Εκτροφείο Γ.Π


kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
ειναι απο τα καλα εκτροφειa.εγω πηρα το κουταβι μου απο το clever canin του αλεξανδρου ιωαννιδη και ειμαι υπερευχαριστημενος.
 




docrx8

New Member
11 Ιουλίου 2011
3
0
λοιπον καταρχην γεια σας και απο εμενα..εκατσα και διαβασα απο την αρχη την συζητηση :) ημουν και εγω καποτε ¨κατοχος¨ενος πανεμορφου ποιμενικου γενους θηλικου...ηταν εμενα και του πατερα μου ολη μου η ζωη..irma την λεγανε 49 kg και μας την ειχανε φερει καποιοι γνωστοι μας (κτηνιατροι) απο την γερμανια..εκ τοτε και εχοντας περασει δεκα χρονια απο την απωλεια της..δεν μπηκα καν στην διαδικασια να ξαναπαρω ποιμενικο..γνωριζοντας μονο και μονο την δοκιμασια που θα ξαναπερνουσα....τελως παντων επειδη ποια παντρευτηκα απεκτησα δυο παιδακια....και φεροντας τα σε επαφη με τα σκυλια στα παρκα της γειτονιας μας..με εχουν ζαλισει τωρα για αποκτηση ενος τετραποδου φιλου....εννοειται οτι αν ξαναπαρω θα ειναι μονο και μονο ποιμενικος ;) λεω να επισκεφτω και διαβαζοντας οσα εχουν γραφτει το εκτροφειο του clever canin ..δευτερες προτασεις καλοδεχουμενες εννοειται..ευχαριστω εκ των προτερων

και HausJackson επισης :)


α και μια αλλη ερωτηση..οταν οι εκτροφεις βρισκονται στην θεσσαλονικη ή πχ στην κρητη..και εγω μενω αθηνα..τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις ?? πρεπει απο οτι καταλαβαινω να παω εκει ..ετσι δεν ειναι ?
 
Last edited by a moderator:


chrispapas

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2011
1.359
25
λοιπον καταρχην γεια σας και απο εμενα..εκατσα και διαβασα απο την αρχη την συζητηση :) ημουν και εγω καποτε ¨κατοχος¨ενος πανεμορφου ποιμενικου γενους θηλικου...ηταν εμενα και του πατερα μου ολη μου η ζωη..irma την λεγανε 49 kg και μας την ειχανε φερει καποιοι γνωστοι μας (κτηνιατροι) απο την γερμανια..εκ τοτε και εχοντας περασει δεκα χρονια απο την απωλεια της..δεν μπηκα καν στην διαδικασια να ξαναπαρω ποιμενικο..γνωριζοντας μονο και μονο την δοκιμασια που θα ξαναπερνουσα....τελως παντων επειδη ποια παντρευτηκα απεκτησα δυο παιδακια....και φεροντας τα σε επαφη με τα σκυλια στα παρκα της γειτονιας μας..με εχουν ζαλισει τωρα για αποκτηση ενος τετραποδου φιλου....εννοειται οτι αν ξαναπαρω θα ειναι μονο και μονο ποιμενικος ;) λεω να επισκεφτω και διαβαζοντας οσα εχουν γραφτει το εκτροφειο του clever canin ..δευτερες προτασεις καλοδεχουμενες εννοειται..ευχαριστω εκ των προτερων

και HausJackson επισης :)


α και μια αλλη ερωτηση..οταν οι εκτροφεις βρισκονται στην θεσσαλονικη ή πχ στην κρητη..και εγω μενω αθηνα..τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις ?? πρεπει απο οτι καταλαβαινω να παω εκει ..ετσι δεν ειναι ?
Καλό θα είναι να πας να τους δεις και να σε δούνε, τα 'έξοδα είναι πολλά αλλά να πας Θεσσαλονίκη με το τρένο και να γυρίσεις είναι εύκολο το κάνεις και σχεδόν αυθημερόν. ΤΟ εκτροφείο είναι εκτός πόλης και μίλα με τον εκτροφέα για το πως θα πας εκεί.
 






docrx8

New Member
11 Ιουλίου 2011
3
0
Καλό θα είναι να πας να τους δεις και να σε δούνε, τα 'έξοδα είναι πολλά αλλά να πας Θεσσαλονίκη με το τρένο και να γυρίσεις είναι εύκολο το κάνεις και σχεδόν αυθημερόν. ΤΟ εκτροφείο είναι εκτός πόλης και μίλα με τον εκτροφέα για το πως θα πας εκεί.
thanksss :)
for the info
 




Ellas

Member
31 Μαϊου 2013
8
0
Παιδια,θα μπορουσε κανεις,να πει τιμες για τα εκτροφεια? (για ενα κουταβι αρσενικο γερμανικου ποιμενικου)
1) alldogs.gr
2) marathon-land.gr
3)die3grazien.com
4)Hausjackson
5) Del Vento Margio
6)
Βαρουδάκη

 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Παιδια,θα μπορουσε κανεις,να πει τιμες για τα εκτροφεια? (για ενα κουταβι αρσενικο γερμανικου ποιμενικου)
1) alldogs.gr
2) marathon-land.gr
3)die3grazien.com
4)Hausjackson
5) Del Vento Margio
6)
Βαρουδάκη

Και γιατί δεν τους παίρνεις τηλέφωνο να ρωτήσεις?
 




haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Αν στο e-mail ρωτάς μόνο την τιμή, δύσκολο θα σου απαντήσει κανείς. Και εγώ δεν απαντώ σε τέτοια e-mail. Πρέπει να πείσεις ότι θα είσαι το καλύτερο αφεντικό για τα κουτάβια τους :)
Και στο τηλέφωνο ακόμα, αν κάποιος ρωτάει πρώτα την τιμή, με ξινήζει και δεν έχω όρεξη να μιλάω άλλο.
 


Ellas

Member
31 Μαϊου 2013
8
0
Με συγχωρεις που στο λεω,αλλα κανεναν εκτροφεα δεν το νοιαζει η τυχη του κουταβιου,απο τη στιγμη που τσεπωσει τα τα 900 ευρα.Αποψη μου.
 


silver

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2012
813
1
Αθήνα
Με συγχωρεις που στο λεω,αλλα κανεναν εκτροφεα δεν το νοιαζει η τυχη του κουταβιου,απο τη στιγμη που τσεπωσει τα τα 900 ευρα.Αποψη μου.
Τότε δεν ανεφέρεσαι σε εκτροφέα....Γεγονός.
 




ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
Με συγχωρεις που στο λεω,αλλα κανεναν εκτροφεα δεν το νοιαζει η τυχη του κουταβιου,απο τη στιγμη που τσεπωσει τα τα 900 ευρα.Αποψη μου.
...
εγω θα ενδιαφερομαι για την τυχη του κουταβιου οταν στο πουλησω,,, αλλα θελω 1500 ευρω ,,, συν το φπα φυσικα,,, αλλα θα σου δωσω ,,,, ΣΚΥΛΟ... και οχι,,,, σκυλο,,,
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Με συγχωρεις που στο λεω,αλλα κανεναν εκτροφεα δεν το νοιαζει η τυχη του κουταβιου,απο τη στιγμη που τσεπωσει τα τα 900 ευρα.Αποψη μου.
Κανενας σοβαρος εκτροφεας δε προκειται να σου δωσει σκυλο. Αποψη μου.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


Ellas

Member
31 Μαϊου 2013
8
0
Εχω ηδη ενα θυληκο καθαροαιμο γερμανικο ποιμενικο με 500 ευρω.Λες να μην βρω αρσενικο?
 


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
Εχω ηδη ενα θυληκο καθαροαιμο γερμανικο ποιμενικο με 500 ευρω.Λες να μην βρω αρσενικο?
,,,
εγω τα θηλυκα κατω απο 2χιλιαρικα δεν τα δινω,,, μηχανες που κοβουν χρημα ειναι τα ατιμα,,,
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Με συγχωρεις που στο λεω,αλλα κανεναν εκτροφεα δεν το νοιαζει η τυχη του κουταβιου,απο τη στιγμη που τσεπωσει τα τα 900 ευρα.Αποψη μου.
Και εσύ με συγχωρείς αλλά μιλάς για κουταβοέμπορο και όχι εκτροφέα. Για κάτσε εβδομάδες πάνω από τη γεννίστρα, να τα βλέπεις 2 μήνες να μεγαλώνουν και να δένονται μαζί σου και μετά δώσε τα σε κάποιον που τον ενδιαφέρει μόνο η τιμή και τίποτε άλλο.