Εκθέσεις ΚΟΕ 21, 22 & 23 Ιουνίου 2013 - 3xCACIB


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ρε παιδια τωρα ειλικρινα απορειτε για τον κοσμο? πηγανε και κανανε την εκθεση στο τριημερο αργιας? ολοι οι αθηναιοι και γενικα οι ελληνες απο εχτες βγηκαν στις εθνικες για,τα εξοχικα τους , και εμεις συζηταμε αν θα εχει λιγο κοσμο:)
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Ρε παιδια τωρα ειλικρινα απορειτε για τον κοσμο? πηγανε και κανανε την εκθεση στο τριημερο αργιας? ολοι οι αθηναιοι και γενικα οι ελληνες απο εχτες βγηκαν στις εθνικες για,τα εξοχικα τους , και εμεις συζηταμε αν θα εχει λιγο κοσμο:)
Κι οσοι δεν εφυγαν εχουνε κατεβει στο Σχοινια για μπανιο!
Ξερεις τι γινεται κατω σημερα?
Παντως δεν θα εβλαπτε κ μια αφισα-πανο στην Μαραθωνος να ενημερωνει!
Εστω κ 1/100 να πηγαινε απο περιεργεια θα φαινονταν υπερβολικα πολλοι!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Είδα ποιμενικό καυκάσου λευκό που τον πέρασα για ελληνικό ποιμενικό, ντροπή μου το ξέρω, και μου είπε ο ιδιοκτήτης ότι ήταν ο μόνος στην έκθεση με τέτοιο χρώμα. Εντωμεταξύ όσο συζητούσαμε εκείνος ήταν απορροφημένος να μυρίζει τα σκυλιά μου πάνω μου, ένας πολύ φιλικός κοινωνικότατος σκύλος. :)
 


silver

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2012
813
1
Αθήνα
Πήγαμε και μεις! Σίγουρα, πρέπει να έπεσα πάνω σε κάποιους από σας. Όντως ελάχιστος κόσμος, αρκετοί "κακόκεφοι" χειριστές, αρκετά σκυλιά των οποίων τη φυλή ούτε που είχα ακουστά, αλλά, ομολογουμένως, πολύ ωραία μέρα για έκθεση.


Είδα ποιμενικό καυκάσου λευκό που τον πέρασα για ελληνικό ποιμενικό, ντροπή μου το ξέρω,
Εγώ τι να πω που είδα cane corso και το πέρασα για dogo canario?:p
 


Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Και εμείς περάσαμε για βόλτα.
Συναντήσαμε φίλους και γνωστούς και περάσαμε πολύ ωραία, αλλά μας έλειψε ο μικρός μας και φύγαμε νωρίς. Θαυμάσαμε υπέροχα σκυλιά, αλλά όπως είπε και ένας γνωστός μας "ο καλύτερος σκύλος για τον καθένα είναι αυτός που τον περιμένει σπίτι".

Δεν περίμενα πάντως πως θα ήταν τόσο όμορφη η βραδινή έκθεση.
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και καλή επιτυχία αύριο!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Τελικά, ήταν πράγματι πολύ όμορφη βραδιά!

Η απουσία τσαντηριών, έκανε τον χώρο πολύ άνετο. Την διαφορά βέβαια, την έκαναν οι καλοί φίλοι, το υπέροχο δροσερό αεράκι και...το φοβερό φεγγάρι. Πανσέληνος ή παρά τρίχα; :rolleyes:

Πολύς κόσμος. Μια χαρά!!!
 




agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Τελικά, ήταν πράγματι πολύ όμορφη βραδιά!

Η απουσία τσαντηριών, έκανε τον χώρο πολύ άνετο. Την διαφορά βέβαια, την έκαναν οι καλοί φίλοι, το υπέροχο δροσερό αεράκι και...το φοβερό φεγγάρι. Πανσέληνος ή παρά τρίχα; :rolleyes:

Πολύς κόσμος. Μια χαρά!!!
Ρομαντικό μου κορίτσι εσύ...!!! :p
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Καταπληκτικός χώρος. Έχει το τεράστιο πελονέκτημα ότι παρκάρεις στου διαόλου το ανάθεμα, ακριβώς δίπλα σε μια καταπληκτική ταβέρνα, οπότε πριν μπεις στο αυτοκίνητο να φύγεις πετάγεσαι και μια κραιπάλη στην κυνο-χαρά σου επάνω. :p
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
πολλές συμμετοχές απο ξένους εκθέτες, πολλά ποιοτικά σκυλιά, αρκετοί επισκέπτες (για βραδυνή ((.....στου διαόλου την μάνα)) και για τριήμερο),δροσιά και φεγγαράδα.......

και το Μπερτολούτσι μου ( Bertha Clever Canin) που πήρε CAC, CACIB και την φυλή! ;);)
 
Last edited:












Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
παιδιά, μήπως ξέρετε ποια φυλή πήρε το BOG 9 την Παρασκευή και το Σάβατο?
Την Παρασκευή BOG-9 πήρε κανίς μεγάλος AVATAR LONGORIA ιδ. Λίνα Κωστάκι, δεύτερη θέση παγκ GWEN of SMILING FARM ιδ. Σούλης Βυθούλκας (Αμαλιάδα Ηλείας), τρίτη θέση δεν ξέρω και τέταρτη ένα μαλτέζ από τη Μόσχα της Ρωσίας ELKETE'S SHOW CHRISTMAS WONDERFUL ιδ. Gorbacevich Elena.

Το Σάββατο δεν ξέρω ακόμα.