Βοήθεια για 2 σκυλίτσες


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Καλησπέρα

Εχω προβλημα με 2 σκυλιτσες και χρειαζομαι βοηθεια

Στην εταιρεία που εργάζομαι εχουμε΄ήδη 3 σκυλιά (επι τη ευκαιρια, ο άσωτος Εκτορας γυρισε σήμερα μετα απο 20 μέρες - θα γράψω λεπτομερειες σε επόμενο mail).Πριν κανα μήνα εμφανίστηκαν 2 κοριτσάκια αδελφουλες πολυ αγαπημένες οι οποίες φιλοξενήθηκαν σε κένελ μέχρι να γίνει η στείρωση. Στο ενδιάμεσο ήρθε ενα αρσενικό, νεαρό σε ηλικία το οποίο βρισκόταν καιρό στην περιοχή αλλα οι διπλανές εταιρείες το έδιωξαν μάλλον κι έτσι βρήκε καταφύγιο σε εμας. Σήμερα λοιιπόν, επέστρεψαν όλοι και αυτη τη στιγμή εχουμε 6 σκυλιά. Αριθμός μεγάλος για μια εταιρεία που παραπονίοταν στα κρυφά, γιατί φανερά δε μιλάει κανείς λόγω του φιλόζωου γενικού διευθυντή.

Το ερώτημά μου είναι το εξής:Υπάρχει κανεις που θα μπορούσε να μας διαθέσει χώρο, με όλα τα έξοδα πληρωμένα απο εμας (τροφή, σπιτάκια κλπ) μέχρι να βρεθεί κάποιος να υιοθετήσει τα κοριτσάκια? Είναι θέμα χρόνου να αρχίσει η γκρίνια, και φυσικά δε θέλω να χαθούνε ξαφνικά ενα βράδυ... Γιατί στο παρελθόν έχουμε χάσει 2 σκυλιά μέσα απο την εταιρεία μέσα σε ένα βράδυ.Εγω ενδιαφέρομαι για 3 σκυλάκια ή έστω τις αδελφούλες.

Παρακάλω όποιος μπορεί να βοη΄θήσει ας με καλέσει στο 6976510568 ή ας στείλει mail.
[email protected]