Καφετέριες κ φιλοζωϊα!




GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.817
5.047
patra
grdane.blogspot.com
πάντως στην θεσσαλονίκη... πήγαινε προς περαία.. εκεί... αν και λείπω 4 χρόνια περίπου.... υπήρχαν αρκετές καφετέριες και ταβέρνες που πήγαινα και με δέχονταν με τον ντογκο....
 


mariatito

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2009
101
1
Ηράκλειο Κρήτης
Εδώ στο Βέλγιο συνήθως σε ρωτάν αν θέλεις ένα μπολ νερό για το σκύλο η έχουν "doggy bar";)
Απίστευτο!
Αρε Ελλάδα... πάλι μας απογοητεύεις... ο Νεοέλλην αγαπητοί μου...
Αυτό που κάνει πάρα πολύ μεγάλη εντύπωση και πραγματικά, συνεχώς αναρωτιέμαι είναι, γιατί η Αρχαία Ελλάδα που ήταν η Αρχή όλων των πολιτισμών και κορυφαία, πως κατάντισε έτσι...:?
Αααααααααααχχχχχχχχχχχ...... και βαααααααχχχχ.........](*,)
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Απίστευτο!
Αρε Ελλάδα... πάλι μας απογοητεύεις... ο Νεοέλλην αγαπητοί μου...
Αυτό που κάνει πάρα πολύ μεγάλη εντύπωση και πραγματικά, συνεχώς αναρωτιέμαι είναι, γιατί η Αρχαία Ελλάδα που ήταν η Αρχή όλων των πολιτισμών και κορυφαία, πως κατάντισε έτσι...:?
Αααααααααααχχχχχχχχχχχ...... και βαααααααχχχχ.........](*,)
Eμένα μ΄εχουν ρωτήσει και στην Αθήνα. Δυο φορές. :)
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
και εμενα..και μαλιστα σε πολυ γνωστο ελληνικο φαστφουνταδικο..:D
Οχι για μπαρ σκυλισιο αλλα για νερο..και μας εβαλαν μεσα στο καταστημα την ωρα που τρωγαμε και σε καποιες καφετεριες..:D
 




Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Ναύπλιο κ χαλκίδα που'χω παέι με τη λώρα, δεν είχα πρόβλημα στις καφετέριες, εδώ, Γαλάτσι ομολογώ δεν το'χω ''δοκιμάσει''...

Στη Γερμανία δεν χρειάζεται να πω ότι η λώρα ήταν κάθε μέρα μαζί μου σε καφέ, εμπορικά κέντρα, ΜΜΜ κ.λ.π. ;)
 


ΠΙΠΟ

Well-Known Member
29 Οκτωβρίου 2009
59
0
Αθηνα-Ιταλια
τωρα που ημουν Ελλαδ δεν με αφηναν πουθενα με το πιπινο μου.κα καθε φορα κατεληγα να περιμενω του ς δικους μου στο αμαξι.ασε που τσακωνομουν συνεχεια επειδη δεν τον αφηναν πουθενα.ενω εδω στην ιταλια,παντου μπορει να μπαινει,παω σε μαγαζι να πσωνισω ρουχα και οσο δοκιμαζω μου τον προσεχουν οι πωλητριες.σε καφετεριες ,σε καλα εστιατορια,παντου.δεν εχουν προβλημα.στην Ελλαδα εκει που τσακωθηκα ασχημα με το σεκιουριτα.ηταν οταν πηγα την ανηψια μου στο λουνα παρκ.κ ουτε αγκαλια δεν με αφησαν να τον εχω μαζι.η το αλλο που ηθελα να παω με το λεωιφορειο στην κορινθο κ μου ειπαν να το βαλω στις αποσκευες.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22