Να συστηθούμε κι εμείς...


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Τον Σωτηρακη, Μαρια, παρολο που τον ειχα δει δυο τρεις φορες δεν μπορω να πω οτι τον γνωρισα πολυ. Τον αγαπησα μονο απο τον τροπο που μιλουσες και μιλας γι αυτον. Ειλικρινα, ηταν σαν ξαφνικα να ελαμπες οταν αναφεροταν το ονομα του. Γλυκαινες αμεσως. Αυτο παντα να κρατας μαζι σου.


Α, να θυμασαι να φορας ανοιχτοχρωμα στις επομενες απονομες. Γραφει καλυτερα ο Μαρκος. Δες διαφορα στην πρωτη! :)
Συγχαρητηρια!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Α, να θυμασαι να φορας ανοιχτοχρωμα στις επομενες απονομες. Γραφει καλυτερα ο Μαρκος. Δες διαφορα στην πρωτη! :)
Αφού η φίλη μας η @TARA μας έδωσε έτσι στεγνά [αν και...λειψά γιατί η αλήθεια είναι, ότι λείπουν μερικές ακόμη βαθροφωτό :X3:], οφείλω να αποκαταστήσω την αλήθεια, για να μην μας μείνει το [καλό] όνομα. Δεν το θέλουμε :p Για όσους δεν γνωρίζουν την πραγματικότητα...
28467921_10155739672288780_309302739483232057_n.jpg
Ετσι έχουν [συνήθως] τα πράγματα, στις απονομές μας :cautious::LOL:


* Σ'ευχαριστώ για τα υπόλοιπα σχόλια. Επίτηδες δεν στέκομαι παραπάνω :( αλλά τα εκτιμώ ιδιαιτέρως, όπως και όλων των παιδιών που έγραψαν. Ηταν πράγματι...το φως μου :(
 




dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Οι φήμες ότι ο κριτής μετά την απονομή κρέμασε την σφυρίχτρα του, τα παπούτσια του (ό,τι τέλος πάντων έχει ένας κριτής agility) ελέγχονται ως αναληθείς.

Α ρε Μάρκο, ότι θα τερμάτιζες σε υψηλότερη θέση από border collie ποιος να το φανταζόταν, μπράβο σας!
 




fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Εξι????πότε καλέ...μπράβο για την τόσο ωραία και γρήγορη εξελιξή σας και στους δύο σας πολλά συνχαρητήρια!:)
 
  • Like
Reactions: mareco






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Βιντεάκια, μπορείς να δεις εδώ, όσα θέλεις :D

Α, να θυμασαι να φορας ανοιχτοχρωμα στις επομενες απονομες. Γραφει καλυτερα ο Μαρκος. :)
Κι επειδή εσύ το ζήτησες, εγώ να ξέρεις, αυτή την φορά, ήμουν καλύτερα προετοιμασμένη:
29512644_10155810561648780_3450695701036152352_n.jpg
Το βλέμα και το ύφος του κριτή, δεν είναι τυχαίο να ξέρεις :rolleyes::p
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Περήφανο...δεν τον έλεγες. Ξελιγωμένο μάλλον! Για διάφορους λόγους :whistle::cautious:
 




Spiros_Sersey

Well-Known Member
18 Ιουνίου 2017
184
618
56
Ζωγράφου
Είχα καιρό να μπω, και όταν μπήκα πήγα σε άλλα νήματα.
Συγγνώμη

Λυπάμαι πολύ. Δεν ξέρω τι να γράψω. Απλά λυπάμαι και πιστεύω με καταλαβαίνεις.
 
  • Like
Reactions: mareco






pouf

Well-Known Member
29 Απριλίου 2009
841
163
51
Ανοιξη,χειμωνας, καλοκαιρι
9 χρονια ποστ συστηνεσαι..... κλειδωσε το βρε, σε λιγο θα γραφεις συνταξιουχος λογιστρια:LOL:

Καλησπέρα σε όλους. Να συστηθούμε λοιπόν κι εμείς... Είμαι η Μαρία, μένω στο Νέο Ψυχικό, είμαι λογίστρια και στην αγέλη μας εκτός από εμένα, είναι ο Σωτήρης και η Δάφνη. Ο Σωτηράκης μου είναι πολύ μεγάλος έρωτας!!! Τον βρήκα πριν περίπου επτά χρόνια μια σταλιά μπαλίτσα, σε λίμνη αίματος η οποία ευτυχώς δεν αποδείχθηκε σοβαρή και έτσι όλον αυτό τον καιρό έχω την ευλογία να έχω κοντά μου ένα αγγελάκι (ναι, ναι βγαίνουν και σε μαύρο :) ). Η Δάφνη μας, προστέθηκε στην παρέα πριν επτά μήνες (ελπίζω σε επτά μέρες να μην βρω και κανένα ακόμη...:D). Την βρήκαμε επίσης στον δρόμο, την ώρα της βόλτας μας, την μαζέψαμε, την θεραπεύσαμε γιατί είχε μεγάλο βαθμό ερλιχίωσης όπω
ς αποδείχθηκε και τελικά με υιοθέτησε και αυτή ;) Είναι γύρω στα 2 με 2,5 νομίζουμε και κάπως πιο αλητάκι αλλά σε γενικές γραμμές μια γλύκα για καλή μου τύχη για δεύτερη φορά. Προς το παρόν ελπίζω να μην τριτώσει γιατί δυστυχώς δεν χωράμε άλλοι εδώ μέσα :p
Αυτά και καλώς σας βρήκαμε λοιπόν.
 




Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Αααα τώρα το είδα εγω αυτο....

Κ ηλπιζες να μην τριτωσει και ευλογουσες τα γενια σου με τη καλη σου τυχη;;;

Παρε ενα Μαρκο λοιπόν να χεις να πορευεσαι...τα θελες.....
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
@Yorkaddict γι'αυτό το είδος διαβολεμένης ουράκλας λέω. Το...μονίμως έτοιμο για κάτι...όχι και τόσο καλό :rolleyes: Για να μην χαλάμε το θέμα της @medusa ;)

View attachment 69645
Ωραια ουρα.....Και δε χρειαζεται να ξεσκονιζεις ποτε υποθετω :LOL:
 
  • Haha
Reactions: Aliki V.