Νέος σκύλος, καθόλου μόνος, οργιάζει!


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Αχ βρε Τζιμάκο,με τις ταρζανιές σου!!Μυρτώ μη στεναχωριέσαι ευτυχώς που δε έπαθε κατί ο άλλος σκύλος!Μπράβο σου για την στάση σου,αν και από το λίγο που σε ξέρω δε νομίζω ότι μου έχεις αφήσει περιθόρια να σκεφτώ κάτι άλλλο για εσένα..είσαι υπευθυνή πάντα!!:)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Kάποιες πόζες ήταν καλές αλλά τα θαλάσσωσα με το focus.








 
Last edited by a moderator:


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Ο τζιμάκος μετά από δύο χρόνια στο σπίτι μας κι ενώ στο σπίτι είναι πολύ καλός στην βόλτα παραμένει το ίδιο παιδιά.
Με την πρώτη ευκαιρία θα τον πάω σε εκπαιδευτή αν και δεν ελπίζω πολλά.
Λοιπον πρεπει να φτιαξουμε ενα θεμα που να λεμε τα κατορθωματα του Ροκυ-Τζιμακου στη βολτα!!! Καλα λεω οτι αυτοι οι δυο πρεπει να ειναι αδερφια!:p

Να ελπιζεις οταν θα πας σε εκπαιδευτη γιατι κι εγω ετσι ελεγα αλλά βελτιωσαμε παρα πολλα πραγματα!!!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Έχετε δει σκύλο να μαλώνει άλλους σκύλους όταν έχει δει και ανθρώπους να τους μλώνουν για κάποια πράξη τους; Ο τζιμάκος μαλώνει τον έλβις όταν κλέβει τα παπούτσια μου και την Λούαη όταν γαυγίζει!
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Και η δικιά μου το κάνει, αλλά συνηθως το κανει σε μεγαλόσωμα (βλ fortuna). Αν και πιστευω ότι απλά παίρνει -αδικαιολόγητα- αέρα, τον οποίο δεν εχει (οποτε προσπαθώ να σταματησω να γελάω και να την κράξω)
 


Anesidora

Well-Known Member
21 Ιουλίου 2012
504
5
Παιδιά θέλετε το πιστεύετε θέλετε όχι, με τον Έλβις δεν με πλησιάζει κανείς και αλλάζουν πεζοδρόμιο. Με ρωτάνε επίσης αν τρώει ανθρώπιους. Με τον Τζιμάκο που θέλω να αλλάζουν δεν :p
Το μεγαλόσωμο , και το μαύρο φυσικά , είναι ιδιαίτερα αποτρεπτικό.

Κυβέλη σου υπόσχομαι πως όταν γίνω πλούσια θα πάρω δώρο στον Τζιμάκο αυτό το παλτό!

 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Με μεγάλη περηφάνεια γράφω τα νέα κατορθώματα του Τζιμάκου. Κατά την διάρκεια παιχνιδιού με θηλυκές στο πάρκο δύο σκύλες όνομα και πράμα πιάστηκαν αφτί με αφτί και ο Τζιμάκος σαν αληθινός ιππότης μπήκε ανάμεσα και έσπρωξε την καβγατζού που τα ξεκίνησε όλα με το σώμα του και σταμάτησε το μαλλιοτράβηγμα. Παιδιά δεν πίστευα στα μάτια μου. Μα τι διαμάντι έχω εγώ καλέ, ε; ε;
 


nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
χχααχαχαχαχαχ ! ετσι πρεπει .... κεριες μου ας κρατησουμε ενα επιπεδο....αλλιως ο τζιμαρας θα αναγκαστει να επεμβει...!!!!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Τζιμάκος ο πυροσβεστηρας!!!!

Μήπως να βάλουμε στοιχηματα, να δούμε για πόσο θα κρατησει το "τι διαμάντι εχω εγω καλε?"
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Όχι ήταν εκείνη την ημέρα που είχα βάλει την εστίαση στο χειροκίνητο τρομάρα μου :p
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Τα νεα μας είναι ότι μια μέρα καθώς έπαιζε με τις φίλες του και έναν κούταβο λαμπ 4 μηνών ( δεν πειράζει ποτέ κουτάβια) άνοιξε η πόρτα και μπήκε μέσα αρσενικός golden retriever.
Μέχρι να ρωτήσω το φύλλο ο Τζιμάκος τον είχε πλησιάσει και τον είχε μυρίσει, επιχείρησε να τον καβαλήσει, το σκυλάκι αντέδρασε φυσικά και ως δια μαγείας αρκέστηκαν να μαλώνουν με γαβ γουβ. Ίσως επειδή ήταν παπούς 15 ετών ο άλλος.