Ενοχλήσεις στον ύπνο και όχι μόνο;


LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
LaCat υπολόγισε κι εμένα...Ψοφάω για κάτι τέτοια... :D
Νομίζω ότι εσύ που εισαι η θεματοθέτης, η Αργυρώ και εγώ θα πρέπει να έχουμε και τις προνομιακές θέσεις! :LOL:
 
  • Like
Reactions: kanarini












LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Εντάξει, ρίξαμε τόσο γέλιο σε αυτό το θρεντ ντροπή να σε αφήσουμε έτσι! Κερνάω φυσικό χυμό!
 
  • Like
Reactions: kanarini




LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Τι καλή :D Πρόσθεσε και κανένα μπισκοτάκι ή κριτσινάκι όμως... :D
Μπισκοτάκι ναι, κριτσινάκι όχι!
Δε θα μας ξυπνήσεις τον πρωταγωνιστή με τα χράτσα χρούτσα και θα χάσουμε το θέαμα! :ROFLMAO:
 


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Μπισκοτάκι ναι, κριτσινάκι όχι!
Δε θα μας ξυπνήσεις τον πρωταγωνιστή με τα χράτσα χρούτσα και θα χάσουμε το θέαμα! :ROFLMAO:
Χαχαχαχαχα !! Θα είμαι αθόρυβη,σε μια γωνίτσα θα κάτσω :LOL::LOL:
 


vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
Κλαίω απο τα γέλια..
Βλέπω όλων τα σκυλιά, μας έχουν εκπαιδεύσει εξαιρετικά στον ύπνο, όταν κοιμάμαι με τη μικρή φροντίζω να μην αλλάζω πλευρό ή όταν αλλάζω να είμαι εξαιρετικά προσεκτική (πάντα είμαι μισο-ξύπνια) για να μη την κουνήσω(γιατί συνηθως δεν κοιμάται απλά στο κρεβάτι μου, κοιμάται πάνω μου:censored:) , ρεσιταλ δε, δίνει κάθε φορά που ακούει κάτι περίεργο και ξυπνάει μέσα της το ντομπερμαν...:whistle: ή όταν κατεβαίνει απο το κρεβάτι και μετά θέλει να ανέβει πάλι αλλά παρόλο που μπορεί να πηδήξει πάνω, πρέπει να σε ξυπνήσει για να την ανεβάσεις, γιατί έτσι! Και μάλιστα δεν κάθεται να την πιάσεις, πάει και χώνεται κάτω απο το κρεβάτι ή απομακρύνεται για να πρέπει να σηκωθείς και φυσικά εσύ προσπαθείς να κάνεις τα πάντα προκειμένου να μη σηκωθείς απο το κρεβάτι - ξέρετε τι λέω, αυτό που τεντώνεσαι σαν τόξο για να πιάσεις το τηλεκοντρολ και προσπαθείς ένα 5λεπτο ενώ μπορείς μέσα σε μερικά δυτερόλεπτα να σηκωθείς και να το πιάσεις-αυτό, παρόλα αυτά ποτέ δε το καταφέρνεις και πάντα σηκώνεσαι, έτσι και με τη μικρη.

Ο μεγάλος φυσικά και δεν κοιμάται μαζί μου 1. γιατι έχει τόση τρίχα που θα ξυπνήσω και θα βγαζω τριχόμπαλες σαν τις γάτες 2. γιατί πάνω στο κρεβάτι χωράει ή αυτός ή εγώ, δηλαδή κάπως τα βολεύουμε και χωράμε αλλά επειδή είναι και αγενέστατος, όποτε του επιτρέπω να ανέβει απλώνεται χαλλλλαρά στο κρεβάτι και άντε εσύ αντε να χωρέσεις μετά, τουλάχιστον έχει μια στοιχειώδη ευγένεια και δεν κάθεται πάνω απο 10 λεπτά, παίρνει τα χάδια του και φεύγει:cool:

edit: Ξέχασα, όταν σηκώνεται ο μεγάλος μέσα στη νύχτα να πιεί νερό και μερικές φορές χτυπάει η ταυτότητά του πάνω στο μεταλλικό μπωλ και ακούγεται αυτός ο υπέρχος ήχος..:mad:
 


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Κάθε βράδυ όταν ξαπλώνω προσπαθώ με σβούρες ν'αποφύγω την κυρία που θέλει να γλύψει την κρέμα προσώπου μου...Πάω δεξιά,πάω αριστερά κι εκείνη έρχεται βγάζει την γλώσσα πετάγομαι εγώ.Ξαναέρχεται το ίδιο..Νιώθω σαν να δέχομαι επίθεση :LOL::LOL::LOL:
 
  • Like
Reactions: Serge


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Κάθε βράδυ όταν ξαπλώνω προσπαθώ με σβούρες ν'αποφύγω την κυρία που θέλει να γλύψει την κρέμα προσώπου μου...Πάω δεξιά,πάω αριστερά κι εκείνη έρχεται βγάζει την γλώσσα πετάγομαι εγώ.Ξαναέρχεται το ίδιο..Νιώθω σαν να δέχομαι επίθεση :LOL::LOL::LOL:
Xαχαχαααα ! Εγώ λέω να ξαπλώνεις με το μακιγιάζ ώστε να σου κάνει ντεμακιάζ εκείνη και μόλις κοιμάται να φοράς κρέμα :p
 




ΑΡΓΥΡΩ ΣΤ.

