Αστεία βίντεο














Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
απιστευτη???? δεν της αξιζει Οσκαρ? ίσα για να τραβηξει προσοχή να την ταϊσουν...
Ναι ρε φίλε αλλά πώς τι? Πως το συνέδεσε αυτό στο μυαλό της με το ότι θα τη λυπηθούν πιο πολύ? Δηλαδή δηλαδή.. speechless!
 










ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Αυτό το άμσταφ απαγορεύεται να ανεβαίνει στο κρεβάτι....αλλά όταν λείπει το αφεντικό παίρνει το αίμα του πίσω!χαχαχαχαχα

[video=youtube;7D5bPLxU8U8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7D5bPLxU8U8#t=0[/video]
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Γέλασα τόσο! Δεν ήταν ότι "τώρα που θα λείπει θα ξεκουράσω το κορμάκι μου στο κρεββάτι", ήταν "έφυγε..? έφυγε - σίγουρα εε...? ΤΩΡΑΑΑΑΑ ΘΑ ΔΕΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΙΕΣ! Θα κυλιστώ παντουουουουοουυου! Είναι όοοολο δικό μου! ΝΤΟΥ από παντουουουουοουου!!!!!!"
 
Last edited:


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
εφαγε σφαλιαρα ομως από τον μαλλιαρο βουδα.... ολη δικη του!!!

και γιατι επιτρέπεται η γάτα και οχι ο σκυλος? καλά κανει το κουκλι!!
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Μετά σου λένε επικίνδυνα τα άμσταφ...οι γάτες ειναι επικίνδυνες!χαχαχαχαχαχα Αυτό με τις τούμπες που τρίβεται το κάνει και η δικιά μου...:-|
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μετά σου λένε επικίνδυνα τα άμσταφ...η γάτες ειναι επικίνδυνες!χαχαχαχαχαχα Αυτό με τις τούμπες που τρίβεται το κάνει και η δικιά μου...:-|
και η δικια μου.....

μα ειναι και προκλητικος ο γάτος "με βλέπεις πώς καθομαι εγω? εσενα δεν σε αφηνουν""
 


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
εφαγε σφαλιαρα ομως από τον μαλλιαρο βουδα.... ολη δικη του!!!

και γιατι επιτρέπεται η γάτα και οχι ο σκυλος? καλά κανει το κουκλι!!
Γιατι η γατα...δεν πα να λες εσυ οτι θες...οτι γουσταρει θα κανει....
Ε και ειναι λιγο απιθανο να μην ανεβει σε οποιουδηποτε ειδους πραγμα που εχει υψομετρο εστω και ενα ποντο ψηλοτερο απ το πατωμα!!
Εγω μεχρι στιγμης μονο στο τραπεζι που τρωμε, εχω καταφερει να την κανω να μην ανεβαινει (μπροστα μου... το βραδυ που κοιμαμαι εννοειται οτι ανεβαινει η παλιομουχριτσα)
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
και η δικια μου.....

μα ειναι και προκλητικος ο γάτος "με βλέπεις πώς καθομαι εγω? εσενα δεν σε αφηνουν""
εμενα εχει αποθρασυνθει τόσο πολύ που αρχίζει τα κ@λοτρίβεται ακόμα και όταν ειμαι στο διπλανο δωματιο...και ενω απαγορευεται να ανεβαινει στο κρεβατι!

καταπληκτικο βιντεο!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Aunt Mary δοκίμασε να βάλεις νάιλον σακούλα στο τραπέζι και πες μου αν θα περιμένει να πέσεις για ύπνο! Με κόπο έχω καταφέρει να μην μπαίνει στην κοιζίνα (που ακόμα...ξεχνιέται άμα το δέλεαρ είναι μεγάλο) Και πάνω στο τραπέζι. Άααμα δεν εχει σακούλα νάιλον, είπαμε!
 


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Aunt Mary δοκίμασε να βάλεις νάιλον σακούλα στο τραπέζι και πες μου αν θα περιμένει να πέσεις για ύπνο! Με κόπο έχω καταφέρει να μην μπαίνει στην κοιζίνα (που ακόμα...ξεχνιέται άμα το δέλεαρ είναι μεγάλο) Και πάνω στο τραπέζι. Άααμα δεν εχει σακούλα νάιλον, είπαμε!
Δεν σε πιανω Χιουστον...η γατα σου φοβαται το ναυλον?
Εμενα θα την δει παιχνιδι και θα αρχισει να την παει περα δωθε βραδιατικα, κ αν αρχισει να παει αυτη σα τη μουρλη περα δωθε,εκτος του οτι θα κανει φασαρια θα μου ξεσηκωσει και τον Παρη και θα γινει ακομα μεγαλυτερος χαμος
Ασε ας ανεβαινει στο τραπεζι...δε μαμιεται...
(μαλλον κατι αντιστοιχο θα σκεφτηκε-επαθε και ο φιλος στο παραπανω βιντεο και παραιτηθηκε απο την απαγορευση ανοδου της γατας στο κρεβατι)