Η ιστορία του Rossi μου


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Πραγματικά...ανατριχίλα με έπιασε, μόνο που το διάβασα!!!
Κι αν κάποια ώρα που δεν βλέπατε, ο μικρός το τσάκωνε και το μασούλαγε το ποντίκι;;; :confused:
Συν που τα ποντίκια [ή μόνο οι αρουραίοι; ] κατουράνε στα μπωλ με τα νερά και να 'σου η λεπτοσπείρωση αν τυχόν δεν είναι εμβολιασμένο!!!
 




rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
mareco;61645 [B said:
ο μικρός το τσάκωνε και το μασούλαγε το ποντίκι;;;[/B] :confused:
Συν που τα ποντίκια [ή μόνο οι αρουραίοι; ] κατουράνε στα μπωλ με τα νερά και να 'σου η λεπτοσπείρωση αν τυχόν δεν είναι εμβολιασμένο!!!
Οσο γι΄αυτό, ευτυχώς, έγινε όταν ήμασταν εδώ.

Μίλησα πρωί πρωί με τον γιατρό και του είπα τι έγινε, γιατί ανησύχησα που το έβαλε στο στόμα του με τόσο ποντικοφάρμακο που είχε φάει, αλλά μου είπε ότι εφόσον δεν το κατάπιε δεν υπάρχει απολύτως καμία ανησυχία, επίσης είναι πλήρως εμβολιασμένος.
 




Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Ζούμε σε ισόγειο με αυλή απο το πίσω μέρος, οπότε όλο και κάποιο θα περάσει, πάντως ηταν η πρώτη φορά που είχαμε τέτοιο συμβάν.
Σε καταλαβαινω!!! Και μεις μια απ τα ιδια!!
Γ αυτο προτεινω αξιαγαπητα μινι λιονταρακια στην αυλη!!
 


rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Σε καταλαβαινω!!! Και μεις μια απ τα ιδια!!
Γ αυτο προτεινω αξιαγαπητα μινι λιονταρακια στην αυλη!!
Να αποκτήσω δικά μου,δεν νομίζω, μου αρέσει να τα βλέπω, να τα χαιδέυω αλλά αν ήταν να αποκτήσω κι΄αλλο ζωάκι θα προτιμούσα άλλο ένα σκυλάκι.
 


rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Καλησπέρα σας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ


Σήμερα το μωρό μου έχει γενέθλια, έγινε 2 χρονών, εύχομαι να είναι γερός και να μείνει πολλά πολλά χρόνια κοντά μας.



25122012429.jpg η βόλτα μας τα χριστούγεννα


25122012437.jpg25122012441.jpg
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Να το χαίρεσαι το μωρό σου. Πολύχρονος. Πανεμορφος είναι, ωραία χρώματα και μου αρέσει πολύ και το κούρεμα του. Πολύ φατσούλα. :p

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
 












l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Nα τον χαίρεσαι και να περνάτε πάντα καλά.
Μ'αρέσουν πολύ αυτά τα σκυλούνια , τα λεγόμενα γκριφόν :p
Είναι κούκλος!
 






ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Απιστευτη φατσα ο μικρος. Ευχομαι να εχετε ακομα πολλα πολλα χρονια ευτυχιας :D Καλη Χρονια σε ολη την οικογενεια σου. Φιλακια στα μουσουδια του rossakou :p
 


rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
O rossi μου και εμείς σας ευχαριστούμε για τις ευχές σας, να χαίρεστε και εσείς τα σκυλάκια σας και τις οικογενείες σας.
 




rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
09022013464.jpg
Σας παρουσιάζω την Λίζα, την "σχέση"[-X του rossi.
Η Λίζα ήταν ένα αδεσποτάκι που την βρήκαν στο βουνό πρίν από ένα χρόνο περίπου, πάρα πολύ ταλαιπωρημένη, ευτυχώς ήταν υγειέστατη. Περίπου 5 ετών.


09022013467.jpg
σε κοινή εξερεύνηση


09022013470.jpg
και μία του δικού μου, που είχε γίνει μούσκεμα από τα βρεγμένα χόρτα.


Θέλω επίσης να σας ρωτήσω, μπορεί η Λίζα να υιοθετήσει την συμπεριφορά του rossi, μέτα από καθημερινή συναναστροφή? Δηλαδή κάποια πράγματα που εκείνη δεν τα έκανε και τα έκανε αυτός τώρα τα κάνει και αυτή.!!!!!!!!
 

Attachments