Βασικά...καλησπέρα σας




haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
@Tri μια ερώτηση θα κάνω. Όταν πήγες να το πάρεις το κουτάβι είδες σε τι συνθήκες μένουν? είδες τη μάνα και τα άλλα κουτάβια? είδες τα άλλα σκυλιά του?
Αν ναι - τι εντύπωση αποκόμισες?
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
@vrmode, χώσε άφοβα!! :ROFLMAO::ROFLMAO:
Και λόγω αυτού του θερμού καλωσορίσματος, ορίστε άλλη μία φωτό με τον φασκιωμένο Kaiser.
Kaiser είσαι θεός!! δηλώνω η φαν σου!
Ελπίζω να μας κατακλύζεις με τις φωτογραφίες του!!!!
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
@Tri μια ερώτηση θα κάνω. Όταν πήγες να το πάρεις το κουτάβι είδες σε τι συνθήκες μένουν? είδες τη μάνα και τα άλλα κουτάβια? είδες τα άλλα σκυλιά του?
Αν ναι - τι εντύπωση αποκόμισες?
Δυστυχώς, δεν είδα σε τι συνθήκες μένουν, γιατί δεν το παρέλαβα από το εκτροφείο (χτύπα κι άλλο, θα τ' αντέξω). Το μόνο που είδα ήταν τα άλλα διαθέσιμα κουτάβια, τα είχε φέρει μαζί όταν συναντηθήκαμε σε ένα σημείο που μου είχε πει, τα οποία μια χαρά μου φάνηκαν.
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict










Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Ίσως και ναι, ίσως και όχι, δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά, οπότε δεν θα μιλήσω καθόλου.
Σαν εμπειρία, πάντως, ήταν όλα τα λεφτά!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
και σουπερηρωες και ναρκωτικα και undisclosed location! Συναντησες εναν απο τους δυο που λεει το λινκ πιο πανω;
πες τα ολα αφου εκανες την αρχη!
:ROFLMAO:
@betty coltrane τι τον ρωτάς τον άνθρωπο... Δεν κατάλαβες τώρα γιατί δεν τα βλέπουμε ποτέ αυτά τα τσιρνέκο να κυκλοφοράνε? Όσοι ιδοκτήτες "μίλησαν" είναι τσιμεντωμένοι στο Φάληρο...
Ομερτά.
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Μόνο εγώ ήμουν αρκετά μαλα....εεεε....έξυπνος για να ζήσω και να σας διηγηθώ αυτή την υπέροχη ιστορία, την οποία θα λέτε στα επόμενα μέλη με δάκρυα στα μάτια (το "μπίπ" και ψόφησε). :ROFLMAO:
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Η ανταλλαγή μου θύμισε κάτι ταινίες που στο τέλος ο "προμηθευτής" σκοτώνει τον αγοραστή του παίρνει και το stuff (όπλα, ναρκωτικά, whatever ) και τη βαλίτσα με τα λεφτά και φεύγει. :p:cool: Φτηνά τη γλίτωσες αδερφέ!!! :ROFLMAO:
Δηλώνω επίσης θαυμάστρια του αφτουλήθρα, μόλις τυπώσεις αυτόγραφα ειδοποία... :love::love:
 










l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Οσο αγαπουν το κυνηγι και μπορει να δουλευουν ωρες και χωρις νερο αλλο τοσο αγαπουν και τους καναπεδες:love:
Χαχαχαα διάβασα άλλο τόσο αγαπούν και τις καρακάξες! Άυπνη και χωρίς καφέ θέλω καi dogforum!!!
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981