Οι Τρεις Σωματοφύλακες


LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Ελένη καλώς ήρθες!
Τα σκυλούνια σου βέβαια τα έχουμε ξανα θαυμάσει σε φωτογραφίες!
Να τα χαίρεσαι!

Πολύ ωραίος τίτλος!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Xαχαχαααα πολύ μου αρέσουν τα αγγελούδια σου, αν και νομίζω ότι έχεις δύο αγγέλους και ένα γιόρκι για να λέμε και τα πράγματα με το όνομα τους!

Να τα χαίρεσαι όλα, είναι υπέροχα!!!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Xαχαχαααα πολύ μου αρέσουν τα αγγελούδια σου, αν και νομίζω ότι έχεις δύο αγγέλους και ένα γιόρκι για να λέμε και τα πράγματα με το όνομα τους!

Να τα χαίρεσαι όλα, είναι υπέροχα!!!
ε ναι τα γιορκι αυτοματα αναβαθμίζονται σε θεότητες.... τς τς τς αγγελάκια!
 
  • Like
Reactions: eleni leleni




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
τι λες καλε που θα μεινει η Τζούσι ερωμενη... στα κρυφα κ ανηλιαγα στενα????
Καλα αν δεις πως φερεται η Τζουσι στον Ντιεγκο... ναζια και κουνημα κωλου μεχρι ξεβιδωμα , ανοιγμα ποδιων μες τη μουρη του κλπ κλπ
Ενω η Λουπε... παντοφλα, κατσαδα, παντοφλα, κατσαδα κλπ :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Last edited:




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Καλα αν δεις πως φερεται η Τζουσι στον Ντιεγκο... ναζια και κουνημα κωλου μεχρι ξεβιδωμα , ανοιγμα ποδιων μες τη μουρη του κλπ κλπ
Ενω η Λουπε... παντογλα, κατσαδα, παντοφλα, κατσαδα κλπ :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Δεν τη λες και πολύ επιλεκτική την Τζους.... υπάρχουν πειστήρια ότι ειναι ξε-τσουλο!!!
 


DjSoukis

Banned
Banned
8 Ιουνίου 2006
1.998
743
Καλωσορίσατε!...Να σου ζήσουν! :)

Από ποιο εκτροφείο είναι;
Είναι στειρωμένα;
Σκέφτεσαι να τα ζευγαρώσεις;
Πως και Dogo Argentino;...Κυνηγάτε αγριογούρουνα;
Το Yorkshire γιατί φοράει φορεματάκι στο σπίτι;...Έχει κρύο;
Βλέπω και πάτωμα που γλιστράει...Να τα προσέχετε!
Ξηρά τροφή βλέπω τρώνε ε;...Ποια;...Σας πάει καλά;
Δε θα ήταν καλύτερα να τρώνε σε υπερυψωμένο πιατάκι μη πάθουν συστροφή;

Φυσικά κάνω χιούμορ με κάποιες συνήθεις ερωτήσεις που γίνονται σε "άγνωστα" πρωτοεμφανιζόμενα μέλη (όχι κακώς, αλλά έχει πλάκα) και με κάποιες φορές που όλοι ψάχνουν να βρουν το "στραβό" σε μια φωτογραφία...:D

Να τα χαιρόσαστε!
 


eleni leleni

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2014
59
189
42
Αλιμος
Ελένη καλώς ήρθες!
Τα σκυλούνια σου βέβαια τα έχουμε ξανα θαυμάσει σε φωτογραφίες!
Να τα χαίρεσαι!

