Ε Αμάν πια!!! (προτάσεις για ζευγάρωμα)






veloutela

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2011
209
4
Γυρνάει ο καλός μου σήμερα απο την απογευματινή βόλτα και μου λέει για μια τύπισσα που συνάντησε στον δρόμο. Με είχε δει το πρωί που είχα την Λούση βόλτα αλλά ντράπηκε να μου μιλήσει ( εχμ είμαι και εγώ κάπως) και τα είπε στον καλό μου τα γνωστά. Ότι έχει αγοράκι, και η δικιά μου είναι κούκλα και θα κάνουνε όμορφα μωρά κτλ.. Σε εμένα δεν έχει πολλά-πολλά, δεν κάθομαι καν να το συζητήσω.Μόνο αν είναι μα μαλώσω με καμιά γρια, του τύπου πάρε το κοπρόσκυλο απο εδώ, το τραβάω για να ξεσπάσω.
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Γυρνάει ο καλός μου σήμερα απο την απογευματινή βόλτα και μου λέει για μια τύπισσα που συνάντησε στον δρόμο. Με είχε δει το πρωί που είχα την Λούση βόλτα αλλά ντράπηκε να μου μιλήσει ( εχμ είμαι και εγώ κάπως) και τα είπε στον καλό μου τα γνωστά. Ότι έχει αγοράκι, και η δικιά μου είναι κούκλα και θα κάνουνε όμορφα μωρά κτλ.. Σε εμένα δεν έχει πολλά-πολλά, δεν κάθομαι καν να το συζητήσω.Μόνο αν είναι μα μαλώσω με καμιά γρια, του τύπου πάρε το κοπρόσκυλο απο εδώ, το τραβάω για να ξεσπάσω.
θαρρώ είμαστε ντάλε κουάλε :D:D
 


Ferb

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2009
417
2
ΡΙΟ
www.rottweilers.gr
Ειχα το δικο μου στο μαγαζι (ροτ για οσους δεν ξερουν)σκαει μυτη ενας μπαμπας με το γιο του
-Μπαμπα μπαμπα κοιτα..τι σκυλος ειναι αυτος
-Λυκοσκυλο παιδι μου σαν το δικο μας δεν το βλεπεις.

Τωρα η πηρανε ροτ για λυκοσκυλο η ολα τα μαυρα με καφε ειναι λυκοσκυλα
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Ειχα το δικο μου στο μαγαζι (ροτ για οσους δεν ξερουν)σκαει μυτη ενας μπαμπας με το γιο του
-Μπαμπα μπαμπα κοιτα..τι σκυλος ειναι αυτος
-Λυκοσκυλο παιδι μου σαν το δικο μας δεν το βλεπεις.

Τωρα η πηρανε ροτ για λυκοσκυλο η ολα τα μαυρα με καφε ειναι λυκοσκυλα
μη στενοχωριέσαι καθόλου κι εγώ έχω μια κατάμαυρη λάσσυ κι ένα γκριζόλευκο ελβετικό λύκο :confused::rolleyes:;)
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
μη στενοχωριέσαι καθόλου κι εγώ έχω μια κατάμαυρη λάσσυ κι ένα γκριζόλευκο ελβετικό λύκο :confused::rolleyes:;)
ΔΕΝ είναι Λάσσυ??? Πωωωωωωωω!!! Γι'αυτό δν βρίσκω ίδιο! :p

Τώρα που είπες για μαύρο...
Εναν κατάμαυρο σπόρο -μισό κιλό3 μηνών από ότι ρώτησα- ένα ζευγάρι στην Πάτρα το πήγαινε χαρούμενο βόλτα ως "Τζακ Ράσελ".
Ετσι τους είπαν στο πετ σοπ λέει...
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Εμένα μου ήρθε προξενιό από αναβάτη μηχανής χωρίς να κατέβει, με ρώτησε αν είναι θηλυκό και μετά (επάνω πάντα στην μηχανή) πετάει ατάκα..... <Τα βάζουμε?> :confused:

Τι στο διάολο λέω.... (δεν άκουγα κιόλας έχω ένα θέμα)...... Πάλι αυτός.... τα βάζουμε???? (Κόντρα στα φανάρια μου θύμισε)..... :D
Τι να βάλουμε Χριστιανέ μου??? Κόντρα????

Είχε και αυτός ένα γκριφόν τερριε..... αρσενικό!:p
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Eγώ είμαι τυχερή , ελάχιστοι καταλαβαίνουν ότι το μαύρο είναι λαμπραντορ οπότε μου πιάνουν την συζήτηση ρωτόντας τι είναι, όταν τους λέω λαμπ με κοιτάνε με θλίψη κουνώντας το κεφάλι τους (την κακομοίρα είχε απωθημένο ένα λαμπραντορ και την ψώνισε) και κατά συνέπεια δεν έχω προτάσεις ^^..
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Μυρτώ είσαι τυχερή... εγώ ήδη έχω προτάσεις για να ζευγαρώσω το μαύρο κανίς μου!!!!!!!!!!! :eek::eek::eek:

Για να μη τους την πω (και δε θέλω... ακόμα) τους λέω οτι για την επίβαση (και εκεί έχουμε άγνωστη λέξη :D) θέλω 1000 ευρώ! :eek:
Με κοιτάνε με οίκτο και φεύγουν....

