Νέο μέλος [dogo argentino]


Status
Κλειδωμένο θέμα

giannis dogo

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2012
191
0
κ επειδη μερικοι εχετε ελειψη αθτοσυγκρατησης κ σκεψης μην αρχησετε αν σου βρω με 600 θα το παρεις??γτ ο σαντα θα ξαναγελασει χοχοχοχοοχ
 


Vaggeli

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2012
86
0
Οπότε είναι μόνο στη τιμή το πρόβλημα! :-| οκ, εδώ συμφωνώ. Δεν νομίζεις όμως ότι τα κουτάβια του εκτροφέα είναι καλύτερα ??
 


giannis dogo

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2012
191
0
δηλαδη αν σου πω ναι που θα καταληξουμε αφου δν προκειτε να παρω απο εκει μετα λετε εμενα τρολαρο
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Χωρίς να έχουμε συνεννοηθεί...
Και χωρίς να φαντάζομαι ότι εννοεί εμένα...
Κι εμένα μου φαίνεται "κάπως"
Πληρώσαμε για την πάρτη μας...
Και δίνουμε τις συμβουλές για την πάρτη των "σκύλων"
Όποιος δεν έχει ώτα ακούειν, δεν θα ακούσει περισσότερο από το κύρος που προσδίδει στις συμβουλές μας το γεγονός ότι είχαν κόστος για εμάς...
 








Vaggeli

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2012
86
0
Θα καταλήξουμε στο ότι έπρεπε να κάτσεις να μαζέψεις λεφτά και να διαβάσεις πολύ πριν πάρεις κουτάβι. Και επίσης συμπεραίνω ότι σου λείπει προσοχή , οπότε γουστάρεις τρελά να ασχολουνται τόσοι μαζί σου. Και τρως την ώρα σου δουλεύοντας τα άτομα εδώ μέσα και σε δουλευουν και αυτά και άκρη δεν βγαίνει !! Αν θες να μάθεις κάτι να είσαι σοβαρός και να δεχεσαι αυτά που σου λένε ακόμη και αν δεν σου αρέσουν φίλε μου. Και ασε τα χοχοχο. Καλή συνέχεια από μένα
 


ΑΡΘΟΥΡΟΣ

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2012
203
0
Αθηνα
Ρε παιδια σταματηστε τον ''πολεμο" ,το παιδι εχει τις αποψεις του κ τα πιστευω του κ δεν αλλαζει , τελος, γιαυτο ας δωσουμε σημασια στον κουταβο του, γιαυτο το κουταβι εγινε αυτο το thread!
K εσυ ρε giannis dogo, κατσε κ πλακωσε το ομορφο κουταβι σου στις φοτο κ βαλτες να τις δουμε, το thread εχει ως θεμα το σκυλι σου, αντεντε δειξε μας να καμαρωσουμε!
Παντα φιλικα!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Που τον είδες τον πόλεμο ΑΡΘΟΥΡE;

Κατά την άποψή σου δηλαδή, δεν έχουμε τίποτα καλύτερο να κάνουμε, από το να απαντάμε στις βλακείες κάποιου, που δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει στην ζωή του, και μπήκε εδώ να μας δείξει και να θαυμάσουμε το εν δυνάμει τούμπανο κουτάβι του;

Γιατί τόσες σελίδες τώρα, στα μονα ποστ που έχει δώσει σημασία, είναι αυτά που του λέτε τι όμορφο κουτάβι που έχει. Λες και υπάρχει άσχημο κουτάβι, ή άσχημος σκύλος γενικά.

Προσωπικά δεν έχω καμμία κάψα να δω φωτό του κουταβιού του. Ξέρω πως είναι.

Με ενδιαφέρει όμως, να μην μένουν αναπάντητες οι βλακώδεις θεωρίες του, γιατί μπαίνουν κι άλλοι και διαβάζουν, που θελουν ή θα ήθελαν να αποκτήσουν ένα dogάκι. Θα πρέπει δηλαδή, να τους μείνει η εντύπωση, ότι τα καλύτερα κουτάβια, τα έχουν οι bybs;

Δεν νομίζω...

Οπότε...όσο θα "μιλάει" έτσι, τέτοιες απαντήσεις θα παίρνει.

