Ενοχλήσεις στη βόλτα;


Status
Κλειδωμένο θέμα

ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
διαβάζοντας την πρώτη παραγραφο ετοιμαζόμουν να σου γράψω ότι εισαι off topic....
ΔΥΣΤΥΧΩΣ, με διέψευσες...
 




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Πείτε μου τώρα αν θα είχε γίνει το σκηνικό αν το σκυλί δεν ήταν πιτ μπουλ.
Σιγα μη ξέρανε τι ήταν το σκυλί...


Εγώ απλά του είπα ότι ήταν πολύ ψύχραιμος.
Για πες! Για πες! Μην αφήνεις στη μέση τη διήγηση!

Όταν του είπες του παλικαριού ότι ήταν πολύ ψύχραιμος, τι σου απάντησε;


:p
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.567
7.006
Σιγα μη ξέρανε τι ήταν το σκυλί...
Τι ήταν ακριβώς δεν θα ξέρανε αλλά θα μοιαζε "από αυτά τα άγρια". Ήταν και σκουρόχρωμο, ωχωωω δεν το σωζε τίποτα.

Για πες! Για πες! Μην αφήνεις στη μέση τη διήγηση!

Όταν του είπες του παλικαριού ότι ήταν πολύ ψύχραιμος, τι σου απάντησε;


:p
Άμα είχε τίποτα καλό μετά θα σε άφηνα έτσι; :p Τίποτα δεν είπε ο καημένος, παίξανε τα σκυλιά - αυτά που ξεκάθαρα ήταν έτοιμα να φαγωθούν.
 
  • Like
Reactions: GRDANE and ioanna a






nikol_te

Well-Known Member
15 Μαϊου 2011
74
104
εμενα μου πε μια μερα ενας κυριος στο παρκο, να μην αω απο την αλλη μερια γιατι ειναι ενα red bull κ να ξερω οτι αυτα ειναι πολυ αγρια!!!χαχαχαχαχχαχα δεν αντεξα κ εσκασα μπροστα του στα γελια
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
εμενα μου πε μια μερα ενας κυριος στο παρκο, να μην αω απο την αλλη μερια γιατι ειναι ενα red bull κ να ξερω οτι αυτα ειναι πολυ αγρια!!!χαχαχαχαχχαχα δεν αντεξα κ εσκασα μπροστα του στα γελια
μήπως ήθελε να πει το MONSTER ? :giggle:
 










Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Περπαταμε παραλληλα σε μαντρα με καγκελα παιδικης χαρας...μια γατα καθεται αμεριμνα κι ενας πιτσιρικας απο τη μεσα πλευρα τη χαιδευει...Απο μακρυα ο Ροκυ αρχιζει τη..φερμα στη γατα...τι πρωτοτυπο :p Βλεποντας τη φαση τον περναω απεναντι για να...γλυτωσει η γατα δλδ :D,με γαυγισματα φυσικα..Πανικοβαλεται ο πιτσιρικας,κι αρχιζει να φωναζει: Φυγε φυγε παλιοσκυλοοο..ασε τη γατουλα μου ησυχη...μαμααααααααα θα μου το φαει τη γατουλα μου ο παλιοσκυλος...Απο τη μια το λυπηθηκα το παιδακι που υπεφερε νομιζοντας οτι θα χασει τη γατουλα του,απο την αλλη με πιασανε τα γελια που φωναζε οτι θα τη φαει τη γατα το....τερας!!!!!
 
