Κατάπιε σακούλα...




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
πολύ ευχάριστα νέα!!!
Ο Τζιμάκος κι εγώ σε ευχαριστούμε :)

Aυτές οι γάτες στην αυλή του γιατρού πως την έχουν γλυτώσει δεν μπορώ να καταλάβω..
 


tanale

Well-Known Member
12 Απριλίου 2011
66
0
Αθήνα
Μπράβο! Κάτι αλλό που ᾽βοήθαει᾽(ό ένας μου είχε αδυναμία στις πέτρες :ο ) είναι το βράστο λάχανο, που ´τυλίγεται᾽ γύρο από το ξένο σώμα και το βγάζει πιό ευκόλο. Και μώρομάντηλό εβγάλε μια φόρα ο ατίμος - χώρις βοήθεια ;). Πού θα πάει, μεγάλωνουνε !
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Μπράβο! Κάτι αλλό που ᾽βοήθαει᾽(ό ένας μου είχε αδυναμία στις πέτρες :ο ) είναι το βράστο λάχανο, που ´τυλίγεται᾽ γύρο από το ξένο σώμα και το βγάζει πιό ευκόλο. Και μώρομάντηλό εβγάλε μια φόρα ο ατίμος - χώρις βοήθεια ;). Πού θα πάει, μεγάλωνουνε !
Είναι μεγάλος αγόρι ο Τζιμάκος, 1 έτους τουλάχιστον! Συνήθως αν βάλει καμιά βλακεία στο στόμα την φτύνει σήμερα φοβήθηκε ότι θα του το πάρω και το κατάπιε!!

Χαιρομαι πολυ που ειναι καλα ο Τζιμακος! Δωσε του τα χαιρετισματα μου!
Ευχαριστούμε και ανταποδίδουμε τα χαιρετίσματα :D
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Αμ και εσυ! Θα στην εδινε την σακουλα το παιδι! Την ειχε πρωτη πρωτη στα "things to do"!

Με τις υγειες σας!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Αμ και εσυ! Θα στην εδινε την σακουλα το παιδι! Την ειχε πρωτη πρωτη στα "things to do"!

Με τις υγειες σας!
χαχαχαααααα!!!
Ούτε μια φωτογραφία δεν μ'αφήνει να τον πάρω ο άτιμος πλέον, βλέπει φωτογραφική και κρύβεται κάτω από τα πόδια του μπαμπά του..
Έπρεπε να τον βλέπατε, είχε βγει στην αυλή του γιατρού έτοιμος να κατατροπώσει τις γατούλες αλλά έπιασε το φάρμακο και για μιση ώρα περίπου απλά τις κοιτούσε ζαλισμένος...Είχε και κατακτήσεις στον γυναικείο πληθυσμο και ήταν και κύριος γιατί δεν γρύλισε κανέναν άντρα! ;)
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Ναι, Αμαλία, στην αρχή δεν έδωσα πολύ σημασία στο συμβάν, μετά μίλησα με την Βιβή και μου έλεγε για τον Ρόκυ της που έκλεψε ένα κουτί μπισκότα και πήρε τον γιατρό τηλέφωνο και έτσι πήρα κι εγώ τον δικό μου. Θορυβήθηκα όταν ο γιατρός μου είπε να τον πάω έκτακτα γιατί ο συγκεκριμένος δεν σε φέρνει στο ιατρείο για ψύλλου πήδημα.
Όλα καλά όμως.:)
 






Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Ναι, Αμαλία, στην αρχή δεν έδωσα πολύ σημασία στο συμβάν, μετά μίλησα με την Βιβή και μου έλεγε για τον Ρόκυ της που έκλεψε ένα κουτί μπισκότα και πήρε τον γιατρό τηλέφωνο και έτσι πήρα κι εγώ τον δικό μου. Θορυβήθηκα όταν ο γιατρός μου είπε να τον πάω έκτακτα γιατί ο συγκεκριμένος δεν σε φέρνει στο ιατρείο για ψύλλου πήδημα.
Όλα καλά όμως.:)
Καλά,σήμερα το είχε η μέρα δεν το συζητώ!!!!!!:shock:
Καταρχήν χαρηκα που είναι καλά ο Τζιμάκος,περαστικά του!!!
Και ναι.....εγώ σήμερα τα χρειάστηκα όταν βρήκα ένα κουτι μπισκότα max perry εξαφανισμένα,το κουτί πεταμένο κάτω,και ούτε ψίχουλο μέσα!!!! Θα ήταν καμμιά εικοσαριά μέσα!!!:dohh:
Πανικοβλήθηκα τόσο που αφού πήρα τη κτηνίατρο γιατί φοβήθηκα με τόση ζάχαρη και σοκολάτα που έφαγε,πήρα τη Μυρτώ να το συζητήσουμε επειδή έχει εμπειρίες με τον Ελβις,κι εκεί έμαθα για το Τζιμη και τα....σακουλοκατορθώματα του!!!
Κυριακάτικα βρήκαν και τα δυο να μας αναστατώσουν!!!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Δεν εχω διαβασει απο την αρχη, αλλα φαινεται οτι αποδειχθηκε "γερο στομαχι" ο Τζίμ! Ευτυχως...