Μα... γιατί????? :p
 


Lucimar

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
664
14
Ιωάννινα
Μιλάμε για πολύ πίκρα!!
Εγώ έχω ένα γείτονα με ενα λευκό σκύλο που μοιάζει με μποξερ και μου έχει ζητήσει άπειρες φορές να του αφήσω τη Λούση για να ζευγαρώσουν!
Και τι να βγάλουν του λέω;Το σκυλί μου είναι ημίαιμο! Ναι μου λέει αλλά είναι κούκλα,και κούκλος ο δικός μου!! Θα κρατήσουμε από ένα και τα υπόλοιπα θα τα δώσουμε,μισά μισά τα κέρδη...γκρρρ
Αφού είδε και απόειδε τα παράτησε,μέχρι τη μέρα που με είδε βόλτα με τη Λούση και το Μπέμπη (μωρό τότε) και μου λέει: Τη ζευγάρωσες τελικά ε;; Με ποιόν; Είδες πως βγήκε πολύχρωμος,ενώ αν είχαμε ζευγαρώσει όπως σου έλεγα θα ήταν πιο όμορφα!!!
 








jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Eγώ είμαι τυχερή , ελάχιστοι καταλαβαίνουν ότι το μαύρο είναι λαμπραντορ οπότε μου πιάνουν την συζήτηση ρωτόντας τι είναι, όταν τους λέω λαμπ με κοιτάνε με θλίψη κουνώντας το κεφάλι τους (την κακομοίρα είχε απωθημένο ένα λαμπραντορ και την ψώνισε) και κατά συνέπεια δεν έχω προτάσεις ^^..
Μην κανεις κανα αστειο και πεις οτι υπαρχει και μαυρο λαμπ.Θα τους ξενερωσεις απιστευτα.Λαμπ ειναι μονο τα ξανθα στις διαφημησεις,ολα τα αλλα ειναι κατι αλλο,οχι λαμπ.:D:mad::p

δεν μπορεί κάτι τέτοιοι ξέρουν πολλά από σκυλιά:rolleyes:
Παρα πολλα,επειδη η Lucimar δεν ξερει τι ρατσα προκειπτει απο ενα λευκο μποξεροφανες σκυλο και τον δικο της,δεν σημαινει οτι δεν ξερουν οι αλλοι,Ο ανθρωπος κατα αρχην φαινεται οτι ξερει πολλα γιατι ξερει και τι κουταβια θα προκυψουν και πως θα ειναι ομορφα.:mad::eek:
 




Lucimar

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
664
14
Ιωάννινα
Παρα πολλα,επειδη η Lucimar δεν ξερει τι ρατσα προκειπτει απο ενα λευκο μποξεροφανες σκυλο και τον δικο της,δεν σημαινει οτι δεν ξερουν οι αλλοι,Ο ανθρωπος κατα αρχην φαινεται οτι ξερει πολλα γιατι ξερει και τι κουταβια θα προκυψουν και πως θα ειναι ομορφα.:mad::eek:
Nαι ουου από γνώσεις άλλο τίποτα!! Αν ήξερε δεν θα είχε δεμένο τον καημένο τον Πάκο με 1,5 μέτρο αλυσίδα να ψωφάει στο κλάμα αν περάσουμε από έξω και δεν μπούμε στην αυλή του!! :mad:
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
ζητα 3000 την επιβαση κ κανε τον co driver για το πως θα παρουν την στροφη απο την αλλη...αφιερωμενο κ το "οπως θα παιρνω τις στροφες",τερλεγκας αθανατος!ηταν μπροστα το παιδι!ειχε πιασει απο τοτε το "επιβατικο" νοημα !
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Εμενα μου ειχε τυχει μια τυπισσα με μια μικρη ημιαιμη σκυλιτσα θα 'ταν δεν θα 'ταν 10 κιλα (ο Diego 45+) και μου λεει
Τι πανεμορφο σκυλι!!! Ψαχνω εναν να ζευγαρωσω τη μικρη αλλα ο δικος σου μου φαινεται λιγο μεγαλος, λες να μου το ξεκανει το κοριτσι μου?? Και οταν της ειπα "Ειπε κανενας οτι θελω να ζευγαρωσω το σκυλι μου??" με κοιταει με ενα βλεμα ολο μισος και λεει "Παιρνετε σκυλια και τα βασανιζετε! Ξερεις οτι θα ζει μια ζωη δυστυχισμενο αν δεν γνωρισει ποτε τον ερωτα??"
Η αληθεια ειναι οτι απομακρυνθηκα με τροπο γιατι φοβηθηκα με αυτα που μου ελεγε, γυαλισε το ματι της:p