Καλό ταξίδι φλωράκο μου....


deliaki

Well-Known Member
26 Μαϊου 2011
447
45
40
ελληνορωσων
ΑΠΟ ΧΘΕΣ 21/01/2012 Ο ΦΛΩΡΑΚΟΣ ΜΑΣ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ, ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ,ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΚΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ......... ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΖΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ... ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΖΑΚΟΡΑΚΟ ΜΟΥ!!!

jack with his new cart - YouTube
 












vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Να θυμάσαι ότι φρόντισες τόσο για την αξιοπρέπεια αυτού του σκύλου , αλλά του επέτρεψες και να γνωρίσει την ποιο ανθρώπινη πλευρά του είδους μας
 




deliaki

Well-Known Member
26 Μαϊου 2011
447
45
40
ελληνορωσων
ηταν πολυ ξαφνικο...το ειχα στο μυαλο μου αλλα οχι τοσο γρηγορα...το μεσημερι τον αφησα μια χαρα,αλλα δεν αντεξε η καρδουλα του,εφυγε τουλαχιστον χωρις να πονεσει...ακομα δε ξερω τι εχει γινει,δε μπορει να το χωρεσει το μυαλο μου...
 












Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Ε όχι.....δε το πιστεύω.....
Λυπάμαι πάρα πολύ. Κουράγιο και υπομονή όσο το δυνατόν,και να τον θυμόσαστε πάντα με αγάπη....
Ηταν πολύ τυχερός που έζησε κοντά σου,με τόση πολύ αγάπη και τόσες θυσίες απο μέρους σου!!!!!!
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.169
2.992
ΑΤΤΙΚΗ
λυπάμαι πολύ....:(
φρόντισε να κάνεις τόσο κουράγιο και να βρείς την ίδια δύναμη ψυχής που είχες όταν τον φρόντιζες...
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Λυπηθηκα πολυ οταν το εμαθα... κουραγιο Μαργαριτα.. :(
Kαλο ταξιδι .... να τον φανταζεσαι σε λιβαδια να τρεχει ανεμελος και στη θαλασσα να κολυμπαει ασταματητα...