  • Like
Reactions: ghelly




ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Περπαταμε παραλληλα σε μαντρα με καγκελα παιδικης χαρας...μια γατα καθεται αμεριμνα κι ενας πιτσιρικας απο τη μεσα πλευρα τη χαιδευει...Απο μακρυα ο Ροκυ αρχιζει τη..φερμα στη γατα...τι πρωτοτυπο :p Βλεποντας τη φαση τον περναω απεναντι για να...γλυτωσει η γατα δλδ :D,με γαυγισματα φυσικα..Πανικοβαλεται ο πιτσιρικας,κι αρχιζει να φωναζει: Φυγε φυγε παλιοσκυλοοο..ασε τη γατουλα μου ησυχη...μαμααααααααα θα μου το φαει τη γατουλα μου ο παλιοσκυλος...Απο τη μια το λυπηθηκα το παιδακι που υπεφερε νομιζοντας οτι θα χασει τη γατουλα του,απο την αλλη με πιασανε τα γελια που φωναζε οτι θα τη φαει τη γατα το....τερας!!!!!
μην τις τρώτε τις γάτες.. έχουν πολύ τρίχα :cry::giggle:
 






sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Σκυλί εχεις, όχι τον Ρουντολφ το Ελαφάκι :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Πώς μου διέφυγε ο συνειρμός;; Working trials για ημίαιμα τεριέ, φωτογραφίες με παιδάκια στο δέντρο στο Σύνταγμα, παρτ τάιμ δουλειά τα Χριστούγεννα.... τόσες δυνατότητες! Αυτό είναι επιχειρηματικά νέα στη βόλτα, όχι ενόχληση - πάω να παραγγείλω ένα κιβώτιο red nose εεε bull.

Γκέλλυ σου ανήκει δικαιωματικά το 30% από τα προαναφερόμενα έσοδα!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Ενόχληση στο κτηνιατρείο βασικά. Περιμέναμε και ήταν μαζί μας κυρία με σκυλίτσα ακίτα στον ορό (είχε πρόβλημα στα νεφρά). Και αρχίζει:

-Πιτ μπουλ είναι;
-Ναι ημίαμο
-Ααα! Ημίαιμο..Είπα κι εγώ..
- ;;;
- Λέω. Επειδή αυτό είναι καλό.
- :confused:
- Επειδή..τα πιτμπουλ είναι κακά σκυλιά
- ....
- Αλλά αυτό δεν είναι..ε;
- Όχι δεν είναι. Και γενικά δεν είναι.
- Ε πως..

Σταματάω γιατί δεν υπάρχει λόγος. Μπαίνει κυρία με γάτα. Πιάνουν το μπλα μπλα. Ξεκινάει πάλι αυτή με το ακίτα την ανάκριση.

- Τι έχει το γατάκι;
- AIDS
- :eek::eek::eek: ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ;;; (μιλάμε για τρόμο)
- Εεε..όχι μόνο απο γάτα σε γάτα κολλάει..
- Α..(ηρέμησε)
- Εσείς τι έχετε;
- Αχ έχουμε πρόβλημα με τα νεφρά..7,5 κρεατινίνη γιατί είχαμε πρόβλημα με καλαζάρ κάποια στιγμή.
- Ύπουλο πράγμα το καλαζάρ.
- Αφήστε τα..και η περιοχή είναι γεμάτη τσιμπούρια! Απο κει το κόλλησε η καημένη.
- Απο σκνίπα κολλάει το καλαζάρ..
- Α..ναι..αυτο.

Ευτυχώς μετά ήρθε η σειρά μας..τι να πω..:confused:
 


Marion_Russel

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2013
567
675
Συνάντηση με γνωστό στην πόλη, του οποίου ο τετράπαχος πνίχτης μαζί με το μυώδες πιτμπουλ του, τον πάνε βόλτα:


η δικιά μου πέφτει κάτω καθώς μυρίζεται με το σκύλο του (το κάνει με όλα τα σκυλιά που συναντάμε)
-ωπ γιατί φοβάται τόσο πολύ??Την πλάκωσες στο ξύλο ε??χαχα
-:cautious::censored: μη μιλάς θα φύγει μη μιλάς θα φύγει μη μιλάς θα φύγει

τελικά έφυγε πρώτα το πιτμπουλ, μετά ο πνίχτης και τελευταίος αυτός.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.134
Μηνύματα
896.056
Μέλη
19.947
Νεότερο μέλος
Isabelmysa