Γεια σας και από μένα


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
ευχαριστω παντως για την απαντηση σου.θα ψαξω παραπερα το φορουμ τοτε να δω διαφορες αποψεις..
Έπρεπε να ψάξεις το φόρουμ πολύ πριν αποκτήσεις το σκύλο δυστυχώς!

Καλή τύχη και από εμένα! Είναι κουκλί το σκυλάκι!
 




vlaxos

Well-Known Member
24 Μαϊου 2012
240
4
Πολύκαστρο
Πω πω παλι φωτογραφια ηρθες να με βγαλεις??Δεν βαρεθηκες???

Αφου βλεπεις οτι ειμαι βαρεμενος τωρα.μη με ζαλιζεις με τις φωτογραφιες..Ασε που κανει και ζεστη..

Εεεπ τι ειναι αυτο που κρατας στο χερι???Μμμμ ζαμπονακι μου μυριζει..

Μιαμ Μιαμ ζαμπονακι ειναι..Πω πω ερχομαι τρεχοντας να το φαω..
 




DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
φιλε βλαχο καλως ηρθες!
να χαιρεσαι τον σκυλο σου!

ελπιζω να μεινεις στο φορουμ για να αναθεωρησεις πολλα πραγματα γιατι αυτην την στιγμη τα εχεις μπερδεψει καπως

χαρτια ο σκυλος σου δεν προκειται να βγαλει
επρεπε να εχει δηλωθει η γεννα του τις πρωτες 15 μερες εφοσον οι γονεις ειχαν χαρτια

τελος παντων θα τα μαθεις ολα στην πορεια:D
 


vlaxos

Well-Known Member
24 Μαϊου 2012
240
4
Πολύκαστρο
φιλε DORIS το γνωριζω αυτο που μου λες...απλα και για λογους οικονομικους και γιατι δεν ηξερα επελεξα να παρω το κουταβι απο εκει που το πηρα..τωρα πλεον εχω ενημερωθει πληρως για τα παντα..οποτε το επομενο κουταβι θα ειναι μονο απο εκτροφεα..αλλα κι αυτο δεν παυει να ειναι μια ψυχουλα..και αυτη την ψυχουλα τωρα την αγαπαω πολυ..:D
 








vlaxos

Well-Known Member
24 Μαϊου 2012
240
4
Πολύκαστρο
Όμορφιες βλέπω.
Η τρίτη φωτογραφία πού είναι???? Γιατί μου κάνει νεκροταφείο?
ειναι βρετανικα μνημεια απο τον 2ο παγκοσμιο πολεμο...πολλες φορες πανε διαφοροι εκει με τα σκυλια τους γιατι ειναι ολο γρασιδι και κλεινεις και τις πορτες και παιζουν ανενοχλητα εκει μεσα..ουτε να βγουν στο δρομο ουτε τιποτα...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ειναι βρετανικα μνημεια απο τον 2ο παγκοσμιο πολεμο...πολλες φορες πανε διαφοροι εκει με τα σκυλια τους γιατι ειναι ολο γρασιδι και κλεινεις και τις πορτες και παιζουν ανενοχλητα εκει μεσα..ουτε να βγουν στο δρομο ουτε τιποτα...
Σε ποιο μέρος ειναι?????????/
Θελω και εγώ βρετανικά μνημείααααααααα και γερμανικά αμα λάχει για την διάρροια μας!
 






vlaxos

Well-Known Member
24 Μαϊου 2012
240
4
Πολύκαστρο
Ντροπή, βρε παιδιά. Είναι χώρος ανάπαυσης νεκρών...
μα δεν κανουμε τιποτα κακο..τα σκυλια μας βολτα βγαζουμε..εχει και πιτσιρικια που το βραδυ βγαζουν τις πιτσιρικες εκει βολτα..ο νοων νοειτο...χαχαχαχα....οποτε εμεις δεν κανουμε απολυτως τιποτα...
 






maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
φρεσκοκουρεμενο το μερος και περιποιημενο .απορω πως σας αφηνουν ,δεν εχει φυλακα?
 






vlaxos

Well-Known Member
24 Μαϊου 2012
240
4
Πολύκαστρο
Καταρχήν ρε παιδιά να ξεκαθαρίσω οτι το μέρος δεν έχει θαμενους νεκρούς.ειναι απλα μνημεία οι πλάκες.φυλακα έχει το μέρος ο οποίος και το φροντίζει.δεν προκειτε να σου πει κάτι αν πας εκει αρκεί να σέβεσαι το μέρος και να μη προκαλεσεις κάποια ζημιά στα λουλούδια.και φυσικά τα προσέχουμε τα σκυλια μη κάνουν κάποια ζημιά.μεχρι τωρα ούτε ζημιές έχουν κάνει αλλα ούτε την ανάγκη τους εκει πέρα.και αν το κάνανε ενοειτε οτι θα τα μαζευαμε.γιατι εκει μεγαλώσαμε και το σεβόμαστε το μέρος αυτο.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22