Πολύ ωραίος τίτλος!
Σε ευχαριστω , ναι αφου η αμαλια μου τις κλεβει ολες ειναι λογικο
 






eleni leleni

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2014
59
189
42
Αλιμος
Καλωσορίσατε!...Να σου ζήσουν! :)

Από ποιο εκτροφείο είναι;
Είναι στειρωμένα;
Σκέφτεσαι να τα ζευγαρώσεις;
Πως και Dogo Argentino;...Κυνηγάτε αγριογούρουνα;
Το Yorkshire γιατί φοράει φορεματάκι στο σπίτι;...Έχει κρύο;
Βλέπω και πάτωμα που γλιστράει...Να τα προσέχετε!
Ξηρά τροφή βλέπω τρώνε ε;...Ποια;...Σας πάει καλά;
Δε θα ήταν καλύτερα να τρώνε σε υπερυψωμένο πιατάκι μη πάθουν συστροφή;

Φυσικά κάνω χιούμορ με κάποιες συνήθεις ερωτήσεις που γίνονται σε "άγνωστα" πρωτοεμφανιζόμενα μέλη (όχι κακώς, αλλά έχει πλάκα) και με κάποιες φορές που όλοι ψάχνουν να βρουν το "στραβό" σε μια φωτογραφία...:D

Να τα χαιρόσαστε!
Καλησπερα, οχι δεν ειναι εκτροφιου γιατι τοτε ειχα αγνοια για καποια πραγματα , ναι η λουπε ειναι στηρωμενη , η τζους θα στειρωθει φετος και ο μομπυ μετα το καλοκαιρι , η αναπαραγωγη δεν μας ενδιαφερει , ειναι ζωα συντροφιας καθαρα αν και τρομαζουν αρκετα γουρουνια ( χιουμορακι ) dogo argentino γιατι ετυχε δεν ηταν επιλογη ερωτας με την πρωτη ματια ηταν καθως ηταν για αλλου το σκυλι , η τζους φοραει φορεματακι γιατι εκανε φωτογραφηση εκεινη την ωρα , δεν φοραει ρουχα ουτε μεσα ουτε εξω απο το σπιτι ,το πατωμα γλυστραει ναι αλλα προςπαθω να μην τρεχουν μεσα στο σπιτι , ξηρα τροφη sams field κοτοπουλο ο μικρος και σωλομο η μεγαλη και η τζους, τα πιατακια ειναι κατω γιατι μαθαινουν το μεινε , και γιατι απο οσο ξερω στα ενηλικα ειναι καλυτερο το κατω , στα κουταβια νομιζω ειναι καλο να ειναι υπεριψωμενο... Η φωτογραφιες μας ειναι συνηθως "λαθος" γιατι μαρεσει να αποθανατιζω της βλακειες τους ... Ειπα και πιο πανω θα κανω μεγαλη προσπαθεια να ειμαι σοβαρη εδω μεσα μην με διωξετε απο την αρχη
 


eleni leleni

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2014
59
189
42
Αλιμος
Ειμαι σιγουρη οτι η Ελενη αυτη τη στιγμη τρεμει απο τα νευρα της :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Οχι προσπαθω να γραψω ελληνικα σωστα αμαλια ξερεις τι περναω τωρα ; Ε; Ε; Αφου δεν εχω παει ελληνικο σχολειο τι να κανω μεχρι και ο γουγλης θα με μπλοκαρει
 
  • Like
Reactions: GRDANE and Amaliaz




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Είστε μια ωραία ατμόσφαιρα λοιπόν....τους ράσελους γιατί δεν τους είδαμε????
 
  • Like
Reactions: d-friend


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Να βαζεις παραγραφους σε παρακαλω , ειναι πολυ δυσκολο να διαβαζουμε μεγαλα κειμενα χωρις παραγραφους :p:ROFLMAO:

Και καλυτερα να ανεβαζεις φωτο , παρα να γραφεις :rolleyes: ( Προσεχε του Ντ τι φωτο θα ανεβασεις μονο γιατι εχει και ενα image )
 






Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Οι 3 amigos :D Καλως ορισες περηφανη μαμα :) Να τους χαιρεσαι εις τριπλουν (y) Ξεπαιδιασες ή περιμένεις και τεταρτο; :p
 
  • Like
Reactions: eleni leleni


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU