Μου δάγκωσαν το σκύλο


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
σήμερα στις εφτά ένας νεαρός με ένα σκύλο που υποθέτω έμοιαζε με μπλάντχουντ μου δάγκωσε το σκύλο στη μουσούδα ε΄θχαμε αίματα και ιστορίες στη συναρμογή της μουσούδας με το οστό αλλά τώρα είμαστε πολύ καλύτερα ο επόμενος που θα συναντήσω και δε θα μπορεί να κοντρολάρει το σκύλο του θα τον κλωτσάω μέχρι να πέσειφδ αιμόφυρτος
 


Sadah

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2010
779
137
Θεσσαλονίκη
σήμερα στις εφτά ένας νεαρός με ένα σκύλο που υποθέτω έμοιαζε με μπλάντχουντ μου δάγκωσε το σκύλο στη μουσούδα ε΄θχαμε αίματα και ιστορίες στη συναρμογή της μουσούδας με το οστό αλλά τώρα είμαστε πολύ καλύτερα ο επόμενος που θα συναντήσω και δε θα μπορεί να κοντρολάρει το σκύλο του θα τον κλωτσάω μέχρι να πέσειφδ αιμόφυρτος
:-( Ακουγεται ασχημο δαγκωμα εκτος αν καταλαβα εγω κατι λαθος; Καλα κ αυτος ο αχρηστος τι εκανε ακριβως;
καθοταν και κοιτουσε; Οτι και να κανε ομως, απο τη στιγμη που δεν μπορει να κοντρολαρει το σκυλι του, ειναι για μπατσες!!!
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
:eek: Περαστικα!!! Ποια απο τις δυο σου αρπαξε? Τον δικο του τον ειχε χωρις λουρι?
 


miminoula

Well-Known Member
26 Νοεμβρίου 2011
1.339
9
44
Κερατσίνι - Νίκαια
www.facebook.com
όντως ακούγεται άσχημο! :(
Πώς ακριβώς έγινε η συναρμολόγηση που λες? Μόνο στην ιδέα ανατριχιάζω!!! :eek:
Τι του είπες του τύπου; Τι έκανε αυτός;

Περαστικά !!!

έτσι όπως το έγραψες στην αρχή νόμιζα ότι στο δάγκωσε αυτός :p
 






Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
:eek::eek:
Κάτι τέτοια ακούω και φοβάμαι να αφήσω τ δικιά μου να παίξει με μεγάλα σκυλιά ...
Τι να πω ??
Περαστικά !!!
Πως είναι τώρα ??
Η δικιά σου ( ποια απο τις δυο ? ) δεν αγρίεψ καθόλου ;
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Λούνα και καλά κάνεις. Θα ξέρεις ήδη ότι συα σημεία που μαζεύονται σκυλιά με τους ιδιοκτήτες τους να χαζολογάνε και να καπνίζουν θα βρεις ανθρώπους που θα σου πουν ο σκύλος μου δεν δαγκώνει ποτέ και μόλις θα έχει ορμήσει στον σκύλι σου θα πουν απίστευτο πρώτη φορά το κάνει.. Κι επειδή η λούνα ειναι μικρόσωμη μια επίθεση από μεγάλο σκύλο μπορεί να είναι μοιραία. Καλύτερα λουράκι και βολτούλα.
Γρίφε περαστικά στο κορίτσι σου.:(
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
To μαυρόπραμα... Κατάλαβα. Θα έχεις πέσει κ συ στα πατώματα κ σε βλέπει κ την κάνεις χειρότερα έτσι που είναι κολλημένη πάνω σου.

Αφού όλα καλά (δεν βλέπω και καλά στην φωτογραφία) ηρέμησε γτ δν της κάνεις καλό. Δν λέγαμε ότι είναι συντονισμένη μαζί σου?
Μην το κάνεις πολύ σοβαρό και φοβάται γενικότερα.
 


Sadah

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2010
779
137
Θεσσαλονίκη
Λογικο να στενοχωρεθεις...
Ουτε εμενα μ'αρεσει να μου τις πειραζουν!
Υπομονη και περαστικα σου ευχομαι στην καλονη σου!
 






Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
ειναι υποτονική, μετά το περιστατικό πήγαμε στην ξαδέρφη μου στο λουλουάδικο που ετοίμαζε μια παραγγελία και ήθελε βοήθεια, σάς είχα γράψει πως θα έπαιρνε σκυλο κι ότι πήρε ένα ντόπερμαν, συνήθως η λόλα παίζει χαρούμενα με το κουτάβι αλλά είχε κάτσει δίπλα στο ψυγειο με τα φυτά μόνη τηςε και δεν κάνε τιποτα και στενοχωριομουνα
 


onokio

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2012
70
0
Κερατσίνι
σήμερα στις εφτά ένας νεαρός με ένα σκύλο που υποθέτω έμοιαζε με μπλάντχουντ μου δάγκωσε το σκύλο στη μουσούδα ε΄θχαμε αίματα και ιστορίες στη συναρμογή της μουσούδας με το οστό αλλά τώρα είμαστε πολύ καλύτερα ο επόμενος που θα συναντήσω και δε θα μπορεί να κοντρολάρει το σκύλο του θα τον κλωτσάω μέχρι να πέσειφδ αιμόφυρτος
Πρώτα ελέγχεις ότι είναι καλά το σκυλάκι σου και αφού αυτό συμβαίνει εξηγείς στον εταίρο σκυλομπαμπά η σκυλομαμά με τον άσχημο τρόπο το λάθος που έκανε βλέπε highlander και μετά συζητάς πολιτισμένα μαζί του οι έντονες συγκινήσεις είναι που μένουν :mad: :mad: :mad: :-x :-x :-x
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Εγώ θα τον είχα σπάσει στο ξύλο τον ηλίθιο!!
Εμ δεν ξέρει τον σκύλο του, εμ τον αφήνει με άλλα σκυλιά!!
Αν ήξερα οτι η δική μου είναι έστω και λίγο επιθετική, με κυάλια θα έβλεπε άλλα σκυλιά! Όχι να την πηγαίνω να παίζει κιόλας!!
 


Sadah

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2010
779
137
Θεσσαλονίκη
ειναι υποτονική, μετά το περιστατικό πήγαμε στην ξαδέρφη μου στο λουλουάδικο που ετοίμαζε μια παραγγελία και ήθελε βοήθεια, σάς είχα γράψει πως θα έπαιρνε σκυλο κι ότι πήρε ένα ντόπερμαν, συνήθως η λόλα παίζει χαρούμενα με το κουτάβι αλλά είχε κάτσει δίπλα στο ψυγειο με τα φυτά μόνη τηςε και δεν κάνε τιποτα και στενοχωριομουνα
Θα μου επιτρεψεις να συμφωνησω με τα παιδια παραπανω και να σου ξαναπω κ εγω πως ναι ειναι λογικο να στενοχωρεθεις για οτι συνεβη, αλλα μην της δειχνεις οτι το χεις παρει και εσυ τοσο κατακαρδα, γιατι αυτο προφανως και την αγχωνει-στενοχωρει παραπανω (αφου το ξερεις)
Πρεπει λιγο να ανεβεις να της τονωσεις το ηθικο...Μη μου πεις τετοια ωρα,τετοια λογια γιατι το ξερω..Πρεπει ομως! Προσπαθησε εστω και πιστευω οτι θα δεις βελτιωση στο ψυχολογικο κομματι!
Θεμα χρονου ειναι ετσι κ αλλιως, απλα ετσι, θα ''συνελθει'' πιο γρηγορα! :)
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Grifos εχω την αισθηση οτι εχεις κανει ενα μικρο πραγματακι τεραστιο... το καταλαβαινω οτι νευριασες... αλλα νομιζω οτι εχεις περασει ολη αυτη την ενταση στη σκυλα σου.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Φίλε Grifos,

Λυπάμαι για το γεγονός... είναι αυτό που λέμε και ξαναλέμε: Επικίνδυνοι ιδιοκτήτες!:(:mad:

σήμερα στις εφτά ένας νεαρός με ένα σκύλο που υποθέτω έμοιαζε με μπλάντχουντ μου δάγκωσε το σκύλο στη μουσούδα...
Αντε να γελάσεις και λιγάκι: Οπως τα γράφεις, δεν κατάλαβα καλά... ο νεαρός της δάγκωσε τη μουσούδα, ή ο σκύλος του?:D

ειναι υποτονική...
Αυτό συμβαίνει μετά από σκυλοκαυγάδες... μην ανησυχείς, θα το ξεχάσει σύντομα!:)
 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95