Διπλή Εθνική Έκθεση Μορφολογίας Σκύλων - 10 & 11 Απριλίου 2010 - ΟΚΥΘΕ




Whitefang

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2008
250
12
Κοζάνη
τα χάσκυ δεν μυρίζουν αλλά μαδάνε άγρια δυό φορές το χρόνο, άρα δεν ισχύει η θεωρία σου kokoni
 






kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
τα χάσκυ δεν μυρίζουν αλλά μαδάνε άγρια δυό φορές το χρόνο, άρα δεν ισχύει η θεωρία σου kokoni
Πάντως όσες φορές έχω περιεργαστεί αφγανικό εμένα μου μοσκοβόλαγε-προφανώς ήταν πολύ καλά και πολύ πρόσφατα λουσμένα...
η δικιά μου πάντως όσο κι αν την αφήσω στο νερό με το σαμπουάν -ότι κι αν κάνω- αποκλείεται να μοσχομυρίζει μετά-πάλι Αργώ θα μυρίζει
 






kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Ευχαριστούμε πολύ

Τις πιό ευχάριστες παρουσίες(τους νέους χειριστές :) ) δεν τους έχετε δυστυχώς !!!
Την επόμενη φορά :)
 




George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Λίγο υπομονή (μόλις επέστρεψα) και θα βάλω και τις δικές μου :)
 










kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Υπάρχουν φωτογραφίες από τη δεύτερη μέρα!
την δευτερη μέρα δεν παίξαμε εμείς :)
βέβαια και έχω βγάλει φωτογραφίες μας,αλλά παρατηρώ (βλέποντας τις φωτογραφίες στο picassa) ότι υπάρχουν πολύ καλύτεροι φωτογράφοι απο την αφεντιά μου και θα ήταν όμορφα να είχε και τις πρώτης μέρας...

Φανταστικές φωτογραφίες οι περισσότερες. το είπαμε?
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Λίγο υπομονή (μόλις επέστρεψα) και θα βάλω και τις δικές μου :)
κοκονι-κοκονι-κοκονι

περιμένουμε- οι δικές μου της Λούσι (in the sky with diamonds???) είναι κάπως...του ρευματος τηε αφηρημένης τέχνης να το πώ...κουνημένες να το πώ...άστο καλύτερα-η καλύτερη μου ήταν αυτή που έβαλα και είναι σε στιγμή που δεν "παίζατε"
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ας πούμε ότι δεν λέγαμε "αααααααα να ένα κοκόνι"
με τι μοιάζει αυτό το πλάσμα ρε παιδιά? διαστάυρωση παπιγιόν με λαμπραντόρ νάνο?