Να συστηθούμε κι εμείς...


dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Η κριτής. Να μην δώσει την ποινή εννοώ, στο άλφα δεν έγινε; Δεν μου φάνηκε και τόσο μεγάλη η παράβαση.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
Ε...εντάξει, αν προσέξεις στα βίντεο, υπάρχει κι επαφή που χάσαμε και δεν την έδωσε. Αν το φάουλ, είναι στα όρια του είναι δεν είναι, είναι ανθρώπινο να γίνει και λάθος του κριτή, ή αντιθέτως να μην το χρεώσει, εσκεμμένα. Συμβαίνουν αυτά. Το θέμα είναι, να είναι ξεκάθαρη η κίνηση, για να μην υπάρχει αμφιβολία.
 
  • Like
Reactions: dimitris-skg


HAHA

Well-Known Member
14 Μαϊου 2016
142
397
55
εντάξει το σημαντικότερο όλων ήταν ότι τον έστησες δίπλα στο 1 στο βάθρο. ήξερε μετά ο μουρλός τι να κάνει. :LOL: Μπράβο σας
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
εντάξει το σημαντικότερο όλων ήταν ότι τον έστησες δίπλα στο 1 στο βάθρο. ήξερε μετά ο μουρλός τι να κάνει. :LOL:
Χαχαχαχα...δεν το είχα προσέξει να σου πω την αλήθεια :D
Αλλά...περίμενε να δεις τι έκανε τελικά, αν παρουσιαστεί καμιά φωτό του συγκεκριμένου βάθρου :mad:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
Η κριτής. Να μην δώσει την ποινή εννοώ, στο άλφα δεν έγινε; Δεν μου φάνηκε και τόσο μεγάλη η παράβαση.
Ηθελα από χθες, να προσθέσω στο σχόλιό σου, ότι μία από τις πολλές ομορφιές του agility, είναι η σε σχεδόν απόλυτο βαθμό, αντικειμενικότητα της κρίσης του. Η έκανες ξεκάθαρο λάθος ή δεν έκανες. Οι demi καταστάσεις, είναι μόνο στις επαφές, όπου συνήθως είναι τέτοιες οι ταχύτητες που όταν η κατάσταση είναι στα όρια, όπως η δική μας εδώ πχ, είναι λογικό και ανθρώπινο, να μην προλάβει ο κριτής, να το τσεκάρει 100%. Και πάλι όμως, το λάθος είναι δικό μου, προπονητικό δηλαδή. Πρέπει να μάθει να μένει και όχι να απογειώνεται. Τελεία.
 
  • Like
Reactions: dimitris-skg


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.566
5.977
Πειραιάς
Οι demi καταστάσεις, είναι μόνο στις επαφές, ... Και πάλι όμως, το λάθος είναι δικό μου, προπονητικό δηλαδή. Πρέπει να μάθει να μένει και όχι να απογειώνεται. Τελεία.
δεν καταλαβαινω τι γραφεις, please explain :).
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
δεν καταλαβαινω τι γραφεις, please explain :).
Δες το μοιραίο :p 0:36 του τελευταίου βίντεο, που ήταν η κίνηση που μου στέρησε τον πόντο. Νομίζω θα καταλάβεις.
Αν δεν καταλάβεις, ή δεν είναι αυτό που ρωτάς, τα ξαναλέμε :)
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
Και μια και λόγω ειδικών συνθηκών, ψιλοβαριόμαστε και ασχολούμαστε με αστεία πράγματα, το αστείο της ημέρας, ακούει στο όνομα "Δάφνη". Εξω μπωφόρ και θόρυβοι πολλοί και μέσα...
Δάφνη.jpg ...όποιος βρει την ομοιότητα, κερδίζει λουκούμι :D

Στις 4 περίπου ώρες, σταμάτησα να ασχολούμαι. Η κατάσταση όμως, παρέμεινε για πολύ ακόμη η ίδια :p
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
και πάνω που θα σου γκρίνιαζα ότι όλο το Μάρκο ανεβάζεις τελευταία..:love: Οι ειδικές συνθήκες έχουν και τα καλά τους..χρόνο με τα παιδιά στο σπίτι :p
 
  • Like
Reactions: mareco


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.240
7.797
Πρωτον, θα συμφωνησω οτι ειδαμε και τα υπολοιπα παιδια γιατι το μονοπωλιο το εχει ο μαρκος! Δευτερον ισως εχεις φαντασματα, εκει στο βαθος...
 
  • Like
Reactions: Elrandir and mareco










Coyote

New Member
15 Σεπτεμβρίου 2017
2
2
54
Καλησπέρα.
Είναι λίγες μέρες που ανακάλυψα το φόρουμ γιατί έψαχνα κάποιες πληροφορίες για την σκυλίτσα μου.

Να συστηθούμε λοιπόν, εγώ είμαι ο Τάσος και αυτή είναι η Αρτέμη, χαϊδευτικά Αρτεμούλα = Μιμούλα
Είναι 12 χρονών


20160227_124339.jpg
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.657
19.891
@Coyote έχω ζητήσει από τον admin, να μεταφέρει το post σου, για να καλωσορίσουμε την Μιμούλα σου, σε δικό της θέμα :)
 
  • Like
Reactions: manolo




HAHA

Well-Known Member
14 Μαϊου 2016
142
397
55
Και χειρότερο απ'αυτό, μαθαίνω από έγκυρες μάλλον :p πηγές, ότι πρέπει να πάρεις πακέτο εισιτηρίων. Δεν έχει άραγε μεμονωμένα; Πφφφφ :confused:
ΛΟΙΠΟΝ περι εισιτηριων. πρέπει κάποιος να πάει στην αρχική σελίδα του viva.gr να διαλέξει θεάματα/όλα τα θεάματα/νύχτες πρεμιέρας/να βρει την ημερομηνία που θέλει/να διαλέξει θέση και αριθμό εισητηρίων/να πληρώσει με κάρτα/να περιμένει να "εκδοθεί" το εισιτηριο/να το τυπώσει ή να το κατεβάσει και αποθηκεύσει για να το τυπώσει αργότερα και είναι έτοιμος! :eek::sleep:
 
  • Like
Reactions: mareco


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Εγω παλι λεω να μιλησεις με τον κο. Σκηνοθετα, να παρεις κ ενα ειδικο εισητηριο, για τον πρωταγωνιστη!!!
Μετα να μετρηθουμε κ να παρουμε πακετο τα εισητηρια για να τον συνοδευσουμε στην αιθουσα <3