Καλησπέρα και απο μας.


Nek

Active Member
18 Μαϊου 2011
33
0
Δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη απλά όλο το πρόβλημα δημιουργείται στο θέμα που λες και εσυ,ότι τα εκτροφεια που είναι στην Ελλάδα είναι 1-2 και ότι γενικότερα ο κόσμος δεν μπαίνει στην διαδικασία να ψάξει όπως και να εχει την υπομονη να περιμένει λόγω των περιστασιακων γεννων συν και το οικονομικό κόστος...
Για τον κύριο Γκιουλπάλογλου λες?Εδώ και χρόνια μας έχει αφήσει...
Εσύ που το έψαξες ξέρεις καλύτερα!!!
Εγώ εδώ στο φόρουμ είχα διαβάσει πριν καιρό πως αξιόπιστα εκτροφεία γαλλικών μπουλντόγκ θα βρεις μόνο στο εξωτερικό διότι εδώ στην Ελλάδα υπάρχουν μόνο 1-2 που μάλιστα είχαν και περιστασιακά γέννες..Μιλάμε για σωστούς εκτροφείς που έχουν κάνει και τις απαραίτητες εξετάσεις στους γεννήτορες!!!!
Όπως και να 'χει δεν αμφισβητώ ούτε τον ΚΟΕ ούτε εσένα ούτε κανέναν!Δικός σου σκύλος είναι!!!Εγώ απλά μίλησα βάσει αυτών που ήξερα!
Και πάλι συγνώμη αν θίχτηκες!
 


ΖΥΓΟΣ

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2011
124
0
ΑΘΗΝΑ
Το μυρίστηκα,χαχα!
Το μυρίστηκες..αλλά τσίμπησες..:p:p..(το τυράκι το είδες...την φάκα δεν την είδες..??:D:p)

Σας καλωσορίζω και εγώ με την σειρά μου.

Πόσο μηνών είναι ο μούργος..???
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη απλά όλο το πρόβλημα δημιουργείται στο θέμα που λες και εσυ,ότι τα εκτροφεια που είναι στην Ελλάδα είναι 1-2 και ότι γενικότερα ο κόσμος δεν μπαίνει στην διαδικασία να ψάξει όπως και να εχει την υπομονη να περιμένει λόγω των περιστασιακων γεννων συν και το οικονομικό κόστος...
θα συμφωνήσω απόλυτα με Nek, ας μην διαδίδουμε πληροφορίες ότι δεν υπάρχουν εκτροφεία στην ελλάδα για κάποια φυλή αν δεν ήμαστε 100% σίγουροι γιατί διαβάζει πολύς κόσμος που ενδιαφέρεται επιφανειακά και αν δει κάτι τέτοιο απλά δεν θα το ψάξει περισσότερο και θα κάνει την αγορά από κάποιο πετ σοπ.

Να τον χαίρεστε Nek και να είναι πάντα γερός!
 






Nek

Active Member
18 Μαϊου 2011
33
0
Γεννηθήκαμε στις 12 Αυγούστου
Το μυρίστηκες..αλλά τσίμπησες..:p:p..(το τυράκι το είδες...την φάκα δεν την είδες..??:D:p)

Σας καλωσορίζω και εγώ με την σειρά μου.

Πόσο μηνών είναι ο μούργος..???
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Αμάν μωρε και'σεις ούτε μια πλάκα δεν μπορούμε να κάνουμε?Πάντως ψαρωσατε έτσι?
Εγώ και ο άντρας μου θέλαμε να το συνεχίσουμε αλλα επειδή γενικότερα είναι και οι μέρες δύσκολες και όλοι είμαστε κάπως ... Είπαμε ας το σταματήσουμε εδώ.
Καλως ηρθατε. Πειτε μας τωρα οτι κάνατε πλακα, οταν μας ειπατε οτι πλακα κάνατε...:p
 


Nek

Active Member
18 Μαϊου 2011
33
0
Καλώς σας βρήκαμε πλάκα κάναμε αλλα τελικά δεν κάνουμε πλάκα χαχαχαχα
Καλως ηρθατε. Πειτε μας τωρα οτι κάνατε πλακα, οταν μας ειπατε οτι πλακα κάνατε...:p
 










Nek

Active Member
18 Μαϊου 2011
33
0
Προς το παρόν καλα τα πάμε δεν έχουμε ακούσει το ροχαλητο του.
 




Κατερίνα Π.

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2011
170
0
Κάπου είδα στην τηλεόραση σήμερα πώς δεν μπορούν να ζευγαρώσουν λόγω μορφολογίας! Ισχύει πως αναπαράγωνται μόνο με τεχνητή γονιμοποίηση?
 






sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Να το χαίρεστε!
Γλυκύτατο...αλλά...ευτυχώς δεν πήρατε μαύρο....γιατί με τέτοια αυτιά θα ήταν σαν νυχτερίδα:D
(τώρα είναι σαν νυχτερίδα με ελάττωμα αποκλεισμού.....:p)