Να συστηθούμε κι εμείς...






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Μετά από 5-10 χρόνια, θα κάθεστε όλοι εσείς του agility και θα αναπολείτε τις ημέρες δόξας, τη πρώτη μέρα στο στοίβο, τα γέλια, το χαβαλέ, την πρόοδο του σκύλου σας, τον πυρετό του αγώνα και την γλύκα της επιτυχίας, αλλά μόνο ένας από εσάς θα μπορεί να λέει και να κομπάζει με περηφάνεια για ένα σκύλο θρύλο που όταν όλοι στηνόντουσαν και περίμεναν να κάνει ότι και οι υπόλοιποι τον εκνεύριζαν απίστευτα και τους έχεζε πατόκορφα και όταν όλοι δεν περίμεναν τίποτα παραπάνω από ένα καλό γέλιο εντυπωσίαζε !!! Γειά σου ρε Μαρκούλη από μικρός ήσουν λεβέντης και τους είχες όλους γραμμένους !!! :D
 








filefi

Well-Known Member
21 Ιουνίου 2015
99
198
47
Καβαλα
Την ζηλεψα πολυ αυτην την υπεροχη αγελη των μαυροσκυλων!Συγχαρητηρια mareco για την υπομονη και την επιμονη σου!Να σου ζησουν και τα τρια σαν τα ψηλα βουνα!
Ο Σωτηρης αρχοντικος,ο Μαρκος φοβερη προσωπικοτητα,αλλα ομολογω οτι την καρδια μου την εκλεψε η Δαφνουλα!Ηρεμη δυναμη!Και παλι να τα χαιρεσαι!
 
  • Like
Reactions: mareco and johnk




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Την ζηλεψα πολυ αυτην την υπεροχη αγελη των μαυροσκυλων!Συγχαρητηρια mareco για την υπομονη και την επιμονη σου!Να σου ζησουν και τα τρια σαν τα ψηλα βουνα!
Ο Σωτηρης αρχοντικος,ο Μαρκος φοβερη προσωπικοτητα,αλλα ομολογω οτι την καρδια μου την εκλεψε η Δαφνουλα!Ηρεμη δυναμη!Και παλι να τα χαιρεσαι!
Η Δαφνη ειναι ακριβοθώρητη και φεγγαρολουσμένη. Σπάνια θα την δουμε. Με το σταγονόμετρο οι δόσεις
 


filefi

Well-Known Member
21 Ιουνίου 2015
99
198
47
Καβαλα
Orilis εγω πηρα καλη δοση,γιατι το επιασα απο την αρχη και ειδα ολες τις φωτο μονομιας!Αλλα και σε καμμια ακομη δεν θα ελεγα οχι!Εξαλλου, πρωτη το ζηταει παλιουρας του φορουμ!Οχι εγω!:whistle:
 














Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Ναι. Και τώρα ψάχνω να βρω και το έντυπο. Το μοίρασαν στην Θεσσαλονίκη στην έκθεση!
Δεν το πήρα. :(
Να το χαίρεσαι το κουκλί σου. :)
 
  • Like
Reactions: mareco




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Πόσα δίνεις;
1ον > Δεν ξέρω αν το θυμάσαι, αλλά δεν σε συμφέρει όπως το θέτεις το θέμα :cool::censored::D
2ον > Το είχες και δεν είδες/είπες, ότι είναι το κουτάβι μου μέσα; Εεεεε;;;;;; :mad: