Περρίτοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Τικ τακ τικ τακ.... θα σκασεις στο τελος απο το πολυ φαι :p
Ολα καλα θα πανε... αισιοδοξια ειπαμεεεεεε (εχω φαει 2 σοκολατες και δε μου αρεσουν κιολας:cool: )
Περιττονι σε λατρευουμε *agapoylas*
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Συμπάσχω στην αγωνία σας και σας καταλαβάινω απόλυτα.

Όλα καλά θα είναι για τον κούκλο:):)
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μακάρι .. δεν ξέρω τι να πω! εχω φρικάρει εντελώς. Ο γιατρός που του πήρε δείγμα από τους λεμφαδένες είπε πως δεν είναι πια πρησμένοι αλλά είναι σκληροί. Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό. Τον προβλημάτισε το οτι δεν εχουν φύγει τα δερματικά του, αλλα το καλό λέει είναι πως δεν φαίνεται άρρωστος και το βασικότερο δεν συμπεριφέρεται σαν να νιώθει άρρωστος και αυτό πρέπει να μας δίνει κουράγιο ότι θα πάει καλά. Ατελείωτες οι ώρες μου φαίνονται μέχρι αύριο. Ας είναι καλά κ θα του φερω ένα αγριογούρουνο να το κυνηγάει μέσα στην αυλή μέχρι να μην μείνει λέπι!!!
 




MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Καθε φορα ειναι και αλλος σκυλος προς το καλυτερο ο κουκλος σας παιρνει επιτελους την αγαπη που του αξιζει!!! Περιμενουμε νεα απο τις εξετασεις αν και ειμαι σιγουρη οτι θα πανε ολα τελεια! Να τον χαιρεστε τον κουκλο σας ειναι υπεροχος!
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
545
Χολαργός
Αγνώριστος έχει γίνει ο Περιτάκος,οσο πάει και ομορφαίνει!!! Καμμία σχέση μ εκείνο το σκυλί στην αρχή,μπράβο βρε παιδιά!!! :)
Ε'υχομαι να πάνε όλα καλά με τις εξετάσεις του.Περιμένουμε νέα!:)
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Τις εξετάσεις τις πήραμε.. άκρη δεν βγάλαμε! ο τίτλος έχει παραμείνει ιδιος αλλά ο ιος δεν υπάρχει στους λεμφαδένες πια, είναι δηλαδή ανενεργός. Πιάστο αυγό και κούρεφτο! Ξερει κανένας τι μπορεί να σημαίνει αυτό? ο γιατρός το μόνο που μου είπε είναι πως οι εξετάσεις του είναι καλές και να συνεχίσουμε το ζιλαπούρ!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Δεν έχω εμπειρία με καλααζαρ, αλλά αν είναι σαν την ερλίχεια, ο τίτλος παίρνει πολύ περισσότερο καιρό να πέσει απ'οτι να εξαλειφθεί το παράσιτο. Δε ρώτησες λεπτομέρειες το γιατρό?
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Δεν έχω εμπειρία με καλααζαρ, αλλά αν είναι σαν την ερλίχεια, ο τίτλος παίρνει πολύ περισσότερο καιρό να πέσει απ'οτι να εξαλειφθεί το παράσιτο. Δε ρώτησες λεπτομέρειες το γιατρό?
ο γιατρος του μου μίλησε μέσα απο ένα δωμάτιο που εξέταζε ένα σκυλάκι να φανταστείς δεν είδα καν το πρόσωπο του. τις απαντήσεις μου τις έδωσε η βοηθός του και το μόνο που μου είπε είναι να συνεχίσουμε το ζιλαπούρ. όπως καταλαβαίνετε ψάχνω για άλλο κτηνίατρο γιατί η "μπακάλικη" αντιμετώπιση δεν μου άρεσε καθόλου. Θέλω έναν κτηνίατρο που να δεί όλες τις εξετάσεις του περρίτο, να κρίνει τι πρέπει να γίνει απο εδώ και πέρα, να μου εξηγήσει τι γίνεται και να φερθεί σαν επαγγελματίας. το "φέρτον σε 6 μήνες πάλι για εξέταση δείκτη" δεν μου λέει απολύτως τίποτα. ειδικά την στιγμή που πρέπει να γίνουν βιοχημικές εξετάσεις να δούμε που βρισκόμαστε με τα νεφρά του. Αν κάποιος έχει έναν καλό κτηνίατρο στο περιστέρι ή εδώ κοντά ας μου στείλει ένα πμ.
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Μια χαρά τα βλέπω τα πράγματα. Ο τίτλος αργεί να πέσει και στην ουσία δεν μας ενδιαφέρει. Φαντάσου ότι εμείς από τον Μάιο δεν έχουμε κάνει ακόμα εξέταση τίτλου. Από τη στιγμή που οι εξετάσεις του είναι καλές και οι λεμφαδένες καθαροί μη φοβάσαι.

Πολύ χαίρομαι, και λόγω προσωπικής ευαισθησίας για το θέμα αλλά και γιατί αυτός ο σκύλος είναι στην καρδιά μου έστω και χωρίς να τον έχω συναντήσει ποτέ.
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Τάκη την κυριακή το μεσημεράκι θα ανέβουμε στα μέρη σου για βόλτα! Θέλουμε και οι τρεις να σε δούμε πολυ!
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Τώρα πραγματικά με βάζεις σε μεγάλο δίλημμα. Έλεγα να πάω στην έκθεση την Κυριακή... για να δούμε πως μπορούμε να τα συνδυάσουμε...:):)
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Δε μπορουσα να μη την ποσταρω αυτη τη φοτο... Μα δεν ειναι ενας κουκλος ??*agapoylas*

 






cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Εντυπωσιακή αλλαγή!!!!Μπράβο σας!!!!!
Είναι πανέμορφος!!!!!!*agapoylas*

Παιδιά σφίξτε κι άλλο το σαμαράκι!!! βγαίνει άνετα άμα θελήσει ο σκύλος!!!
 




νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Είναι απλά πανεμορφος. Άνθισε στα χέρια των παιδιών. Κούκλος.
(Το κόκκινο του πάει απίστευτα)

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU