημερα μετα απο 4 χρονια ειναι ενας απιστευτα χαρουμενος σκυλος με ταλεντο στις κεφαλιες!!!
 
Last edited:










Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
cuteness overload

[video=youtube;AMt0nQ4mVCI]http://www.youtube.com/watch?v=AMt0nQ4mVCI[/video]

(για όσους βαρεθούν γρήγορα, καταλήγει να γλύφει και τον καθρέφτη)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.656
7.770
Ρε παιδιά στο βιντεάκι με τα μάλαμιουτ και το μωράκι..γίνεται οι σκύλοι να μιμούνται σε τέτοιο βαθμό; Κάτι δεν μου πάει καλά στο βιντεάκι αυτό που το έχω δει από καιρό.
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Ρε παιδιά στο βιντεάκι με τα μάλαμιουτ και το μωράκι..γίνεται οι σκύλοι να μιμούνται σε τέτοιο βαθμό; Κάτι δεν μου πάει καλά στο βιντεάκι αυτό που το έχω δει από καιρό.
ε ο ενας απο αριστερα ειναι πιο μωρο και προσπαθει να κανει το μωρο.. το αλλο ο πατερας του λογικα..απλα συνοδευει.. εσκορντ που λενε..