Η "περιβόητη" Sakae μου!










Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Ωραίο βλέμμα έχει η μικρή. Και αυτό το αυτί που "χαιρετάει" μονίμως, είναι αφασία! Η τελευταία φωτο όλα τα λεφτα! Είναι σαν να την διέκοψες από τη μελέτη της! (Κρίμα μόνο που της "έκοψες" τη μυτούλα)
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Ωραίο βλέμμα έχει η μικρή. Και αυτό το αυτί που "χαιρετάει" μονίμως, είναι αφασία! Η τελευταία φωτο όλα τα λεφτα! Είναι σαν να την διέκοψες από τη μελέτη της! (Κρίμα μόνο που της "έκοψες" τη μυτούλα)
 










tasosrules

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2007
200
0
Περαία, Θεσσαλονίκη
ναι.. ειχα παει στο χωριο μου κι εκει δεν ειχα ιντερνετ.. αν και εμπενα μερικες φορες απο το κινητο αλλα δεν ελεγε.... τωρα ομως γυρισα σαλονικα... :)
 


sophia

Well-Known Member
12 Ιουλίου 2008
62
0
ATHENS
εγώ τώρα την είδα σε ένα site που μπαίνω καθημερινά και δεν υπήρχε πριν λίγες μέρες.και δεν ξέρω αν είναι η ίδια που σου δωσε το σκυλί.εσύ θα μας πεις.εγώ δεν έχω σκοπό να σ αναμείξω,αλλά ήδη ενημέρωσα γι αυτή την αγγελία τον ΚΟΕ και θα κινηθώ και νομικά ή εγώ ή σωματείο από Θεσ/κη.

Είσαι και συ συμμέτοχος πάντως εφόσον αγόρασες ημίαιμο.αλλά εγώ δεν έχω σκοπό να δωσω στοιχεία σου σε κανέναν.κοίτα βα φροντίσεις το σκυλάκι σου απο δω και πέρα και να είσαι πιο υπεύθυνος.[/img]
καλά,κάτι μας είπες τώρα.......που ζείς χρυσό μου? σε όνειρο φαντάζομαι....
τι θα κάνει ο ΚΟΕ στον άνθρωπο που ζευγάρωσε το ημίαιμο?ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ?
Εδω,εκτροφείς με νούμερο στην F.C.I.και δίνουν κουτάβια χωρίς χαρτιά,ο ΚΟΕ το ξέρει,και τι κάνει?ή μάλλον τι μπορεί να κάνει?σοβαρολογούμε?
ασε τον άνθρωπο να χαρεί το κουταβάκι του χωρίς υστερίες.....μη χειρότερα.................
ΦΙΛΕ,ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ!
 








kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
καλε πως μεγάλωσε έτσι?!!!:)
ολόκληρη κοπέλα έγινε!!:D
ΜπραβοΤάσο .., να σου ζήσει ...
Οι από πάνω τι πάθατε και βγαίνουν πολλαπλά?
 






xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Thanks guys..! Keyman ποια φωτο λες την τελευταια? απλα την φωναζε η μανα μου να κατεβει απο την καρεκλα και οπως βλεπεις την λαμβανε σοβαρα υποψην....:p:p:p
Αχαχα να φανταστω ποιανης η γνωμη επικρατησε?