Εργαλεία grooming






aballos

Active Member
9 Μαρτίου 2007
36
0
Thessaloniki
Και εγω και εγω

και αν είναι να συνεννοηθούμε για μια ομαδική παραγγελία :wink: :wink: :wink:
pm ευπρόσδεκτα 8) 8) 8)
 






ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
από τον Νίκο πάρτε τα λεφτά προκαταβολικά.

μην έχει κανένα ΄ατύχημα΄ και τον ψάχνετε ύστερα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 




gwgw

Well-Known Member
έχω στείλει μνμ στο παλικάρι αν θα μπορουσε να γινει παραγγελια εκτος ebay, ετσι ωστε να ειναι και περισσοτερα κομματια και διαφορετικη η τιμη, δε μου εχει απαντησει ομως. προφανως δεν τον συμφερει..

εγω το πήρα απο δημοπρασία. αυτο το αντικειμενο μονο ετσι το δινουν στο ebay. που σημαινει πρωτον οτι μεσω ebay δεν μπορειτε να κανετε με τη μια μαζικη παραγγελια, και δευτερον καλο θα ηταν αν βρισκατε πωλητη ο οποιος θα πουλουσε μαζικα, να γινοταν ξεχωριστα παραγγελια για θεσσαλονικη και αθηνα για δικη σας ευκολια.
 




vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Το πρωί μου ήρθαν το Furminator και το Coat King που είχα παραγγείλει..Πριν λίγο τα δοκίμασα..

Λοιπόν..Ξεκίνησα με το Furminator και ενώ ανατρίχιαζα λίγο με τον ήχο μου έκανε εντύπωση το πόση τρίχα έβγαζε..

Να μην τα πολυλογώ αφού έκανα όλο το σώμα της και είχα βγάλει αρκετές τούφες, έπιασα το Coat King.. Έμεινα με το στόμα ανοιχτό! Έβγαζε απίστευτες τούφες.. :shock: :shock: Είναι φοβερό..

Σταμάτησα κάποια στιγμή γιατί βαρέθηκα και η Άλμα είναι σαν να έχει χάσει ένα κιλο τουλάχιστον..:lol:
Αυτά βγήκαν από ένα μικρό σκυλάκι σκεφτείτε κατά βάση από το Coat King



Συνοψίζοντας..Για μακρύτριχο σκυλί θα πρότεινα Coat King για κοντότριχο Furminator..
Αυτά...
 




Nat

Member
19 Φεβρουαρίου 2008
8
0
Athens
Αν δεν σας βάζω σε πολύ μπελά θα ήθελα και γω τα στοιχεία, εχω σηκώσει τα χέρια με το θέμα "τρίχες" και όλες οι λύσεις είναι καλοδεχούμενες :)

Ευχαριστώ
 






ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
σήμερα μου ήρθε και εμένα

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

θα βάλω φωτό αύριο.

ερωτήσεις

όσο βουρτσίζεις τόσο βγάζει

βγάζει μόνο την νεκρή ή κόβει κιόλας και υγειή τρίχα??????

τώρα δεν είναι περίοδος μαδήματος

μια φορά την εβδομάδα είναι καλά

αργότερα με τις ζέστες πόσο συχνά

και ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ στην

frenciefan που μας άνοιξε τα ματιά και έχουμε καθαρότερα σπίτια 8) 8)
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Μπορεί κάποιος να μου στείλει pm από που παρήγγειλε αυτό το θησαυρό?????? Στο εργαλείο για τα κοντότριχα αναφέρομαι.

Ευχαριστώ :wink:
 




Alexandra

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2008
794
1
Athens
Και εγώ ρε παιδιά, λυπηθείτε με. Ο Λέων μαδάει τρελά!!!!!!!!!!!!!

Υπάρχει περίπτωση να το βρω σε πετσοπ στην Ελλάδα? Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει εισαγωγέας?
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU