Καινούρια υιοθεσία ο Lancelot














Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Να ζήσετε, να ευτυχίσετε και να σας χαίρεται κι ο ιππότης!

Συμφωνώ με mareco για αλλαγή avatar :)
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Σας ευχαριστουμε παρα πολυ για τα ομορφα λογια και τις ευχες! ;-)

Αλλαγη αβαταρ σκεφτηκα να κανω, αλλα δεν θα με αναγνωριζετε με τη μια για λιγο καιρο. :cool:
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Να ζήσετε ευτυχισμένοι. !!!!!
Τόσο όμορφες φωτογραφίες γάμου με τόσο όμορφους πρωταγωνιστές δεν εχω δει ποτέ στη ζωή μου. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

Καί ΝΑΙ πρέπει οπωσδήποτε να βάλεις αβαταρ μια από αυτές τις φωτογραφίες ,θα σε γνωρίζουμε μην ανησυχείς, είναι μοναδικές.

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Ολο το άλμπουμ του γάμου είναι ευφάνταστο, αλλά εγώ θα τον είχα δείρει τον φωτογράφο :D
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Ολο το άλμπουμ του γάμου είναι ευφάνταστο, αλλά εγώ θα τον είχα δείρει τον φωτογράφο :D
Γιατι βρε? :D

Ασε που σκεφτηκα οτι αν βαλω αβαταρ αυτη που λετε θα αρχισουμε παλι τα "η Νιζιννυ" πανω που προσδιορισαμε το φυλο μου. :p
 
  • Like
Reactions: ioanna a


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Ναι μωρέ...και τι σε νοιάζει;
Εγώ τότε, τι να πω; Αν και βασικά, το φχαριστιέμαι κιόλας :D



* Δεν μπορώ φίλε μου, το τόσο πολύ στημένο. Με τίποτα. Οσο ειδυλλιακό και να είναι το τοπίο. Αγριεύω :p
Φαντάσου, ότι έχουμε οικογενειακή τέτοια επιχείρηση, και κάθε σκ βρίζω, πως είναι δυνατόν, να δίνει ακόμη ο κόσμος τόσα χρήματα, γι'αυτή την δουλειά. Καταλαβαίνεις βέβαια, τι καυγάδες έχουμε ε; ;)
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Ναι μωρέ...και τι σε νοιάζει;
Εγώ τότε, τι να πω; Αν και βασικά, το φχαριστιέμαι κιόλας :D



* Δεν μπορώ φίλε μου, το τόσο πολύ στημένο. Με τίποτα. Οσο ειδυλλιακό και να είναι το τοπίο. Αγριεύω :p
Φαντάσου, ότι έχουμε οικογενειακή τέτοια επιχείρηση, και κάθε σκ βρίζω, πως είναι δυνατόν, να δίνει ακόμη ο κόσμος τόσα χρήματα, γι'αυτή την δουλειά. Καταλαβαίνεις βέβαια, τι καυγάδες έχουμε ε; ;)
αχαχαχα! και να φανταστεις αλλοι μας ειπαν οτι δεν τις στησαμε και πολυ καλα στις λεπτομεριες. :p
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Τις εχω δει και στο fb! Τι να πω. . . το νυφικο υπεροχο, το τοπιο εκπληκτικο,
το ζευγαρι απολυτα ταιριαστο και ο σκυλαρος κουκλος! ♥
να ζησετε και να εισαστε παντοτε ευτυχισμενοι! :)
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Τις εχω δει και στο fb! Τι να πω. . . το νυφικο υπεροχο, το τοπιο εκπληκτικο,
το ζευγαρι απολυτα ταιριαστο και ο σκυλαρος κουκλος! ♥
να ζησετε και να εισαστε παντοτε ευτυχισμενοι! :)

Σ'ευχαριστω πολυ Ειρηνη μου! :D

Και τωρα θα πρωτοτυπισω και θα πω και στα δικα σας για τους ελευθερους! :p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Σας έχω θαυμάσει πολλές φορες στο fb,
Να ζήσετε κι από δω παιδιά και να είστε πάντα καλά. Πολύ επιβλητικός ο Lancelot και με πολύ ταιριαστό όνομα!
 


LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Να ζήσετε!

Υπέροχες φωτογραφίες!
Όλες πολύ ωραίες αλλά, και χωρίς να θέλουμε να υποτιμήσουμε τη δική σου παρουσία, η πιο εντυπωσιακή είναι αυτή με τη νύφη και το σκύλο στη θάλασσα. :)

Πριν τις ανεβάσεις θα έπρεπε να προτείνεις νέο διαγωνισμό φωτογραφίας με θέμα “σκύλος και γάμος”! Ή αν δεν θα ήθελες ο διαγωνισμός να χαρακτηριστεί... “φωτογραφικός” ας έλεγες κάτι όπως “σκύλος - μέλος της οικογένειας” ή “ο σκύλος στις ευτυχισμένες (ανθρωπο)στιγμές μας” κλπ.
Δεν θα υπήρχε αμφιβολία για το ποιος θα ήταν ο νικητής!
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Κυβελη και Κατερινα σας ευχαριστω πολυ!!! ;)

...
Πριν τις ανεβάσεις θα έπρεπε να προτείνεις νέο διαγωνισμό φωτογραφίας με θέμα “σκύλος και γάμος”! Ή αν δεν θα ήθελες ο διαγωνισμός να χαρακτηριστεί... “φωτογραφικός” ας έλεγες κάτι όπως “σκύλος - μέλος της οικογένειας” ή “ο σκύλος στις ευτυχισμένες (ανθρωπο)στιγμές μας” κλπ.
Δεν θα υπήρχε αμφιβολία για το ποιος θα ήταν ο νικητής!
αχαχαχα. γμτ επρεπε να το σκεφτω. ](*,) :cool:
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Να ζήσετε παιδιά πάντα ευτυχησμένοι,πολύ ωραιές φωτογραφίες και όχι δε είναι πολύ στημένες!!
Τι καλά που τον πήρατε μαζί σας...σας ζηλεύω λίγο:rolleyes: γιατί και εμείς το είχαμε σκεφτεί αλλά εκεί που πήγαμε ήταν χάλια κάτω και δεν την πήραμε μαζί μας!!:cool:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.830
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU