Καλώς σας βρήκαμε!!!


Christina P.

Member
9 Ιουλίου 2014
11
2
43
Άγιος Δημήτριος
Να κάνω μία ερώτηση να μου πείτε τη γνώμη σας? Το σκυλί είναι προτιμότερο να το αφήνω μόνο του στο σπίτι τις ώρες που θα λείπω στη δουλειά (αφού έχουμε πάει την πρωινή της βόλτα) ή να το πηγαίνω στους γονείς μου μαζί με τα παιδια? Δε θα μπερδευτεί έτσι?
 


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Τα παιδια σου ποσο χρονων ειναι αν επιτρεπεται?
Στη δουλεια ποσες ωρες λειπεις? Κανονικο 8ωρο?
 


Christina P.

Member
9 Ιουλίου 2014
11
2
43
Άγιος Δημήτριος
Τα παιδια σου ποσο χρονων ειναι αν επιτρεπεται?
Στη δουλεια ποσες ωρες λειπεις? Κανονικο 8ωρο?
Τα παιδιά μου είναι 6.5, 4 και 2.5. Βέβαια με το που αρχίσουν τα σχολεία θα λείπουν και τα τρία μέχρι το μεσημέρι. 8ωρο δουλεύω. Αν την αφήνω σπίτι θα υπάρχει πρόσβαση στην "τουαλέτα" της και φυσικά και στο φαγητό της. Το λέω μόνο για να μη νιώθει μοναξιά.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν υπάρχει λόγος να μεταφερεις το κουτάβι, ασε που θα πρεπει να εχετε την προικα της σε τσάντα κλπ και θα αποσυντονιστεί εντελως στο πού ειναι ο χώρος της και πού μπορεί να κάνει την ανάγκη της. Να πάρεις ενα puppy pen ή crate και να την βαζεις εκει, με την πανα της όσο θα λειπεις στη δουλειά. Η μικρή θα κοιμάται, θα εχει κανα παιχνίδι να μασουλησει και μετά στην πανα για την ανάγκη της!
 


Christina P.

Member
9 Ιουλίου 2014
11
2
43
Άγιος Δημήτριος
Δεν υπάρχει λόγος να μεταφερεις το κουτάβι, ασε που θα πρεπει να εχετε την προικα της σε τσάντα κλπ και θα αποσυντονιστεί εντελως στο πού ειναι ο χώρος της και πού μπορεί να κάνει την ανάγκη της. Να πάρεις ενα puppy pen ή crate και να την βαζεις εκει, με την πανα της όσο θα λειπεις στη δουλειά. Η μικρή θα κοιμάται, θα εχει κανα παιχνίδι να μασουλησει και μετά στην πανα για την ανάγκη της!
Αυτό σκεφτόμουν να κάνω γιατί φαντάστηκα πως θα μπερδευτεί έτσι το σκυλάκι! Σε ευχαριστώ πολύ!!
 
  • Like
Reactions: ghelly


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf