Διπλή Διεθνής Έκθεση Σκύλων 2ΧCACIB Μαρκόπουλο






Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.446
12.866
Aθήνα
Συνήθως 9 το πρωί ξεκινάνε οι κρίσεις στους στίβους - εκεί που κρίνεται κάθε φυλή ξεχωριστά δηλαδή - και μόλις τελειώσουν αυτές ανοίγει ο κεντρικός στίβος για νεαρούς χειριστές, ομάδες κλπ κλπ μέχρι το Best In Show.
 


roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
Ευχαριστώ για την απάντηση.. Ξέρεις περιπου μέχρι τι ωρα θα κρατήσει? Απογευματακι θα είναι ακόμα?
 
  • Like
Reactions: ntoulis






Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
Συνηθως κρατάνε ως τις 7-8 το απόγευμα.
Όχι και τόσο πολύ, τα best ξεκινάνε στις 15:00 και αν συμμετοχές θα είναι λίγες, τότε σε κάνα τρίωρο το πολύ θα έχουμε ξεμπερδέψει.

Πέρσι φύγαμε νωρίς.

Ο υπολογιστής μου μουρλάθηκε, σόρρυ για διπλό ποστ.
 
Last edited by a moderator:


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Οκτωβρη στο κεντρο ξιφασκιας εφτασε 8.30 που εφυγα για πατρα... και ημουν από το πρωι και λυσσαγα περα δώθε
 
  • Like
Reactions: Orilis








Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Πού βλέπεις πόσες συμμετοχές είναι;

Εμείς εντέλει θα κατεβούμε Κυριακή και όχι Σάββατο :(
 








Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Κάτσε γιατί ως τώρα ήξερα, μας τα αλλάξανε σ'αυτήν την έκθεση.

Παίζει με τον Ισραηλινό την Κυριακή (αυτό εννοείς; ) Επίσης, είναι πλέον στην ανοιχτή κατηγορία (μήπως εννοείς αυτό). Ομάδα 2 είναι, αλλά την έχουν χωρίσει σε 2 κριτές.
 


Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
Κάτσε γιατί ως τώρα ήξερα, μας τα αλλάξανε σ'αυτήν την έκθεση.

Παίζει με τον Ισραηλινό την Κυριακή (αυτό εννοείς; ) Επίσης, είναι πλέον στην ανοιχτή κατηγορία (μήπως εννοείς αυτό). Ομάδα 2 είναι, αλλά την έχουν χωρίσει σε 2 κριτές.
Με την ομάδα 2 γίνεται χαμός λόγου του επιπλέον CAC, ετοιμάσου για λίγη ταλαιπορία. Πολλές συμμετοχές στην ομάδα σου, ειδικά στα dob και rott.
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Με την ομάδα 2 γίνεται χαμός λόγου του επιπλέον CAC, ετοιμάσου για λίγη ταλαιπορία. Πολλές συμμετοχές στην ομάδα σου, ειδικά στα dob και rott.
ΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
Είχαμε δηλώσει Σάββατο αλλά εντέλει προέκυψε δουλειά και αναγκαστήκαμε να το αλλάξουμε σε Κυριακή -σιχαίνομαι να πηγαίνω Κυριακή, χειρότερος χαμός από το Σάββατο γίνεται. Και είχα μια ελπίδα αρχικά ότι ο εχθρός θα πάει Κυριακή και θα είμασταν οκ, αλλά την πατήσαμε. Καλά το λέω, την επόμενη θα μου πεις ποια μέρα θα παίξει (για τα ντομπ μιλάμε, στα ροτ παίζουμε προκαταρκτική κουταβιών, δεν τρέχει και τίποτα) :p
 


Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
ΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
Είχαμε δηλώσει Σάββατο αλλά εντέλει προέκυψε δουλειά και αναγκαστήκαμε να το αλλάξουμε σε Κυριακή -σιχαίνομαι να πηγαίνω Κυριακή, χειρότερος χαμός από το Σάββατο γίνεται. Και είχα μια ελπίδα αρχικά ότι ο εχθρός θα πάει Κυριακή και θα είμασταν οκ, αλλά την πατήσαμε. Καλά το λέω, την επόμενη θα μου πεις ποια μέρα θα παίξει (για τα ντομπ μιλάμε, στα ροτ παίζουμε προκαταρκτική κουταβιών, δεν τρέχει και τίποτα) :p
Στα dob παίζει μια φίλη μου στα Junior/female μη μου πειράξεις το κορίτσι θα αμολήσω τον 7 μηνών pug να σε φάει :)
 
  • Like
Reactions: dimitris_s2k


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Ω..Ποια είναι να την χειροκροτήσουμε; Είμαστε και ολίγον γκομενιάρηδες, να το ξέρεις.. :cool:

Τα σκιάζομαι τα pug, μη.. :p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.149
Μηνύματα
896.308
Μέλη
19.953
Νεότερο μέλος
Έφη Ασπιώτη