Well-Known Member
20 Απριλίου 2014
194
221
Πειραιάς - Χίος
Λοιπόν αγαπητές θα πρέπει να μπει κάποιο όριο νομίζω λόγω της ιδιαιτερότητας της κατάστασης.
Κρατσανιστά φαγητά απαγορεύονται ρητώς.... Ή ακούς το χρψψψψψψψψψψψπλιατσ πλιατσ ή το χράτσα χρούτσα.
Μυρωδάτα φαγητά απαγορεύονται ρητώς.... πχ πίτσες, πιτόγυρο κτλ.... γιατί δεν θ' ακούσουμε το χρψψψψψψψψψπλιατσ πλιατσ λόγω του ότι δεν θα κοιμηθεί το καμάρι και κυρίως γιατί δεν θα προλάβουμε να τα φάμε εμείς...
Να φέρουμε κανένα μπατόν σαλέ ;(n)
 
  • Like
Reactions: LaCat and kanarini


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Xαχαχαααα ! Εγώ λέω να ξαπλώνεις με το μακιγιάζ ώστε να σου κάνει ντεμακιάζ εκείνη και μόλις κοιμάται να φοράς κρέμα :p
Δεν έχω μεικ απ και τέτοια αλλά να σου πω ένα καλό?
Φέτος έχω πολύ πιο μαλακές φτέρνες από άλλες χρονιές χαχαχαχαχα :LOL::LOL::LOL::LOL:
 


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Λοιπόν αγαπητές θα πρέπει να μπει κάποιο όριο νομίζω λόγω της ιδιαιτερότητας της κατάστασης.
Κρατσανιστά φαγητά απαγορεύονται ρητώς.... Ή ακούς το χρψψψψψψψψψψψπλιατσ πλιατσ ή το χράτσα χρούτσα.
Μυρωδάτα φαγητά απαγορεύονται ρητώς.... πχ πίτσες, πιτόγυρο κτλ.... γιατί δεν θ' ακούσουμε το χρψψψψψψψψψπλιατσ πλιατσ λόγω του ότι δεν θα κοιμηθεί το καμάρι και κυρίως γιατί δεν θα προλάβουμε να τα φάμε εμείς...
Να φέρουμε κανένα μπατόν σαλέ ;(n)
Και νηστικές δεν γίνεται ρε παιδί μου...Να φάμε καμία κρέμα γιώτης τι να πω
 
  • Like
Reactions: ΑΡΓΥΡΩ ΣΤ.


Xaroula_Rous

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2014
109
88
37
χιχιχιχ εχω ριξει πολυ γελιο με αυτα που διαβαζω με τον υπνο! Εμενα η μικρη μου 6κιλη Γκρινια..κοιμαται συνηθως πανω στο κεφαλι μου...και αν γυρισω μπρουμυτα λατρευει το σβερκο μου... κοινως μου σβερκονεται που λενε.....τωρα οσο αφορα τον δικο της υπνο....ενταξει....δεν ροχαλιζει...συνηθως κλαψουριζει...ξαφνικα γαβγιζει μονη της και πεταγετε πανω....κανει οτι τρεχει...κ πολλες φορες κουναει τα αυτια μπρος πισω...καμια φορα κανει κ αυτο το σηκωμα των χειλιων που νευριαζει χωρις ηχο κ αρχιζει να ανοιγοκλεινει το ενα ματι σαν δαιμονισμενο....μια βλεπεις το ματι..μια το ασπραδι...αχαχαχαχ οταν ομως χτυπησει το ξυπνητηρι..κ ξερει πως ειναι η ωρα να σηκωθω...γλυφει....δαγκωνει..κ καταληγει να γαβγιζει ασταματητα με ρυθμο μεσα στο αυτι μου.....του τυπου..."σηκω σου λεω δεν κρατιεμαι θα τα κανω πανω μουυυυυυυ"
 
  • Like
Reactions: kanarini


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Επειδή το θέμα δεν είναι μόνο για τον ύπνο ...Επειδή έχει απίστευτη ζέστη(και αρκουδισιον δεν υπάρχει) έχω πάρει ένα φυλλάδιο και κάνω αέρα(ναι σαν τις γιαγιάδες,ρε μήπως ν'αγοράσω βεντάλια ή κανένα ανεμιστηράκι χειρός?τεσπα).Έρχεται η κιουρία δίπλα και αρχίζω να της κάνω αέρα (με την μεγαλοψυχία που με διακρίνει ενώ είχε πιαστεί το χέρι μου) κι εκείνη η αχάριστη προσπαθούσε ν'αρπάξει το φυλλάδιο να το σκίσει...Τς τς τς ...Σκυλιά σου λέει μετά, εκτιμούν σου λέει μετά :p
 


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Κάθομαι στον καναπέ και απλώνω τα πόδια μου και η κυρία που έχει απλωθεί μου τα σπρώχνει γιατί την ενοχλούμε κιόλας :D
Γιατί τόλμησα να απλωθώ στον καναπέ μου :LOL:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf