Καλημέρα!


choco

Member
21 Φεβρουαρίου 2008
20
0
Athens
Ελπίζω να είμαι ευπρόσδεκτη στην παρέα σας και ας μην έχω ακόμη σκυλάκι.
Το έχουμε σκεφτεί όμως πολύ ώριμα και αυτή την περίοδο ψάχνουμε το υποψήφιο για την υιοθέτηση.
 












choco

Member
21 Φεβρουαρίου 2008
20
0
Athens
Θα θέλαμε American Staffordshire Terrier.
Ο Σύζυγος μου παλιότερα είχε ένα υπέροχο Boxer-ακι αλλά τον χάσαμε από καλααζάρ.
 










choco

Member
21 Φεβρουαρίου 2008
20
0
Athens
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα.

Oscar τι εννοείς με το «καλύτερο»;
Θέλω να πιστεύω ότι είναι καλή επιλογή – είναι πανέμορφα σε εμφάνιση και μου αρέσει και ο χαρακτήρας τους. Επίσης διάβασα ότι τα «καταφέρνουν καλά» σε διαμέρισμα.
:roll:
Απλά δεν ξέρω πόσο χρόνο θα μου πάρει για να βρω….
 


chrisadult

Well-Known Member
22 Ιανουαρίου 2008
73
0
Αθηνα
καλως ηρθες! εχεις σκεφτει ποτε να παρεις ημιαιμο? υπαρχουν υπεροχες φατσουλες που εχουν αναγκη απο μια αγκαλια. ριξε μια ματια μονο... το εκανα και δεν το μετανιωσα καθολου! η μικρη μου ειναι γλυκα και τη λατρευω!
 






choco

Member
21 Φεβρουαρίου 2008
20
0
Athens
Φίλε Chrisadult δεν το αποκλείω να υιοθετήσω και ημίαιμο. Και ίσως τελικά το κάνω γιατί είναι δύσκολο να βρω amstaff.
Δεν θέλω να καταφύγω σε pet shop ή σε εισαγωγείς από Ουγγαρία. Ψάχνω από ιδιώτη. Θα κάνω λίγη υπομονή ακόμη.
 




sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
αν θες σοβαρα να παρεις ενα τετοιο σκυλι και οι ελληνες εκτροφεις δεν σε καληπτουν μπορεις να κοιταξεις σε, ιταλια, ολλανδια, γερμανια
 


choco

Member
21 Φεβρουαρίου 2008
20
0
Athens
Τι εννοείς; Πάω εξωτερικό, βλέπω γονείς και αγοράζω ή κάνω χαλαρά παραγγελία μέσω internet?
Ξέρεις κάποιο site?
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Ο ιδιώτης από πετ-σοπ θα είναι τα σκυλιά, με αυτη τη λογική, το ίδιο είναι ...

site πολλά ... πρέπει να πάς, είναι καλύτερα ... ειδικά που δεν τους ξέρεις - δεν σε ξέρουν ... δεν ξέρεις σκυλιά ...

site πολλά ... googlαρέ τα ... αλλά μάθε καλά για τη φυλή ... και μετά ...