Καλώς σας βρήκα! Γερμανικός ποιμενικός


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
ρε παιδια, μιας και μιλαμε για το τουτο, για πειτε μου και ετούτο : πασχιζω να ενσωματωσω εικονα στην υπογραφη μου αλλα μου βγαζει συνεχως ενα χαζο μηνυμα οτι ξεπερνω τους 100 χαρακτηρες. Ποσα πιξελ πρεπει να ειναι ? Οσους συνδυασμους δοκιμασα δεν τους δεχεται.

σορυ για το οφτοπικ :)
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Σημείωση: Το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος των προσαρμοσμένων εικόνων σας είναι 300 επί 150 pixels ή 9,8 KB (ότι είναι μικρότερο).

Αυτη ειναι η οδηγια στη σελιδα της υπογραφης.
 
  • Like
Reactions: GRDANE




maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87


Και ναι ..αυτη ειναι η καθημερινοτητα μας.αγαπιομαστε , πειραζομαστε ,παιζουμε ,μαλωνουμε και παλι αγαπιομαστε. ο δουκας εχει παθολογικη αγαπη για τον σωτηρη,του επιτρεπει τα παντα.
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Θύμησέ μου για να μην ψάχνω πίσω, ο Δούκας δεν είχε θέμα με τις γάτες (έξω) και φοβόσουν πώς θα τα πάει με το Σωτήρη - ή δε θυμάμαι καλά;
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Καλα θυμασαι,ο δουκας δεν χωνευει τις αλλες γατες ,μονο τις δικες μας .οτι ειναι μερος της οικογενειας μας ειναι ιερο. Φυσικα φοβομουν πολυ στην αρχη για τον σωτηρη οπως και για τη μεγαλη μου τη γατα.αλλα πλεον ειμαστε οχι απλα καλα ...ο δουκας ειναι προστατης ολων. Εχθες βρηκα παλι ενα γατακι και το εχω στο κλουβι σε φαση προσαρμογης.μεχρι τωρα ο δουκας απλα το παρατηρει στενα.
Ειναι και αγριμι το σκασμενο ,σκετη οχια.που θα μου παει,θα γινουν φιλαρακια.
 


Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Έχει πλάκα το γεγονός οτι συνηθως η γάτα αρχίζει το πείραγμα, ενώ ο σκυλος υπομένει.. :p Σχεδον σε ολα τα βιντεακια σκυλου - γάτας που εχω δει. Μ' αρεσει και η αντίδραση του Σωτήρη που φεύγει με το ύφος "εισαι ξενέρωτος, δεν σηκώνεσαι να παίξουμε". Για τον Δουκα δεν εχω λόγια! Αψογος! Να τους χαιρεσαι!
 
  • Like
Reactions: maxinikol


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
εεε μα είναι προκλητικός ο Σωτηρης.... στο 1.05 και μετά....
πφφ γάτες :p όλα δικά τους τα θέλουν!!! Αφήνει και τη μυρωδιά του στο Δούκα...:love:
 
  • Like
Reactions: maxinikol


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Έχει πλάκα το γεγονός οτι συνηθως η γάτα αρχίζει το πείραγμα, ενώ ο σκυλος υπομένει.. :p Σχεδον σε ολα τα βιντεακια σκυλου - γάτας που εχω δει. Μ' αρεσει και η αντίδραση του Σωτήρη που φεύγει με το ύφος "εισαι ξενέρωτος, δεν σηκώνεσαι να παίξουμε". Για τον Δουκα δεν εχω λόγια! Αψογος! Να τους χαιρεσαι!
νασαι καλα!!και ο δουκας αρχιζει παιχνιδι μαζι του πολλες φορες ,αλλες φορες τους ξεσηκωνω εγω. λεω στον δουκα να βρει τον σωτηρη και να τον παει πχ στη ταρατσα να παιξουν.τον ξετρυπωνει , τον σαλαγαει με τη μυτη και τον παει ως κλασικο τσομπανοσκυλο εκει που θελει.!!
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
εεε μα είναι προκλητικός ο Σωτηρης.... στο 1.05 και μετά....
πφφ γάτες :p όλα δικά τους τα θέλουν!!! Αφήνει και τη μυρωδιά του στο Δούκα...:love:[/QUμπααααα
εεε μα είναι προκλητικός ο Σωτηρης.... στο 1.05 και μετά....
πφφ γάτες :p όλα δικά τους τα θέλουν!!! Αφήνει και τη μυρωδιά του στο Δούκα...:love:
!!!
μπαααα εχει χασει προ πολλου τα απαραιτητα εργαλεια για να αφησει μυρωδια αχαχαχαχα
 


Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
μπαααα εχει χασει προ πολλου τα απαραιτητα εργαλεια για να αφησει μυρωδια αχαχαχαχα
Δεν εχει σημασια βρε, οι γατες τριβονται και αφηνουν την μυρωδια τους σε αντικειμενα και ζωα που διεκδικουν ως δικα τους, στειρωμενες ή μη. :p
Οπως και να 'χει να τους χαιρεσαι!! Μου δινεις ελπιδες για οταν θα παρω σκυλο για την γατα μου[καθε γατα πρεπει να εχει τον σκυλο της και το αντιστροφο]. :ROFLMAO:
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Δεν εχει σημασια βρε, οι γατες τριβονται και αφηνουν την μυρωδια τους σε αντικειμενα και ζωα που διεκδικουν ως δικα τους, στειρωμενες ή μη. :p
Οπως και να 'χει να τους χαιρεσαι!! Μου δινεις ελπιδες για οταν θα παρω σκυλο για την γατα μου[καθε γατα πρεπει να εχει τον σκυλο της και το αντιστροφο]. :ROFLMAO:
ευχαριστω!!! για τη μυρωδια που λεμε παντως ολα τα αρσενικα που εχω στειρωσει εχουν σταματησει το αποκρουστικο βρωμερο σημαδεμα .ο συγκεκριμενος ηταν σκετο κουναβι.
 
  • Like
Reactions: mareco


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Οι γάτες αφήνουν μυρωδιά τρίβοντας το κεφάλι τους πάνω σε καποιο άτομο ή αντικείμενο. Δεν είναι θέμα στείρωσης του. Αυτό εννοώ και εγώ και η @Aslan
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli and Aslan