Με λένε Salve και σας λέω γειά...


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Γεια σας,

με λένε Salve και είμαι το νέο μέλος της οικογένειας του Δημήτρη και της Βαρβάρας. Είμαι ένα pug και είμαι κοριτσάκι! Είμαι τριών μηνών, πολυ παιχνιδιάρα και μαρέσει πολύ το καινούργιο μου σπίτι!

Ορίστε και μερικές φωτογραφίες για να με δείτε πως είμαι. Ελπίζω να σας αρέσουν! Enjoy!

DSC03963..jpg

DSC03960..jpg
 












dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Παιδιά σας ευχαριστούμε για το καλωσόρισμα! Έχουμε τρελλαθεί πραγματικά! Είναι απίστευτα γλυκιά και παιχνιδιάρα! Εχει τρελλαθεί να μας γλύφει και να μας δίνει άπειρα φιλάκια! Την αγαπήσαμε πριν καν μας έρθει αλλά αυτό το συναίσθημα τώρα είναι το κάτι άλλο! Είμαστε πολύ χαρούμενοι και θα της δώσουμε το μέγιστο της αγάπης μας!
 








Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Πω πω ομορφιές!!!!

Να σας ζήσει και πάλι η Salve σας, για πολλά πολλά χρόνια, και εύχομαι να έχετε μια όμορφη και αρμονική συμβίωση!
 














dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
το ενυδρειο πάνω απο το καλοριφερ δεν εχει προβλημα?
Το καλοριφέρ έχει πρόβλημα αφού έχει απομονωθεί από το κύκλωμα! Αλλά και όταν δούλευε δεν υπήρχε πρόβλημα γιατί η βάση του είναι από μασιφ ξύλο και μεγάλου πάχους! Αλλωστε η θερμοκρασία του παρακολουθείται συνεχώς!

Παιδιά σας ευχαριστούμε όλους για τα καλά σας λόγια! Έχουμε ξετρελαθεί με το κοριτσάκι μας! Είναι το κάτι άλλο! Θα βάλουμε και άλλες φωτό και κανενα βιντεάκι!

Καλό βραδυ και καλή χρονιά σε όλους και όλες!