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Καλά,σήμερα το είχε η μέρα δεν το συζητώ!!!!!!:shock:
Καταρχήν χαρηκα που είναι καλά ο Τζιμάκος,περαστικά του!!!
Και ναι.....εγώ σήμερα τα χρειάστηκα όταν βρήκα ένα κουτι μπισκότα max perry εξαφανισμένα,το κουτί πεταμένο κάτω,και ούτε ψίχουλο μέσα!!!! Θα ήταν καμμιά εικοσαριά μέσα!!!:dohh:
Πανικοβλήθηκα τόσο που αφού πήρα τη κτηνίατρο γιατί φοβήθηκα με τόση ζάχαρη και σοκολάτα που έφαγε,πήρα τη Μυρτώ να το συζητήσουμε επειδή έχει εμπειρίες με τον Ελβις,κι εκεί έμαθα για το Τζιμη και τα....σακουλοκατορθώματα του!!!
Κυριακάτικα βρήκαν και τα δυο να μας αναστατώσουν!!!
Eυτυχώς που με ταρακούνησες γιατί μέχρι εγχείρηση μπορεί να χρειαστεί αν δεν αποβληθεί φυσιολογικά!

Δεν εχω διαβασει απο την αρχη, αλλα φαινεται οτι αποδειχθηκε "γερο στομαχι" ο Τζίμ! Ευτυχως...

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk
Ευτυχώς δεν λες τίποτα :)
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
I.Kyveli σε έχουν στο τρέξιμο τα αγόρια σου... Ξέρεις γιατί το κάνουν, ε? Για να αποθεώνεις τη Lucy!

Άντε περαστικά κι αγύριστα!

Όσο για το φίμωτρο, γιατί μαλακό? Ειδικά τώρα που πλησιάζει και το καλοκαίρι, μήπως θα ήταν καλύτερα να του μαθαίνεις το κλασσικό? Με ζαμπονάκι, γιαουρτάκι και να το φοράει για να βγεί έξω, νομίζω θα το μάθει εύκολα και θα κάνει και χαρούλες (σου εύχομαι) όταν σε βλέπει να το πιάνεις. Αλλά να είσαι προετοιμασμένη για να ακούς (ακόμα πιό) πολλά κουλά στο δρόμο. Μην πτοηθείς!
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Απο την ώρα που μπήκα στο ανανεωμένο φόρουμ όλο αρνητικά διαβάζω !!

Πάλι καλά εδω υπήρχε ευτυχισμένο τέλος :p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Τελος καλο- ολα καλα!

Περαστικα στον Τζιμακο!!
Eυχαριστούμε πολύ!

I.Kyveli σε έχουν στο τρέξιμο τα αγόρια σου... Ξέρεις γιατί το κάνουν, ε? Για να αποθεώνεις τη Lucy!

Άντε περαστικά κι αγύριστα!

Όσο για το φίμωτρο, γιατί μαλακό? Ειδικά τώρα που πλησιάζει και το καλοκαίρι, μήπως θα ήταν καλύτερα να του μαθαίνεις το κλασσικό? Με ζαμπονάκι, γιαουρτάκι και να το φοράει για να βγεί έξω, νομίζω θα το μάθει εύκολα και θα κάνει και χαρούλες (σου εύχομαι) όταν σε βλέπει να το πιάνεις. Αλλά να είσαι προετοιμασμένη για να ακούς (ακόμα πιό) πολλά κουλά στο δρόμο. Μην πτοηθείς!
Ευχαριστούμε! Η αγία Λούση να λες! Η οποία προστατεύει τον Έλβις από τον Τζιμάκο τον οποίο μεταξύ μας δεν τον χωνεύει ιδιαίτερα ;)
'Οσο για το φίμωτρο, αν σου πω ότι σκέφτομαι τους περαστικούς και το αντίκτυπο που θα έχει...Επίσης το γεγονός ότι το ταλέντο Τζιμάκος βγάζει το φίμωτρο αλλά θα του πάρω ένα καλό. Και ο λόγος που θα το κάνω είναι ότι είμαι άνθρωπος όσο και να έχω την προσοχή μου 100% μια μέρα μπορεί να χρειαστεί να δέσω τα κορδόνια μου και να αφαιρεθώ. Δεν θέλω ούτε να τρομοκρατήσει κάποιον ούτε να έχω ιστορίες με τον μικρό .

Απο την ώρα που μπήκα στο ανανεωμένο φόρουμ όλο αρνητικά διαβάζω !!

Πάλι καλά εδω υπήρχε ευτυχισμένο τέλος :p
:D
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95