Ξενοδοχεία για σκυλιά στα νησιά;




skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Στα Χανια,ξερω δωματια που δεχονται σκυλια(εχει σκαλια ομως,οχι ασανσερ),στο κεντρο της πολης,30-35€.Δεν εχει πρωινο και τετοια,αλλα ειναι καθαρο,η διακοσμιση στο στυλ της παλιας πολης και το βασικο δεχονται μεγαλοσωμα(τον ειχα ρωτησει για μολοσσο και δεχτηκε με την προυποθεση να μην κατουρησει μεσα και να το περνουμε οταν φευγουμε κι εμεις,να μην μενει μονο στο δωματιο)Επειδη δε θυμαμαι τωρα το ονομα,οποιος ενδιαφερεται, να το πει,να το βρω.
 
Last edited:


marcia

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2008
642
124
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
κατάληψητην ίδια μέρα άφιξη ..... όλοι μαζί.... :D:D:D:D:D:D:D
Εσύ να το πεις διακριτικά έχω ένα μλσάκι, και απο κει και πέρα τους λές οτι παράφαγε στο ταξίδι. Δεν ξέρω παιδιά λέει επιτρέπονται τα κατοικία από εκεί και πέρα υποβάλλεται αιτήσεις και οτι κάτσει. Εγώ πάντως τις γιαγιάδες με τα δωμάτια τις έχω πιο δύσκολες να πουν το ναι. Ενεκεν η φασίνα.
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
kalogria beach hotel !!!!!!:D:D:D:D:D:D:D
δίπλα σε τεράστια παραλία κοντά στο δάσος στροφιλιάς στην ΑΧΑΙΑ

στιχομυθία:
εγώ... μία κράτηση παρακαλώ για παρασκευή με αναχώρηση κυριακή...
reception: την συγκεκριμένη παρασκ- κυριακή να δω αν υπάρχει...
υπάρχει να κάνω κράτηση...?
εγώ.... ναι.... να κανω μια ερώτηση... σκυλάκια δέχεστε...?
rec.... μα φυσικά αρκεί να μην ενοχλούν τους υπόλοιπους ενοίκους....
:)
εγώ...... δεν νομίζω να ενοχλεί τους ενοικους... αλλά είναι λίγο μεγάλος...:(
rec...μεγάλος?.... εχμ... επειδή έχουμε κι αλλα σκυλάκια και παιδάκια...
να μηνυπάρξει πρόβλημα....
εγώ... όχι είναι μεγάλος αλλά θα είναι συνέχεια μαζί μου... δεν
πειράζει παιδάκια και σκυλάκια.... είναι εκπαιδευμένος...
rec .... είναι λίγο snomp... γελάκια
παίρνω θάρος και λέω είνα μλσκος χαριτωμένος ούτε θα τον καταλάβετε...
rec.... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii καλά τότε θα σας δώσω ένα μπαγκαλοους λίγο απομωνομένο δίπλα στο ποτάμι κοντά στην θάλασσα....
εγώ.....:D:p:smurf::xD::yes:[-o<*agapoylas*
 








stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Ξενοδοχείο & σκύλος

Δεν ξέρω αν θα φανεί παράξενο αλλά η Μύκονος είναι το μοναδικό νησί που δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με τον σκύλο. Ούτε σε δωμάτιο, ούτε σε ταβέρνα, ούτε σε ενοικιαζόμενο αυτοκίνητο και ούτε στην μικρή βενετία για ποτό!!!!! Μια φίλη μάλιστα μου είπε οτι σε μερικά ξενοδοχεία υπάρχουν και άνθρωποι για να τα βγάζουν και βόλτα. Άμα υπάρχει χρήμα !!!!!:D:D
 




Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Παιδιά πάντος προσοχή διότι σε πολλά sites με λίστα ξενοδοχείων, όταν παίρνεις τηλ. σου λένε οτι τελικά δεν δέχοντε! :mad:
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
τι γαλάζιες σημαίες , τι ναυαγοσώστες, εμείς είχαμε δική μας ομπρέλλα και ξαπλώστρες, φυσικά δεν μπήκε ο " μικρός " στην θάλασσα, αλλά δεν άκουγα κι ελληνικά από τους γείτονες.... ιδού οι αποδείξεις....
 

Attachments