Καλώς σας βρήκα


akis

Member
29 Ιανουαρίου 2008
21
0
Θεσσαλονίκη
www.paidotopos.net
Γεια σας με λένε Άκη είμαι από Θεσσαλονίκη και πρόσφατα, πριν ένα μήνα περίπου, η οικογένεια μας πλήθυνε κατά ένα μέλος αφού ήλθε στην ζωή μας μια σκυλίτσα, ράτσας γκόλντεν ριτρίβερ, 3,5 μηνών περίπου. Είναι ζωηρή, έξυπνη, παιχνιδιάρα. Πρόκειται πραγματικά για εκπληκτική ράτσα, είχα ακούσει και διαβάσει για τα χαρακτηριστικά τους, αλλά άλλο να τα διαβάζεις και άλλο να τα γνωρίζεις από κοντά. Φυσικά περιττό είναι να αναφέρω το πόσο έχει αλλάξει η καθημερινότητα της οικογένειας. Βρήκα το forum πολύ ενδιαφέρον κυρίως για την πληθώρα των θεμάτων του.

Οπότε, καλώς σας βρήκα!
:) :)
 


























akis

Member
29 Ιανουαρίου 2008
21
0
Θεσσαλονίκη
www.paidotopos.net
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις ευχές σας και το καλωσόρισμα.

Το πρωινός η με τα «φαντάσματα» παίζει αναλόγως τα ωράρια και τις δουλειές…

Το πήρα από ιδιώτη και υποτίθεται πως είναι καθαρόαιμο, αλλά δεν μπορώ να πω ότι τρελαινόμουνα και για να είναι 100%, απλά έτυχε. Αν και νομίζω πως με το καθαρόαιμο διασφαλίζεις κάποια γενικά γνωρίσματα του χαρακτήρα, μπορεί όμως και να κάνω λάθος.

Την βαφτίσαμε Λάρα, ενώ όταν μεγαλώσει θα την μάθω να ακούει και στο όνομα Κροφτ :lol: :lol: :lol:

Φωτογραφία θα βάλω σύντομα..

Τα λέμε..
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Γεια σου Ακη,να σου ζήσει το κουτάβι :D

επίσης θα ήθελα να σου πω ένα πράγμα:EΣΩ ΕΤΟΙΜΟΣ :lol: ......
.....για αυτά που θα ακολουθήσουν εννοώ :lol: :lol: :lol:
 








akis

Member
29 Ιανουαρίου 2008
21
0
Θεσσαλονίκη
www.paidotopos.net
Sophiaouda Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα... :) :)
το ξέρω για την foto έτυχες ακριβώς την ώρα που έκανα δόκιμες..
γιατί αυτές που ανέβασα στο forum δεν τις εμφάνιζε, κάτι έπαιζε με το url της εικόνας… :shock: :shock:
τελικά τις ανέβασα αλλού… :wink:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.826
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU