Βερβερίνος?






mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
δλδ αυτο το κουταβι θα το παρουν οι γονεις; αυτό το κουτάβι;! :love:
Καλά μην φανταστείς δεν θα πάει πολύ μακριά στον δεύτερο όροφο θα είναι από κοντά tah το έχω...αλλα επειδή τους ξέρω και κυρίως ο πατέρας θα πάθει τρελό ερωτα...δεν θα τον αποχωρίζονται και εύκολα...και μια τελευταία για σήμερα αύριο λέω τραβήξω κανα videaki

DSCN9542.JPG
 








mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
sorry δηλαδή υπήρξε κάποιος που πήρε αυτή τη φάτσα και επειδή δεν του κατσε για boxer το παράτησε?
τι γίνεται γ@μ₩τη μου?πατάνε καθόλου γη?
όχι δεν ειπώθηκε κάτι τέτοιο! οι λόγοι πρέπει να είναι πιο κλασικοί... δάγκωνε κατούραγε ktlp... υποθέσεις κάνω...
 




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Άμα δεν το θέτε πάντως το παίρνω εγώ γιατί είναι ασορτί με το Πιπέρι.
μια πλαστική στα αυτιά και θα τα περνάνε για δίδυμα!!! :ROFLMAO:
πεπερόνι - βερβερόνι σημειώσατε X
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
μια πλαστική στα αυτιά και θα τα περνάνε για δίδυμα!!! :ROFLMAO:
πεπερόνι - βερβερόνι σημειώσατε X
Με μια τηγανιά στη μούρη και βέργες στα αυτιά ίδια θά 'ναι: Το κοντό και το ψηλό
 














Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εγώ λέω, αντί να κρατήσει ο μπαμπάς τον Βερβερίνο κι εσείς τον Μπομπιράκο, να τα έχετε και τα δύο σκυλιά κοινόχρηστα. Πως θα τον δώσεις καλέ τέτοιο κουκλί? Ακόμα και στο δεύτερο όροφο, μακρυά δεν είναι;

(Θέλω να ζουμπήξω κοιλίτσα)
 
  • Like
Reactions: spyv and mariakala


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Εγώ λέω, αντί να κρατήσει ο μπαμπάς τον Βερβερίνο κι εσείς τον Μπομπιράκο, να τα έχετε και τα δύο σκυλιά κοινόχρηστα. Πως θα τον δώσεις καλέ τέτοιο κουκλί? Ακόμα και στο δεύτερο όροφο, μακρυά δεν είναι;

(Θέλω να ζουμπήξω κοιλίτσα)
Το έχω σκεφτεί θα τον δώσω με τον ορο να κατεβαίνει καμια ώρα την ημερα να παίζουμε παρεούλα... να μάθει και με τις γατες καλά καλά να μην τις κυνηγάει... (παίζει κι ένας τσοπάνος στην μέση αμελητέα ποσότης xaaxaxax)
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU