Κάποιο site με είδη για σκύλους;










thachriser

Well-Known Member
26 Ιουνίου 2011
134
0
τροφη στέλνει κανενα ονλαιν shop??? γιατι εχω δοκιμασει σε 2-2 και δεν στελνουν ειναι και 12 kg
 




thachriser

Well-Known Member
26 Ιουνίου 2011
134
0
Αυτο στελνει αρκει να εχει την τροφη που θες! ;)
Ευχαριστω για την απαντηση αλλα δεν ειπα οτι εννουσα απο εξωτερικο..... γτ εξω οι τιμες ειναι πολυ πιο κατω........εδω ειναι πανακριβες σε σχεση με εξω
 


thachriser

Well-Known Member
26 Ιουνίου 2011
134
0
Μαλλον κανενα πετσοπ δεν στελνει απο εξωτερικο λογω βαρους.....κριμας ...και τις δινουν πολυ καλες τιμες τις τροφες
 


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Κάποια στέλνουν τροφές, αλλά το κόστος των μεταφορικών είναι απαγορευτικό, οπότε πάλι στα ίδια θα είσαι αν αγοράσεις από δω. Αν θυμάμαι καλά, κυρίως από Αγγλία, δεν έστελναν γενικά στο εξωτερικό τροφές, παρά μόνο αξεσουάρ κλπ.
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Eγώ για κολάρα και οδηγούς ψωνίζω από εδώ
www.quidopetz.com

και πολύ ωραία ταυτότητα μεταλλική που προσαρμόζεται στο κολάρο πήρα από εδώ και μου ήρθε το ίδιο από ότι από γνωστό πετ σοπ αλλά δεν συγκρίνεται
http://www.indigocollartags.com/digby_tag.htm
 


thachriser

Well-Known Member
26 Ιουνίου 2011
134
0
Ευχαριστω πολυ

Παντως εχουν τρελες διαφορες σε τιμες απο εδω σχεδον ολα τα πετσοπ
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Ένα site που παραγγέλνω τροφές και ότι άλλο χρειαστώ, και το προτείνω μιας και έχω κάνει πολλές αγορές είναι το plus4u.

Έχει κατηγορία Pet Shop, όπου έχει αρκετά πράγματα και σε καλές τιμές.
Το service είναι πολύ καλό, παρακολουθείς την παραγγελία σου σε τι στάδιο είναι ανά πάσα στιγμή, έρχεται ακριβώς στον χρόνο που σου λέει πως χρειάζονται τα προιόντα που πήρες,και τα μεταφορικά στην υπόλοιπη ελλάδα πλην Αττικής είναι 4.80 (ήταν 3 ευρώ,αλλά αυξήθηκε)

Χαρακτηριστικό, η τροφή της Ράνυ που παίρνω (Pro Plan), εδώ την βρίσκω 8,50 με 9 ευρώ τα 800gr ενώ από το Plus4u περίπου 5.

:)
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Ένα site που παραγγέλνω τροφές και ότι άλλο χρειαστώ, και το προτείνω μιας και έχω κάνει πολλές αγορές είναι το plus4u.

Έχει κατηγορία Pet Shop, όπου έχει αρκετά πράγματα και σε καλές τιμές.
Το service είναι πολύ καλό, παρακολουθείς την παραγγελία σου σε τι στάδιο είναι ανά πάσα στιγμή, έρχεται ακριβώς στον χρόνο που σου λέει πως χρειάζονται τα προιόντα που πήρες,και τα μεταφορικά στην υπόλοιπη ελλάδα πλην Αττικής είναι 4.80 (ήταν 3 ευρώ,αλλά αυξήθηκε)

Χαρακτηριστικό, η τροφή της Ράνυ που παίρνω (Pro Plan), εδώ την βρίσκω 8,50 με 9 ευρώ τα 800gr ενώ από το Plus4u περίπου 5.

:)
γνωρίζεις ποσα είναι τα μεταφορικά για Αττική ?
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
γνωρίζεις ποσα είναι τα μεταφορικά για Αττική ?
Είναι 3 ευρώ αν δεν κάνω λάθος,αλλά έχεις και την δυνατότητα να τα παραλάβεις από το κατάστημα τους (Αχαρναί).
Εκτός αυτού, για παραγγελίες πάνω των 60 ευρώ είναι δωρεάν ;)

Το μόνο που δεν γνωρίζω είναι το όριο βάρους των αντικειμένων, γιατί όπως σε όλα τα sites αν ξεπεράσεις κάποιο όριο, επιβαρύνεσαι στην μεταφορική.

Πάντως στο site έχει αναλυτικά όλες τις πληροφορίες, επίσης κάνουν και απογευματινή παράδοση στην Αττική, αλλά είναι πιο ακριβά νομίζω.
Ελπίζω να βοήθησα!

:)
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
σε ευχαριστώ :) με βοήθησες :)
ολο θέλω να κάνω κάποια παραγγελία αλλα συνήθως κολλάω στα έξοδα πολλές φορές είναι πάνω απο 5ε...αλλα 3 είναι μια χαρα ...
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
αλλά έχεις και την δυνατότητα να τα παραλάβεις από το κατάστημα τους (Αχαρναί).
:)
Αυτο το εχω κανει...μενω κοντα οποτε πηγα απο εκει τροφη δε εχω παρει κατι κολαρα αλλα πηρα τα φτηνα και μου χαλασαν πολυ γρηγορα!!

Τροφη δε εχω παρει γιατι την βρισκω και 1-2 ευρω λιγοτερο στο πετ που παω!!
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Συγκριτικά με τις τιμές τις επαρχίας πάντως νομίζω συμφέρει.

Τώρα στην Αθήνα σίγουρα βρίσκεις και ποικιλία,και καλύτερες τιμές.
:)
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Συγκριτικά με τις τιμές τις επαρχίας πάντως νομίζω συμφέρει.

Τώρα στην Αθήνα σίγουρα βρίσκεις και ποικιλία,και καλύτερες τιμές.
:)
Καλε ναι,εδω εγω αμπουλες-χαπια και σπρευ παιρνω απο το skroutzkatoikidio,και μου ερχονται πιο φθηνα μαζι με τα εξοδα αποστολης 7,9!!Και ειδικα αν θελει και κανενας φιλος και κανουμε μαζι το κοστος τον εξοδων αποστολης ουτε που μου φαινονται;):)
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Καλε ναι,εδω εγω αμπουλες-χαπια και σπρευ παιρνω απο το skroutzkatoikidio,και μου ερχονται πιο φθηνα μαζι με τα εξοδα αποστολης 7,9!!Και ειδικα αν θελει και κανενας φιλος και κανουμε μαζι το κοστος τον εξοδων αποστολης ουτε που μου φαινονται;):)
αυτο είναι ? http://katoikidio.skroutzstore.gr/shop/products
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22