Καλώς σας βρήκαμε! !


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Χαχα....ξέρεις ε,όταν φοβούνται πέφτουν σε κατάσταση Nirvana - λήθαργου...ρίχνουν τους παλμούς στο μίνιμουμ για να μην πάθουν εγκεφαλικό ή καρδιά :Δ χαχα... αν δεις όταν τα κάνουν μπάνιο σε κάνα βίντεο, τι ωραία ανάσκελα κάθονται...δεν είναι από απολαυση.... προσευχουλα για τον άλλον κόσμο κανουν....
Α γι αυτό μένει κόκκαλο κάθε φορά που την πλησιάζει το σκυλί; κάπου είχα διαβάσει ότι φοβούνται πολύ γενικά γιατί λέει έχουν πολύ έντονο το αίσθημα του θηράματος.
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Χαχα....ξέρεις ε,όταν φοβούνται πέφτουν σε κατάσταση Nirvana - λήθαργου...ρίχνουν τους παλμούς στο μίνιμουμ για να μην πάθουν εγκεφαλικό ή καρδιά :Δ χαχα... αν δεις όταν τα κάνουν μπάνιο σε κάνα βίντεο, τι ωραία ανάσκελα κάθονται...δεν είναι από απολαυση.... προσευχουλα για τον άλλον κόσμο κανουν....
πες τα που όλοι χαζολογάνε "αααχ κοιτα τι ωραία που κάθεται... κοιτα πώς το απολαμβάνει"

Γενικά τα κουνέλια τρομάζουν εύκολα και κοκκαλώνουν... ενας βασικός λόγος που ποτέ δεν θα μπει στο σπίτι είτε κουνελι, είτε τρωκτικό....
 


Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Εκτός από αυτακουρας ή batman, δεν μου έρχεται άλλος τίτλος :D




E χει λίγο αέρα σημερα...τι γέλιο έριξα που βγήκαμε βολτα κόντρα στον ανεμο...Μόνο που δεν πέταξε χαχαχα
 


Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Το χει πιάσει το νόημα το θηλυκο...πως να της αρνηθώ να μην κουρνιασει διπλα μου?!?!

Γειά σας κ παλι!! Εμείς μεγαλωνουμε!! Το αφεντικό μου όλο χαζές φωτογραφίες με βγάζει...κ εγώ καθομαι!! Είμαι η Αβα,έφτασα 4 μήνες ζωης...κ είμαι ένα υπάκουο πια (ούτε καν - Νώντας ) σκυλάκι! Δεν σας ξεχνάμε κ που μας χάνεις που μας βρίσκεις διαβάζουμε παρέα την σελιδα σας...ευχαριστούμε για τα τόσο ωραία κ ενδιαφέροντα θεματα...
Με αγάπη Νώντας - Άβα καλή συνέχεια σε ολους
 

Attachments













Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Το κουνέλι φίλε εξαφανιζολ!!! Το σκυλι όμως φταίει που πάει αγαρμπα τελείως κ τον τρομάζει...Οπότε κ κρύβεται στο σπιτάκι του. Δεν θα προσπαθήσω όμως να τους γνωρίσω...Μόνο αν ηρεμήσει κάπως το σκυλακι...γιατί πριν το καλοκαίρι μετάκομιζω σε μεγαλύτερο σπίτι, που έχει ήδη "σπίτακι" φτιαγμένο για κουνελάκια. Ξεχωριστος εντελως χωρος! Οπότε δεν θα άμεση επαφη. Και ετσι δεν θέλω να στρεσαρω κανέναν! Αν κάτσει έκατσε :)
Μαρία σ ευχαριστώ πολύ ❤
 
  • Like
Reactions: vrouxos








Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39

Attachments



mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Μεγάλη πλάκα έχει στο spreedάρισμα, έτσι που πάνε πάνω-κάτω οι αυτούμπες :D
Γλύκα είναι το σκασμένο :love:
 
  • Like
Reactions: Nontasbit


Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Που να δεις μα έχει κ αεράκι πως πάνε! ! Σταμάτα μας κολακεύεις...είναι κ μαύρουλα κ δεν φαίνεται που κοκκινίζει :D
 
  • Like
Reactions: mareco




Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Ε, τώρα ΑΥΤΑ είναι βίντεο!(y) Ζωάρα η μικρή όσο για την μοϊκάνα νομίζω πως πρέπει να της την καθιερώσεις!;)
 
  • Like
Reactions: spyv


Nontasbit

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2016
58
165
39
Hallooo ... den sas ksexasameeee sas agapaame poluuuu
To kalutero afentikooooo :D
Sorry gia tin grafi...ellinika den katadexetai to kinito distixws...
 

Attachments



Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.821
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU