Εμείς και ο Alpen (Νέα μέλη)


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Την τριτη που μας περασε σηκωνε το χειρουργημενο ποδι του.. καμμια φορα το κουραζει ο βλακα κι κουτσαινει για 1-2 μερες κι του περναει.
Μεχρι την παρασκευη το ειχε σηκωμενο κι παρατηρησα οτι η πατουσα του εγινε σαν τσουρεκακι...
παμε στον γιατρο...
Τωρα εσεις τα γατακια εδω μεσα θα υποθέτεται οτι κατι θα ειχε πατησει... κυριες κι κυριοι ο αλπεν οταν εχει κατι φροντιζει να ειναι απο τα δυσκολα. δεν παμε στο γιατρο για φραγκοδιφραγκα... τι ειμαστε τιποτα παρακατιανοι?

κι εννω πινει bravecto ευλαβικα τον τσιμπισαν 2 τσιμπουρια που μεν ψοφισαν αλλα δεν πεσαν απο πανω του κι εκανε φλεγμονη...
αυτη η εξεταση ηταν το κατι αλλο...
λογο του θυροειδη του δεν μπορουσαμε ουτε μεθη να κανουμε ουτε τιποτα...

κι προσπαθουσαμε 3 ατομα να κρατησουμε ενα γπ με λαιμο μοσχαριου κι ενα φιμωτρακι που το εβγαζε για χαβαλε...αισθανθηκα πως ειναι αυτοι που κανουν ροντεο..
σοβαρα δεν φανταζομουν ποση δυναμη εχουν τα σκυλια στον λαιμο τους.

+2 ακτινες που βγαλαμε...

εχω φαει καμμια 35-40 ακτινες για τον αλπεν. νομιζω οτι δεν εχω φαει τοσες για εμενα..
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Για το θεμα της στειρωσης μου ειπε ο γιατρος οτι σε κανα μηνα θα ειναι κομπλε απο τα δερματικα του ωστε να προχωρησουμε. θα φερω αναισθησιολογο να τον κοιμησει κι να τον ξυπνησει, δεν θα το ρισκαρω , οποτε θα παμε σε κλασσικη στειρωση
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.847
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981