Κυριακάτικη βόλτα


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Και βρε παιδιά, ανεβάστε και κανένας άλλος καμμιά φωτογραφία που να φαίνονται και τα δικά μου τα μαυράκια... εγώ δεν το σκέφτηκα να τα τραβήξω :p
 




killah

Well-Known Member
6 Σεπτεμβρίου 2009
149
22
Αθήνα-Κυψέλη
Mολις μαζευτήκαμε κι εμείς σπίτι! Κάναμε μια μικρή παράκαμψη στο σπίτι της Eva μετα :D

Αν και μας αρχισε λιγο περιεργα η βολτα με ένα τρακάρισμα στην εθνικη με έναν πανηλιθιο (ολοι οκ μην ανησυχείτε) …Ολα ηταν καταπληκτικά, το δασος, τα σκυλουνια και οι ευγενέστατοι ιδιοκτήτες τους, σας ευχαριστούμε ολους παιδια για την πολυ ωραία μερα που μας χαρίσατε. Η αλήθεια ειναι οτι η μικρή την πάτησε λίγο γιατι ήθελε απεγνωσμένα νερό και έπεσαν οι μπαταρίες στο μέσο της βόλτας (που να φανταστώ οτι δεν θα εχει μια βρυσούλα...:() Όταν φύγαμε σταματήσαμε , ήπιε το νερό της ...και κλασσικά μετα ειχε τον ακάθιστο :p
Ευχαριστούμε και για τις φωτογραφίες και περιμένουμε να δουμε κι άλλες όπως και να ξαναδουμε και εσας!
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Ο Σωτήρης πρώτη μούρη στο Καβούρι...!!!!!
Πάντως Μαρία τα μαυρόασπρα μας...σκίσανε σήμερα!!!
Και δεν συζητώ για Τόρο ...μόνο που δεν μου κάθισε για ζούπιγμα!!!!
Boogie...το τρακτερ...Θεός...Ο Φόντας...πήγαινε τη μαμά του βόλτα...
Gogol...μετά από 2 ώρες ενώ όλοι τα έίχαν φτυσει...εκείνος έβαλε το τούρμπο και έτρεχε!!!
Η καλύτερη ατ'ακα της ημ'ερας :
"Με μπαταρίες τρέχει η Χιόνη?"...απάντηση
"όχι, έχει ηλιακό και φορτίζει με τον ήλιο...:D:D:D:D"

Άντε...θέλω να βλέπω συμμετοχές για τη πίτα!!!!!
 


Tricky

Well-Known Member
20 Ιουλίου 2008
2.014
294
Όταν φύγαμε σταματήσαμε , ήπιε το νερό της ...και κλασσικά μετα ειχε τον ακάθιστο :p
Ελα ρε κοριτσια και ανησυχησα :D
(σε επαιρνα και τηλεφωνο ;))

Πολυ ομορφη μερα σημερα ...ολα τα σκυλια ηταν υπεροχα και φιλικα.Χαρηκα που γνωρισα και αλλα παιδια απο το φορουμ :)

Προσωπικα , δεν μου ''βγηκε'' πολυ ορεξη σημερα ...μαλλον εχω παθει overdose σκυλιλας τις τελευταιες δεκα μερες με το νεο σκυλο και δεν ειχα ''υπομονη'' για πολλα-πολλα (ειχα και το αγχος της μικρης που εμεινε σπιτι μονη της για πρωτη φορα)

Την επομενη φορα , θα κατσουμε μεχρι το τελος :D
 














kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
Κι εμείς καταπληκτικά περάσαμε! και χαιρόμαστε που γνωριζόμαστε όλο και περισσότερο...
Ο Σωτήρης και η Δάφνη γλύκες, η Δάφνη ειδικά τι καλό σκυλί...όπου καθόμασταν έχωνε τη μουρίτσα της για χάδια!
Ο Τσούφι και ο Κίγκαν πανέμορφοι, θεικά πλάσματα, η κόρη μου τα λάτρεψε.
Η Κillah, παρά τη δίψα της μέσα σ΄όλα, σε όλη την τεράστια βόλτα.
Ο Φώντας, ο Γκόγκολ (αεικίνητος), η Χιονούλα, ο τσαμπουκαλής Πάρης (μέχρι με το μωρό το δικό μου τα έβαλε το τερατάκι)...
Ο Τόρο, επιβλητικός, αγαθός, όμορφος, ο μεγαλύτερος όλων δίπλα στη μινιατούρα τη δική μου...και όμως, όποτε τον πλησίαζε πηδούσε προς τα πίσω μη τυχόν και τον χτυπήσει!!!
Και ο "όλα τα λεφτά" Allegro, τον ερωτευτήκαμε οικογενειακώς, απίστευτο πλάσμα:)
Φωτό και βιντεάκι σε λίγο, ο γιος μου είναι ο εξπέρ της τεχνολογίας...φυσικά περισσότερο τράβηξε τον Allegro, είπαμε , τον ερωτευτήκαμε!
Πολύ σας αγαπήσαμε, πολύ θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!
Και φωτό σε λίγο...
 




sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Όσοι δεν ήρθατε ...ΧΑΣΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!:D:D:D
Αυτό βλέπω!!!
Τρομερή σκυλοποικιλία, απίθανες φάτσες όλες τους!!
Μπράβο παιδιά, υπέροχες οι φωτό, υπέροχη πρέπει να ήταν και η βόλτα σας!
 




E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
Εδώ κι εμεις!!:)
Περάσαμε καταπληκτικά! Η Eva άψογη σε όλα -προς μεγάλη μου χαρα :D!! Είχαμε ολοι μας μια υπέροχη μέρα! Μπράβο για την ιδέα!

Το Evaκι το καταευχαριστήθηκε! Ετρεχε και έπαιζε χαρούμενο με όλα τα σκυλούνια!! Τώρα (εδώ κ 2 ωρες δλδ) έχει ξεραθεί στον ύπνο!!

Κι εμείς όμως, Αρτεμις-Γιώργος, το ευχαριστηθήκαμε εξίσου! Ωραία παρέα, πανέμορφα σκυλούνια!! Κουκλιά όλα!!

Παμε για φωτο!
 
Last edited:


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
H Eva ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!!! ΤΟ πιο καλόβολο απ'ολα!!!!! Μόλις το πλησίαζε κανείς (άνθρωπος ή σκύλος, δεν εχει σημασία) γύριζε κοιλίτσα για χαϊδεμα!!!!! Κούκλα!!! Να σας ζήσει παιδιά.