Να συστηθούμε κι εμείς...




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Τασούλη, ούτε καταλαβαίνω τι λες, αλλά ούτε και με νοιάζει πουλάκι μου.
Χρόοοονια τώρα :LOL:
Εχεις δικαίωμα να γράφεις ότι σου καπνίσει, αναλόγως βέβαια με το τι εισπράττει ο εγκέφαλος. Για όλους μας ισχύει αυτό.
Αφού σε ευχαριστεί καλό μου, να με "κυνηγάς" για να μου την λες, be my guest, κι ας μην ξέρεις αγγλικά. Δεν μασάει η κατσίκα ταραμά, ούτε πίνει μπύρες ;)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Και για να δεις και πόσο καλό παιδί είμαι στην πραγματικότητα, θα επαναλάβω ΚΑΙ εδώ, αυτό που σου είπα αλλού.

Αν σου έχει μείνει καμμία απορία, που να αφορά εμένα και τον σκύλο μου, και δεν την έχω ήδη αναφέρει πολλάκις στο παρελθόν, εξέφρασέ την ξεκάθαρα, να σου την λύσω.
Δεν κρύβομαι για τίποτα. Δεν έχω λόγους.
Γιατί αν δεν ρωτήσεις, τον άμεσα εμπλεκόμενο, δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να μάθεις, την αλήθεια.
Τα ποικίλλα άλλα υπονοούμενά σου, δεν με αγγίζουν αγαπητέ.
Οπότε διάλεξε, αν θέλεις εσύ, να μείνεις στο σκοτάδι, για θέματα που ως φαίνεται σε απασχολούν πολύ.
Στο παρόν θέμα, δεν καταπιέζομαι. Μπορώ να απαντήσω σε όποιον θέλω, όπως θέλω.
Οπότε, δοκίμασε και μια φορά, την απευθείας ενημέρωση. Μπορεί και να σου αρέσει ;)
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Αμα έχεις ειλικρινείς απορίες και θέλεις να τις λύσεις, ξέρεις που θα με βρεις.

Αμα φοβάσαι [ή δεν μπορείς να διατυπώσεις δικό σου -μη προωθημένο- σχόλιο] πάρε σε παρακαλώ τον φόβο σου παραπέρα, και άσε ήσυχο το θέμα μου.

Ευλόγησον!
 
  • Like
Reactions: zouzounos








Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Μαρία και Μάρκος... m&m! Δε διασκεδάζετε πλέον τόσο το κοινό αλλά έχετε καταφέρει και σας ζηλεύουν και οι άσχετοι με το agility από την εξέδρα...
Ταχύτητα ΚΑΙ επιδόσεις!! Ο Μάρκος ΕΙΝΑΙ ο θρύλος του ατζίλιτυ στην Ελλάδα αποδεικνύοντας πως ένας απλός ημίαιμος σκύλος pet και δύσκολος μάλιστα με έναν άνθρωπο τσακωμένο με τον αθλητισμό, με πείσμα κι επιμονή καταφέρνουν το ακατόρθωτο! Συνεχίστε το ίδιο δυναμικά!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Thanks boss :love:

[Τσακωμένη με τον αθλητισμό είμαι τώρα στα γεράματα. Στα νιάτα μου, το 'χα :D]
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli






johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
:LOL::p:D(y)

Συγχαρητήρια στην "κατακαημένη μάνα"... έχει Ιώβεια υπομονή και μιά εσωτερική γαλήνη (κάτι σαν τον Γκάντι), που την αποτρέπει από το να κόψει τις φλέβες της... ή να κάνει φόνο!!!

Ο Μάρκος τόχει!:love:

Υ.Γ. ΣΕΒΑΣΜΟΣ (στα Ελληνικά - gia na katalavenete ke i ipolipi: RESPECT) στον film editor!!!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πεθαινωωω!!!!
Αυτό το πλάσμα (το κοντο μαλλιαρό) είναι απλά λατρεία!:love::love::love:

(το 6ο μπαντιλικι δεν το μετρήσατε)
το παιδί αξίζει βάθρο, πόσες φορές να παει εκεί μπας και το καταλάβετε?

επισης ο ψηλός, ζηλεύει τη δόξα του Μαρκου....
και σταματάω τα edit