Απλά πράγματα :wink:
 


marianthi.mp

Well-Known Member
1 Ιουλίου 2012
59
0
Rethymno
Και επίσης συμπεραίνω ότι σου λείπει προσοχή , οπότε γουστάρεις τρελά να ασχολουνται τόσοι μαζί σου. Και τρως την ώρα σου δουλεύοντας τα άτομα εδώ μέσα και σε δουλευουν και αυτά και άκρη δεν βγαίνει !!
Πες τα καλε μου ανθρωπε, γιατι βλέπω να συνεχιζεται για άλλες 30 σελιδες το παραλήρημα: "δεν κάνω λάθος, όλα τα ξέρω, όλα τα κανω σωστά, ρωτάω έτσι για να ρωτησω"

Αλήθεια γιατί δεν βάζεις το σκυλάκι σου να μας πει δυο κουβέντες, νομίζω οτι έτσι θα έχουμε έναν πιο παραγωγικό διάλογο.
Αλλά έχω κ μια απορία που δεν μου έχει λυθεί,
το σκυλάκι από κάπου το αγόρασες,
αυτός ο κάποιος που στο πούλησε προφανώς διαθέτει τη μάνα ή τον πατέρα του δικού σου, σωστα?
επομένως συμπεραίνω ότι διαθέτει ιδίας ράτσας σκύλο, ε?
παράλληλα εικάζω ότι πρόκειται για άνθρωπο του οποίου τις γνώσεις εμπιστεύεσαι, για να υπεραμύνεσαι τόσο πολύ την επιλογή σου, ναι?
μια λοιπόν κ εδώ η μοίρα σε χτύπησε σκληρά κ κανείς δεν σε καταλαβαίνει, γιατί δεν σου λύνει αυτός ο άνθρωπος τις τυχόν απορίες σου, ε?????????
 
Last edited:


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
300 ποστ και αυτός συνεχίζει να τρολλάρει και εσείς συνεχίζετε να κάνετε υπομονή. nice. :paja1:
Ακριβώς...

Γιατί το θέμα, είπαμε, είναι αφιερωμένο στον "άγνωστο αναγνώστη"...
 


panosdog

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2012
320
1
Ακριβώς...

Γιατί το θέμα, είπαμε, είναι αφιερωμένο στον "άγνωστο αναγνώστη"...
Και επισης ειναι και...δροσιστηκο μες την καψα του καλοκαιριου!
 


ΑΡΘΟΥΡΟΣ

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2012
203
0
Αθηνα
Που τον είδες τον πόλεμο ΑΡΘΟΥΡE;

Κατά την άποψή σου δηλαδή, δεν έχουμε τίποτα καλύτερο να κάνουμε, από το να απαντάμε στις βλακείες κάποιου, που δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει στην ζωή του, και μπήκε εδώ να μας δείξει και να θαυμάσουμε το εν δυνάμει τούμπανο κουτάβι του;

Γιατί τόσες σελίδες τώρα, στα μονα ποστ που έχει δώσει σημασία, είναι αυτά που του λέτε τι όμορφο κουτάβι που έχει. Λες και υπάρχει άσχημο κουτάβι, ή άσχημος σκύλος γενικά.

Προσωπικά δεν έχω καμμία κάψα να δω φωτό του κουταβιού του. Ξέρω πως είναι.

Με ενδιαφέρει όμως, να μην μένουν αναπάντητες οι βλακώδεις θεωρίες του, γιατί μπαίνουν κι άλλοι και διαβάζουν, που θελουν ή θα ήθελαν να αποκτήσουν ένα dogάκι. Θα πρέπει δηλαδή, να τους μείνει η εντύπωση, ότι τα καλύτερα κουτάβια, τα έχουν οι bybs;

Δεν νομίζω...

Οπότε...όσο θα "μιλάει" έτσι, τέτοιες απαντήσεις θα παίρνει.

Απλά πράγματα :wink:
Το "πολεμος" το ειπα μεταφορικα:),κ ξερω τι προσπαθεις/ειτε ολοι να κανετε, αλλα απο'τι βλεπεις δεν πετυχαινει, τωρα οσον αφορα το κοσμο που θα μπει κ θα διαβασει, με τοσα που γραφτηκαν σ'αυτο το thread, αλλα κ με τοσα αλλα thread που υπαρχουν στο forum για τα argentino , θα ενημερωθουν οπως πρεπει κ θα κρινουν αλλα κ θα πραξουν αναλογα με τα πιστευω τους, γ'αυτο μην ανυσηχεις!
Κ εγω εχω δει αυτης της ρατσας κουταβια κ ενηλικες, αλλα λιγες φοτο κ αυτου του κουταβιου δεν θα με χαλαγαν!Ολα σκυλια του Θεου ειναι κ τους αξιζει εστω κ για λιγο δημοσιοτητα, αφου τους δινεται η ευκαιρια μεσο αυτου του forum να παρουσιαστουν κριμα δεν ειναι να την χασουν για ανθρωπινη ασυνενοησια(πιστευω καταλαβαινεις τι εννοω)!:cool:
 














Status
Κλειδωμένο θέμα