Περίεργα περιλαίμια!!


Kathrinf1

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2012
330
0
Πω πω ρε παιδιά, όλα είναι υπέροχα!! Μακάρι όμως να είχα και σκύλο!!:rolleyes:
Χα χα!!!!:p
 
Last edited:










Kathrinf1

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2012
330
0
http://www.quidopetz.com/images/collars/Brown White Dots.jpg , http://www.quidopetz.com/images/collars/burgundy white dots.jpg αυτα ειναι ωραια :D Αν και ρε παιδια ολα τα κολαρα εχουν μονο εναν κρικο που μπαινει η ταυτοτητα και το λουρι σε ενα. Ενω αυτο που εχω στην δικια μου εχει δυο κρικους για να μπαινει το λουρι συν εναν αλλο κρικο για να μπαινει η ταυτοτητα.
Δες αυτό:
Leather Pet ID Tag Holder - Dog Supplies
 










nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Εγώ αν κ ψωνίζω χρόνια online,έχω κόψει τις παραγγελίες εκτώς ευρωπαικής ένωσης.
Πριν την κρίση δεν είχα απολύτως κανένα πρόβλημα,έκανα 2-3 παραγγελίες από US τους τελευταίους μήνες και τα πακέτα μου τα σταμάτησαν στο αεροδρόμιο για εκτελωνισμό.
Για πακέτο των 50e πχ μου ζητούσαν άλλα 80e στο τελωνείο οπότε και δεν τα παραλάμβανα,τα επέστρεφα πίσω.Έχανα και το reputation στον πωλητή..
Υπάρχει η φήμη ότι το έχουν μυριστεί ότι οι αγορές από το internet έχουν αυξηθεί και σταματάνε όλα τα πακέτα για να επιβάλουν τον φόρο εκτελωνισμού.Πριν 2-3 χρόνια δεν είχα κανένα πρόβλημα,ερχόντουσαν κατευθείαν στο ταχυδρομείο..
Ακόμα και email να στείλετε στον πωλητή ζητώντας να αναγράψει ψευδές κόστος στο πακέτο για να αποφύγετε τον εκτελωνισμό,θα αρνηθεί τις περισσότερες των περιπτώσεων διότι έχουν μεικτές ασφάλειες στην περίπτωση απώλειας πρέπει να υπάρχει η ακριβής αξία του προιόντος..

Επίσης αναφορικά με τα IDs,προσωπικά δεν θα έβαζα το όνομα του σκύλου μου,σε περίπτωση κλοπής/απώλειας δεν υπάρχει λόγος να ξέρουν το όνομα του σκύλου.Ένα τηλέφωνο είναι αρκετό σε περίπτωση που πέσει σε άνθρωπο που έχει σκοπό να το επιστρέψει.
 




nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
off topic: που εχεις χαθει εσυ??
E λίγο οι εκλογές,λίγο που βρήκαμε κ δουλειά καταλαβαίνεις :p
Mπαίνω και σας διαβάζω όμως στα κλεφτά όποτε έχω χρόνο και χαίρομαι που σας βλέπω active :)
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Με γειές...με γειές!!!

Αλλά να θυμόμαστε ότι βιώνουμε εποχή κρίσης ε;
Τα σούργελα, μπορούν και χωρίς νέα περιλαίμια :p
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22