Περίεργα περιλαίμια!!




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Πολύ καλή ιστοσελίδα!!!!!!!!!!!!
Και εξαιρετικό service. Ανθεκτικά κολλάρα και λουριά αλλά υφασμάτινα. Παρόλο που σκυλιά όλων των μεγεθών τα χρησιμοποιούν όπως θα δεις και φωτογραφίες στην ιστοσελίδα της εγώ τώρα που μεγάλωσε ο χοντρομπαλάς μου προτιμώ κάτι πιο ανθεκτικό αν και είναι πολύ καλής ποιότητας. Στις φωτογραφίες θα δεις και τον σκύλο μου, ένα μαύρο λαμπ, Elvis from Athens, Greece :p
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Στην καρτα? Μα βεβαια, καθε φορα κανεις καταθεση το ποσο της αξιας του προιοντος που
θελεις να αγορασεις αλλα καλο θα ηταν να εχεις και 10 ευρω παραπανω για τα εξοδα
αποστολης.
Τελεια θα παρω τηλεφωνο να δω τι χρειαζεται ή θα παω απο την τραπεζα να την βγαλω :D
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Και εξαιρετικό service. Ανθεκτικά κολλάρα και λουριά αλλά υφασμάτινα. Παρόλο που σκυλιά όλων των μεγεθών τα χρησιμοποιούν όπως θα δεις και φωτογραφίες στην ιστοσελίδα της εγώ τώρα που μεγάλωσε ο χοντρομπαλάς μου προτιμώ κάτι πιο ανθεκτικό αν και είναι πολύ καλής ποιότητας. Στις φωτογραφίες θα δεις και τον σκύλο μου, ένα μαύρο λαμπ, Elvis from Athens, Greece :p
Αυτο σκεφτομαι κι εγω αν ειναι ανθεκτικα. Δηλαδη θα κρατανε την δικια μου ή θα σπασουν στο πρωτο τραβηγμα? Αν και ο Ελβις σου ειναι 40 κιλα ενω η δικια μου θα φτασει τα 27 περιπου :p
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Ο Έλβις είναι ένας ΚΟΥΚΛΑΡΟΣ νά τον χαίρεσαι. Καί μπράβο σου που το βρήκες τό σαιτ, εχω τρελαθεί είναι πανέμορφα, θά παραγγειλω λουρί πολύ πριν αποκτήσω τό σκυλάκι μου φαίνεται.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Αυτο σκεφτομαι κι εγω αν ειναι ανθεκτικα. Δηλαδη θα κρατανε την δικια μου ή θα σπασουν στο πρωτο τραβηγμα? Αν και ο Ελβις σου ειναι 40 κιλα ενω η δικια μου θα φτασει τα 27 περιπου :p
΄Ανετα το κρατάνε έναν σκύλο 27 κιλά. Κρατάνε και τον δικό μου που είναι 37. Είναι πολύ καλής ποιότητας. Απλά αν ο δικός μου τραβήξει μπορεί να διπλώσουν και δεν θέλω, όχι να σπάσουν όμως.

Ο Έλβις είναι ένας ΚΟΥΚΛΑΡΟΣ νά τον χαίρεσαι. Καί μπράβο σου που το βρήκες τό σαιτ, εχω τρελαθεί είναι πανέμορφα, θά παραγγειλω λουρί πολύ πριν αποκτήσω τό σκυλάκι μου φαίνεται.
Σε ευχαριστώ πολυ:)
Δίπλα στον Έλβις είναι το μαύρο κόκερ η Scarlett, εκείνη μου σύστησε την ιστοσελίδα, και έχει όλη την κολεξιόν! :D
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Έτσι είναι οι σωστές κυρίες, κοκετες :) . Καί εγώ κοριτσάκι θά πάρω, νά δω πώς θά συγκρατηθω νά μην τό γεμίσω φιογκους. !!!!!

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
http://www.quidopetz.com/images/collars/Brown%20White%20Dots.jpg , http://www.quidopetz.com/images/collars/burgundy white dots.jpg αυτα ειναι ωραια :D Αν και ρε παιδια ολα τα κολαρα εχουν μονο εναν κρικο που μπαινει η ταυτοτητα και το λουρι σε ενα. Ενω αυτο που εχω στην δικια μου εχει δυο κρικους για να μπαινει το λουρι συν εναν αλλο κρικο για να μπαινει η ταυτοτητα.
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Φιγουραρουμε και εμεις στην σελιδα της! Εχει οντως πολυ ωραια κολλαρα
απλα ειναι υφασματινα. Το μονο μειον που βρισκω εγω ειναι οτι θα τα ηθελα
λιγο πιο πλατια. . . Και απο εξυπηρετηση σουπερ, ειναι πολυ ευγενικη η
κοπελα που τα φτιαχνει!
 




Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Ταυτοτητα χρειαζεσαι τιποτα αλλο και τους λες οτι τη θες μονο για
αγορες μεσω ιντερνετ και στην βγαζουν εκεινη την ωρα!

Ναι οντως εχει πολυ ωραια κομματια και επισης χαρασουν και πολυ
ομορφες ταυτοτητουλες για τα τετραποδα!
 


IVAN-TZIA

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2012
82
0
Κέα, Κυκλάδες
Αχ! τι μου κάνατε με αυτό το θέμα.!!!!!! Αυτός θα μου τα φάει ΟΛΑ! Περιλαίμια, ταυτότητες, λουριά, επιστήθια.... :p Μπράβο παντως ωραίες επιλογές και ειδικά για μας που είμαστε σε νησί και δεν υπάρχει άμεση πρόσβαση σε πετ σοπ για ποικιλία, thanks again.
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Ναι πράγματι τό πρώτο σαιτ είναι καλύτερο. Βρε τι έπαθα μεσημεριατικα !!!!!

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
 




Kathrinf1

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2012
330
0
Ρε παιδιά στο etsy είναι εκατομμύρια!! Θα περάσουν μήνες να τα δω όλα!!!!!!!!;)
 




ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Ρε παιδιά στο etsy είναι εκατομμύρια!! Θα περάσουν μήνες να τα δω όλα!!!!!!!!;)
Αντε καλο κοιταγμα :p Εγω δεν τα ειδα ολα, ειδα μεχρι εκει που αντεξα και μετα πηγα κατευθειαν στο 250 :mrgreen: Τωρα καθομαι και βλεπω και τα υπολοιπα.
 


Kathrinf1

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2012
330
0
Αντε καλο κοιταγμα :p Εγω δεν τα ειδα ολα, ειδα μεχρι εκει που αντεξα και μετα πηγα κατευθειαν στο 250 :mrgreen: Τωρα καθομαι και βλεπω και τα υπολοιπα.
ΧΑ ΧΑ!!!:lol:
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22